У Луцьку - смертельна аварія. ФОТО

У Луцьку - смертельна аварія. ФОТО
У Луцьку по вулиці Володимирській близько 16:30 сталася дорожньо-транспортна пригода, у якій загинув чоловік.

Учасниками ДТП за попередніми даними стали два автомобіля марки Fiat та Mitsubishi.

Наразі достовірних деталей аварії невідомо, проте очевидці кажуть, що унаслідок зіткнення автомобіль марки Fiat загорівся. А водій Mitsubishi був затиснений у салоні автівки і під час удару у його автомобілі не спрацювала подушка безпеки.

На місце пригоди прибули пожежники, які загасили автомобіль і дістали тіло чоловіка. Окрім того у салонах автомобілів знаходились пасажири, яких забрала швидка.

Очевидці кажуть, що одразу ж після ДТП водій Mitsubishi був ще живим, але через затиснений салон свідки не змогли його витягнути із автомобіля і врятувати.

На місці аварії працюють слідчі та експерти, які встановлюють обставини аварії.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 65
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Свідки кажуть, що водій Міцика летів на шаленій швидкості на червоний колір, потім щоб уникнути зіткнення із грузвиком який їхав в попутному напрямку виїхав на смугу зустрічного руху і врізався в фіат. Якщо це так - то водія Міцика не грама не шкода. Собаці - собача смерть.
Відповісти
В тому районі немає ні одного світлофора,про яке червоне світло ти говориш не знаю
Відповісти
це точно,про яке червоне світло ви говорите там немає ні одного світлофора.
Відповісти
Ти точно розумово обмежений,а якби це був твій батько який спішив до дому,щоб дати ліки своій дружині що тяжко хвора?
Відповісти
там до світловофора далеченько... проїзджав поряд...жесть ше та. А судячи з номерів, авто з Хмельницької області.
Відповісти
Але ж як не як це людина.на місці водія міцика міг бути кожен.навіть якщо він винен у дтп,можливо в людини трапилось щось що він спішив кудись але так і недоїхав,все можливо,в житті різні ситуації бувають.
Згоден?
Відповісти
Це його друга розбита машина по його вині... ситуація проста - бидло льотчик вбив невинну людину.
Відповісти
Ти думай що говориш.
Відповісти
Крім водія міцика ще загинула також жінка в другій машині!
Відповісти
я ту жінку добре знав
Відповісти
Сам ти собака. Гріх таке говорити вже про померлу людину.
Відповісти
Фото трупів не обов’язково показувати
Відповісти
Нiчо. заплатить сайт по суду сто тисяч штрафу за моральну шкоду родичам слiдуючий раз не покажуть.
Відповісти
і презервативи тоже
Відповісти
Жах!!!!!!! На якій же вони швидкості іхали???
Відповісти
В цій ДТП постраждав начальник Волинського Обласного Ліцею з Посиленною Військово Фізичною Підготовкою. В нього і в його заступницю врізалась машина яки виїхала на зустрічну смугу ... Заступниця померла в лікарні , доля полковника в руках ДОЛІ ЛІКАРІВ і БОГА.
Відповісти
ну як це я немлжу повірити в те шо степанівна померла(
Відповісти
Реклама Порошенка валяється. Ото хтось зажив по новому...
Відповісти
вчився я в цьому ліцеї. Боснюк хароший мужик. Надіюсь все добре буде
Відповісти
Вічна Пам'ятьТетяні Степанівні...
І нехай Господь Бог врятує Павла Зіновійовича...
Напротязі навчання в ліцеї стали мамою і татом ...просто невсилу повірити у це(((
Відповісти
Вічна память Тетяні Стнпанівній... Аби все було добре з Павлом Зіновйовичем.
Відповісти
Я в шоці.. не можу повірити....007
Відповісти
Вічна память Тетяні Степанівні...
Відповісти
я дуже добре знала водия мицюбиси був хорошою людиною
Відповісти
Він з МКС був?
Відповісти
вічна память
Відповісти
він з села Одеради луцького району
Відповісти
Царство Небесне Тетяні Степанівні...
Відповісти
Царство Небесне Тетяні Степанівні...
Відповісти
Вічна Пам'ять Тетяні Степанівні...
Нехай Господь Бог врятує Павла Зіновійовича...
Відповісти
Не заперечним є те, що Господь забирає найкращих!
Тетяно Степанівно,вічна та світла память про Вас житиме вічно у наших серцях. Такі не вмирають... такі житимуть у наших світлих спогадах. Остання зустріч - останній дзвінок в ліцеї. Ваші очі були в сльозах за вашими ліцеїстами. Ви вклали серце і душу. Дякую за доньку. Все це вона передживає тяжко. Вона без роздумів вже їде з Києва, щоб віддати шану, вам, шановна Тетяно Степанівно. Такі не вмирають,вони вічно в нашому серці.
Ночі вже немає. Навколішки молю Всевишнього: "Боже врятуй, Павла Зіновійовича! Благаю".Спасибі Богу, що посилав моїй дитині таких наставників. Не можу повірити в це жахіття!
Відповісти
Водій міцика хто???не підскажете??!!
Відповісти
Тетяна Степанівна стала мені другою мамою. Чудова, сильна жінка, яка була прикладом не лише для мене. Прошу всіх небайдужих помолитись за її душу і за життя та здоров'я Павла Зіновійовича.
Відповісти
хто б не був винуватий, така доля, але шкода усіх, а ще більш їх батьків і дітей якщо є
Відповісти
Водій міцика, Саня, він з села Одеради...
Відповісти
а прізвище яке?
Відповісти
непамятаю. Але знаю що в нього була кличка *руский*
Відповісти
я вчилася в ліцеї не можу повірити Господи все в твоїх руках
Відповісти
Чи відомо вже хоть щось про стан Павла Зіновійовича? Дуже багато хорошого чула про цього Чоловіка!
Відповісти
Тільки,що прийшла дитина з ліцею і сказали,що він в тяжкому стані.
Відповісти
Він не в тяжкому стані, все буде добре.
Відповісти
Моя дитина навчається зараз у ліцеї.....Тетяна Степанівна.....Таке відчуття,що не стало близької родички,не можу ще повірити,ліцей осиротів без неї,будуть другі але такої,як вона НІКОЛИ!!!! Дай Боже поправитись Павлу Зіновійовичу!!!!Вічна пам'ять Тетяні Степанівні.


Відповісти
Зараз Павло Зіновійович в реанімації це все що я знаю а вот Тетяну Степанівну жаль-Світла їй память!
Відповісти
Зараз Павло Зіновійович в реанімації це все що я знаю а вот Тетяну Степанівну жаль-Світла їй память!
Відповісти
Ви [], такі фотки ставили.
Відповісти
Він був мій хресний(((прошу усіх небайдужих моляться за душу олександра,в нього є син!вічна пам'ять(((((
Відповісти
Мій син вчився в цьому ліцеї, я знаю цих людей дуже добре. Якби всі школи були такими як ліцей - наша держава була б інша. Молюся за Павла Зіновійовича і вічна пам*ять Тетяні Степанівні.
Відповісти
Не підскажите в якій лікарні Боснюк?
Відповісти
в міській в травматологічному відділенні
Відповісти
Як його стан відомо ??
Відповісти
Тетяна Степанівна стала мамою для багатьох ліцеїстів . Це прекрасна людина. Нехай спочиває з миром. Ми не можемо повірити у те, що її не стало.
Нехай Бог береже нашого Павла Зіновійовича.
Кожен , хто закінчив ліцей, як я , знає які це прекрасні люди. Будемо надіятися на краще.
Відповісти
Надійшла інформація від судмедекспертів, що громадянин О., водій мітсубісі, за кермом був в нетверезому стані. Тепер я розумію як на рівній, широкій дорозі можна скоїти таку ДТП. Щодня їзджу з МКС на роботу, літають по ній частенько. Раніше біля комфорту дайці бувало стояли, після революції десь пропали. Кажуть люди треба їздити обережно... А толку, як на дорогах ганяють такі безвідповідальні шумахери, як не ти то тебе..... За таке потрібно забирати права на пожиттєво з конфіскацією автотранспортного засобу, можливо тоді будуть думати і буде менше на дорогах жмуриків і загинувших по їхній вині.
Відповісти
Ти що осліп гаі там стоїть регулярно
Відповісти
Щиро співчуваю родині Татьяни Степанівни,вона була людиною з великим добрим серцем,і вірю і молюсь за те
щоб Павло Зіновійович виздоровів
Відповісти
а куди керівники військового ліцею їхали?
Відповісти
а яка тобі різниця куди вони їхали?
Відповісти
Дай Бог здоров,я Боснюку!Вічна пам,ять Тетяні Степанівні!Вона була дуже хорошою людиною(((
Відповісти
в стані тяжкому ніби проблеми з хребтом
Відповісти
це велике горе!!!! Тетяна Степанівна була тією людиною, яка завжди підтримає і порадить, вона душу вкладала у ліцей. Це трагедія для всіх ліцеїстів і минулих, і теперішніх. Світла їй пам*ять. Дай Боже здоров*я нашому Павлу Зіновійовичу, він велика людина!!!
Відповісти
все життя памятатиму її очі, які світилися добром, Завжди багато світла йшло від Тетяни Степанівни. Це Велика людина, жінка, професіонал своєї справи!! Вона так щиро запевняла і розраджувала нас (батьків) , що про їх дітей дбатимуть і робитимуть з них Людей! Їїслова памятатиму завжи: " За пів року ми зробимо Вам ваших дітей таки чистими - якими ви їх на родили, а за наступний період, ви побачите як ваші діти будуть вас поважати, як будуть шанувати ваш борщ, який він їм буде смачний, ви будете гордитися вашими дітьми ..." Світла Вам пам"ять, Ви завжди будете в серцях наших дітей де б вони не були як дотик до доброго, світлого, всього найкращого , що можемо ми відчувати у цьому світі
Відповісти
А Павлу Зіновіїчу - не здаватися, Ви сильна людина, .... і все на світі треба пережити , і кожен фініш це по суті старт.... Випадковостей НЕ МАЄ, все з волі БОга, там теж треба такі люди як Тетяна Степанівна!
Відповісти
Знала водія Mitsubishi був дуже хорошою і доброю людиною. Мені дуже його шкода. Вічна пам'ять!!!!
Відповісти