Стильний Луцьк. Портрет дня: Олег

Стильний Луцьк. Портрет дня: Олег
Олег, менеджер збуту, 53 роки

Сьогодні хочемо познайомити вас із менеджером збуту, мандрівником, фотографом, художником та просто позитивною людиною. Олегу 53 роки, любить подорожувати Європою, і зараз його мандри привели до Луцька.

Каже, носить стильний і статусний одяг, який купує в бутиках. А також запевняє, те, що продають за кордоном, можна купити і тут у нас.

«Я маю виглядати поважно, дорого. Люблю дорогі аксесуари: годинники, ручки, тобто будь-які речі, котрі використовую мають бути стильні. Свій власний стиль можна назвати (сміється) «організований необережний шик»», - розповідає Олег.

На запитання, чим відрізняються європейці від українців, Олег розповідає, що вони не вкладають в одяг стільки змісту, як ми. Адже українці постійно згадують приказку «зустрічають по одягу», тому і речі є вираженням характеру людини та її настрою.

«У мене є різний одяг: від класичного до зручного кежуального. Адже я працював на фірмі, де є дрес-код, тому маю багато класичного одягу. А, от, для вільного подорожування, прогулянок обираю зручні речі. Часто купую одяг в магазинах Bershka, Zara, подобаються італійські виробники», - додав Олег.

На фото наш герой одягнений у штани та футболку від BERSHKA, взуття MIRATON. Образ доповнюють аксесуари: сумка ALESIA, годинник ROMANSON, ланцюжок.



Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Я по верхньому фото подумав, що то бивший архітектор Юрій Йосипович.
Відповісти
во воу моднік палехче)0)0)))
Відповісти
а мені він на титульному фото на Федецького старшого схожий.
Відповісти
класний дядя
Відповісти
Цікавий герой
Відповісти
Бомжстайл
Відповісти
Нормовий дідок!
Відповісти
Крутий!!
Відповісти
герой на свому прикладі показує що і у зрілому віці можна виглядати стильно і модно, вести активний та цікавий спосіб життя
Відповісти
Неймовiрний чоловiк,який вмiэ стильно виглядати.Молодець!
Відповісти
Навіть нічого мужчинка.Головне що без пивного животика.Одним словом-гламур.
Відповісти
Кому і кобила жона.
Цейво, а майка-алкоголічка розтянута як у педіка з цепою як в бичари донецької?
А так конєчно старий борозну непсує.
Відповісти
Зір ГУД
Відповісти
"Bershka, Zara подобаються італійські виробники"-ТО НІЧОГО,ЩИ ЦЕ ІСПАНІЯ?)))
Bershka BSK Espana, S.A.
Zara Заснування Ла-Корунья, Іспанія (1975)
Відповісти
Олесю,а ти в школі добре вчилась?
Часто купую одяг в магазинах Bershka, Zara, подобаються італійські виробники», - додав Олег.
У цьому реченні кому між словами ЗАРА та ПОДОБАЮТЬСЯ можна замінити словом ТАКОЖ.Так що все вірно,на те вони й розділові знаки!!!
Сідай,Олесю,два!!! :)
Відповісти
Там через кому, тобто перелік. Хоча це помилка автора, там аж проситься слово 'також' перед 'подобаються'.
Відповісти
в контексті маєнться на увазі перерахунок того, що подобається)
Відповісти
Там і від іспанії лише засновник лишився.
(Інтекс груп)
Це Китай, Малазія, Пакистан....
Тому і "розтягнута як у педика" після першого прання.
Як на мене мужик нормуль вдягнутий.
Але майку сорокагривневу в 53 не солідно носити.
Треба хюго, лакоста, ральф чи арман якийсь
Відповісти
Я читав шо багатi так понтуются i носять дешове бо iм начхать на правила - в чому спав в тому пiшов на роботу
Відповісти
Так. Лише мільярдери і кретини
Стильний і охайний вигляд завжди в темі
Відповісти
стиль це - Levi`s, Marlboro Classics, DG, Loewe etc... тут бачу тільки "ширпотрєб" різного походження
Відповісти
Прикольний!!!!! Ще б всі чоловіки його віку так виглядали....а, то ходять як старі дідугани, а тут стильний і вишуканий чоловік який живе в своє задоволення! Молодець, так тримати!!!!
Відповісти
Мене пре від дурнуватих малюнків та дибільних написів англійською на футболках. Я- за!
Відповісти
Норм чувак одет. Всем бы в 53 так одеваться. Всем бы дожить до 53 хотя бы .
Создается впечатление, что все носят как минимум CK и пипец какие модники. Чего человека обзывать?
Будьте добрее!
Відповісти
Ото то...+++)
Відповісти
зі статті зрозуміло, що цей дядя каже, що його сенс життя -це одяг!!!!??)))
Відповісти