Луцьк затопило. ФОТО

Луцьк затопило. ФОТО
Сьогодні, 15 червня, у Луцьку приблизно о 12 годині пройшла сильна гроза.

Фото затоплених вулиць міста лучани виклали у соцмережах. Зокрема, у пабліку Типовий Луцьк.

Вже "традиційно" проблемними районами стали проспект Відродження, Соборності, Молоді.

Дощова вода, яка залила вулиці і тротуари, ускладнює рух транспорту і пішоходів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: злива, Луцьк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А тi двiйко вар`ятiв що два роки тому плавали на Соборностi з мусором i бутилками вже не нирають?
Відповісти
не нирають:)
Відповісти
З року в рік одні й ті ж невирішені проблеми. Скільки міська влада буде спостерігати за ними ?
Відповісти
Лише спостерігати і буде
Відповісти
ох як неочікувано !!!!! Майже кожен рік одне й те саме
Відповісти
байдарки і вперед!
Відповісти
фото дворічної давності
Відповісти
Ганьба РОМАНЮКУ!!!!
Відповісти
Знайшовся н\з АС 9992 АО для повернення зателефонувати 0958754704
Відповісти
Рівне і Луцьк ,купуйте надувні човни .
Відповісти
Палиця мабуть радіє
Відповісти
Фотки за 13 рік. Хоч написали би.
Відповісти
Есть такое понятие как ливневая канализация. Как правило средства на содержание все разворовываются на сто про центов чиновниками.
Відповісти
просто їх чистять тоді коли дощу зілл'є річна норма і так воно у нас виходить, що ми ніколи ні до чого не готові.
На віщо ті всякі наради збирати.
Відповісти
повчати дончан, як їм жити. Свої нужники почистіть...
Відповісти
Прикольно
Відповісти
Це все комуняки винні. Зараз декомунізацію зробимо, пам'ятник Бандері в Луцьку нарешті поставимо, і все тоді буде добре. Слава Україні! Героям слава!
Відповісти
Мені харашо, я - деревляний і не топлюся.
Відповісти
а ти думав що каналізацію лєнін придумав? Чи вона за лєніна краща була? :)
Відповісти