За волинських податківців-хабарників внесли заставу більше 700 тисяч

За волинських податківців-хабарників внесли заставу більше 700 тисяч
Щоб заступнику начальника головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області Руслану Вандьо не обрали запобіжний захід - арешт, його брат-податківець заплатив 365 тисяч готівкою.

Про це ВолиньPost стало відомо з власних джерел.

Судове засідання щодо обрання міри запобіжного заходу відбулося 11 лютого у Печерському суді Києва, де розглядають справу.

Нагадаємо, 9 лютого У Луцьку «взяли на хабарі» 400 тисяч гривень заступника начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області Руслана Вандьо та начальника управління податкового і митного аудиту Віктора Полюховича.

Під час засідання Печерського суду розглядали можливість обрати обом посадовцям міру запобіжного заходу арешт. Щоб їх не арештували, Вандьо запропонували альтернативу - заставу 365 тисяч гривень. Приблизно за півгодини після оголошення суми його брат Ігор Вандьо, який працює заступником начальника ГУ ДФС у Житомирській області, заплатив всю суму готівкою.

Віктору Полюховичу запропонували заставу 341 тисячу замість арешту. Її також внесли 11 лютого. Хто саме це зробив, невідомо. Цікаво, що під час судового засідання Полюхович «жалівся»: знімає квартиру, утримує сім’ю і отримує зарплату лише 3500 гривень.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
наш суд самий гуманний суд, у такий час за такі речі... як мінімум на передову.
Відповісти
на передову таких не можна, вони і там знайдуть як відмити гроші (будуть зливати інформацію), шкода хлопців.їх просто віддати вруки хлопцям з передової- вони вже навчились як виховувати зрадників, злодюг....В них свої методи
Відповісти
Поперше: якщо не влаштовують умови праці - НЕХАЙ ЗВІЛЬНЯЄТЬСЯ, а не породжує корупцію;
Подруге: звідки у податківцій з такими невеликими зарплапати такі кошти на заставу???????
Відповісти
Лише на Волині податкове керівництво в свої кишені щомісячно "відмиває" мільйони доларів! Найбільше - через відшкодування з бюджету ПДВ по фіктивних схемах безтоварних "бізнесових" операцій. Злочинець Вандьо якраз займався питаннями відшкодуванням з бюджету ПДВ.Тюрма вже давно за ним плаче.
Відповісти
а вчора податківці розказували як їх начальник пройшов процес люстрації, дивно як
Відповісти
Керував вказаною діяльність Вандьо та Полюховича видатний Рівненський фахівець - Чуй В.В., який проживав на одній квартирі із Вандьо.
Відповісти
То вони в шлюбі?
Відповісти
Цікаво звідки в брата кошти на заставу теж хабарі бере!а куди суд і прокуратури дивляться?
Відповісти
почитай і будеш знати antikor.com.ua/.../5574-vandjo_igor_igorovich
Відповісти
декларіцію про доходи треба підняти того, хто заставу вніс, це питання до прокуратури та СБУ.
а громадські активісти мають це постійно контролювати, щоб на гальмах не спустили.
Відповісти
Суд і прокуратура в долі...
Відповісти
Чуй ([])- досвідчений режисер цієї справи. Він все може розповісти, якщо, звичайно, защемити в двері яйця і дати валянком з піском по голові.
Відповісти
За що боролись? Нічого не змінилось, як були такі "вандьо" так і залишились!
Відповісти
а де ж вони взяли такі гроші? можливо потрібно перевірити і брата? куди дивиться прокуратура?
Відповісти
Прокуратура в долі!
Відповісти
Нема слів
Відповісти
Кажучи росiйскою : "Бабло побеждает зло".
Відповісти
Обох в Дебальцево і того хто сплатив заставу...
Відповісти
Слід радикально реорганізувати через люстрацію фіскальну службу , яка навіть не може називатися державною, бо привласнена ще з часу створення. Це кодло злочинців!Замінити негайно злочинну систему адміністрування та відшкодування ПДВ! А Вандьо - яскравий приклад нахабного злочинця, який не сумнівається, що його відкуплять, бо як почне виказувати прізвища вищих начальників, прокурорів та суддів - мало не покажеться!
Відповісти
Єдина надія на хлопців з СБУ, які таки посадять цих злочинців і їх покривателів за грати і хоча б створять прецедент.А прокурори та судді - всі в долі.
Відповісти
аби хлопців з сбу не посадили
Відповісти
брат хитріший..теж бере але не попадається..тому і має бабло
Відповісти
Достала эта "демократия"-РАССТРЕЛЯТЬ!!!
Відповісти
Я хоть і беру хабарі, але після цього плачу ночами! Стидно!
Відповісти
А Вандьо тобі сльози витирає і щиро, па-мужські, заспокоює?
Відповісти