У Луцьку за хабар 400 тисяч «взяли» посадовців Державної фіскальної служби

У Луцьку за хабар 400 тисяч «взяли» посадовців Державної фіскальної служби
У Луцьку «взяли на хабарі» одного з заступників начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області та начальника одного з управлінь ГУ ДФС.

Про це ВолиньPost стало відомо з власних джерел 9 лютого.

Працівники СБУ та Генеральної прокуратури затримали на хабарі розміром 400 тисяч гривень одного з заступників начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області.

Крім того, затримали начальника одного з управлінь Державної фіскальної служби у Волинській області.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: хабар, ДФС, СБУ
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 38
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Що не злочин, то або чиновник, або мент, прокурор, суддя, воєнком... Може бути третій Майдан, тільки більш жорстокий і кривавий.
Відповісти
уже є пргрес, у минулих роках таких новин не було молодці
Відповісти
Ніякого прогресу. Був би прогрес було би прізвище.
Відповісти
для галочки все це мабуть
Відповісти
...або митник.
Відповісти
Розстріляти таких гадів, що беруть хабарі. Нічого їх не змінить.
Відповісти
Якщо вже взяли, то хто це??? Чому завжди подібні "новини" подаються інкогніто?
Відповісти
а персона то відома!))) http://kompromat1.info/articles/93-vandjo_igor_igorovich_-_habarnik_koruptsioner_vidkatnik
Відповісти
Його звати Руслан, це Ігор Ігорович напевно брат
Відповісти
Тільки одна СБУ і працює! Молодці хлопці!Приємно усвідомлювати що хоть одна служба працює по справжньому!
Відповісти
Майдан потрібен, але добре що хоч трохи ловлять !
Відповісти
це непюди це злочинці яких потрвбно судити публічно вони вимагають забрати все та залякують перевірками хто може працювати в таких умовах я закриваюся
Відповісти
Всіх хабарників - у тюрму!
Відповісти
А вам не здається, що він комусь просто помішав, ось і все
Відповісти
а чому без прізвищ? Щоб легше було у суді "відмазувати"????
Відповісти
А він завтра дасть хабар і його відпустять
Відповісти
Прізвище де ???
Відповісти
Прізвище де?
Відповісти
Одного платника видно дістала сума, яку запросили. Інші платять. Начальника видно жаба додавлює, що його заступники так підробляють біля нього чесного...Цю країну нічого не змінить.
Відповісти
представники нової влади, як вони можуть працювати, якщо навіть не можуть вкрасти!
Відповісти
Це - Вандьо:-) Дивwww.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=150547
Відповісти
в армію собаку
Відповісти
Корупція була є і буде починаючи з університетів. лікарень.міліціі.гаі таможня та інших державних установ а саджати будуть "замовлених"
Відповісти
Тепер потрiбно взятись за мiграцiйну шайку за Бандуру i його замiв. Тi теж взятки добрi беруть за все!!!
Відповісти
а ви не давайте хабаря. Постійте чесно в черзі. Підготуйте всі довідки.
Відповісти
ДМС щоденно беруть незаконнi грошi з бiдних громадян за паспорти та будь-якi довiдки. Щоб отримати бодай щось вiд них то треба побити тиждень поклони до них, щоб вони тебе помiтили i за любу дрiбницю заплатити що найменше 100 грн. Або шукати на те темне царство виходи i через когось рiшати, звичайно швидше на багато все буде i те що по закону буде безкоштовне ти заплатиш 200-400 грн та ше мугорич треба нести.
Вот за кого треба зараз братись!!!
Відповісти
да статейка на антікорі піде! розстріляти і забрати все майно!
Відповісти
А снаряди все ближче до прокуратури та суду падають.............
Відповісти
Прийшов новий начальник ДФС Чуй і почалися великі побори в податковій. Не видають документи, які по закону мали видати.. Цей Чуй і дає вказівки кому і з кого брати.
Відповісти
Риба гниє з голови. Почитайте в Неті про заступника голови ДФСУ Хоменка і самі ВСЕ зрозумієте. Призначення на Волинь варяга-Чуя з командою "Башукових орлів" на чолі з орденоносним Вандьо - яскраве свідчення того, що корупція і далі рулить:-) Символічно, що Чуя, як супер-пупер фахівця і рехворматора всіма руками протегував сам губернатор Гунчик. Цікаво, а чи підуть ці особи тепер у відставку? Чи, як мер Романюк, попалений на хабарній службовій автівці, зроблять вигляд, що нічого не сталося, просто "так має бути"? В конкретній ситуації вчорашнього затримання неозброєним оком видно прекрасну, а-ля сицілійська віндетта, справжню волинську помсту Тимейчука. Молодець.
Відповісти
Тимейчук такий же хабарник, як і інші посадовці-податківці. Дай Боже, щоб ця справа не була спущена на гальма. А у Гунчика також рильце в пушку. Будучи директором ЛуАЗу, він неодноразово платив відкупне за несплачені податки.
Відповісти
Ніякий Тимейчук вже не хабарник, він - простий нововолинський пияк з манерами колишнього хабарника:-)
Відповісти
Чуй - дуже неприємний тип, зверхній, тупий, грубий. Гадає, що прийшов на посаду навічно. Гандон.
Відповісти
ще є такий хабарник Книш, потрібно провести перевірку і за грати його!
Відповісти
В податковій службі хабарі - норма. Інспектор виходить на перевірку, виявляє недоплату податків у значних сумах, доповідає керівнику, той домовляється з керівництвом фірми про сплату готівки в кишеню чиновника і в акті перевірки порушення не відображається.Крім того, податковою міліцією заводяться надумані кримінальні справи і починається шантаж бізнесу: або плати хабар, або бізнес буде знищений. Дай Боже, щоб справа про зафіксований хабар не була спущена на гальма.Висока ймовірність того, що хабарник відкупиться.
Відповісти