У Луцьку ДТП поблизу «проблемного» переходу. ФОТО

У Луцьку ДТП поблизу «проблемного» переходу. ФОТО
2 жовтня у Луцьку трапилася ДТП.

Неподалік школи №5, що на проспекті Перемоги, дві автівки не поділили дорогу.

Деталі пригоди наразі з'ясовуються.

Зазначимо, що поблизу знаходиться проблемний перехід, який вирішили ліквідувати.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, аварія
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
перехід той треба перенести в інше місце
Відповісти
Той перехід взагалі закрали і огородили парканом, так люди все одно лізуть через паркан а потім лізуть під колеса, бачив сьогодні на власні очі...
Відповісти
перехід перенесли, люди всерівно йдуть, то одне .. але як ото червоненька машина вивертала .. що яж на половині траси носом стоїть????
Відповісти
Ти бачив як хто вивертав.ЧОРНА МАШИНА ЯКА ВТЕКЛА ВИІЗДЖАЛА З ДВОРУ ПЕРЕТИНАЮЧИ ПОДВІЙНУ ВДАРИЛА ЧЕРВОНУ ЯКУ РОЗВЕРНУЛО ТА СТАВСЯ ДРУГИЙ УДАР. ВСЕ ЦЕ БАЧИЛА СТОЯЛА НА ЗУПИНЦІ.
Відповісти
хто з вас був у дтп? я був. я такого нікому не бажаю і критикувати когось - справа марна. добре шо тільки заднє крило... і знаю шо винен той водій, і розійшлися по людськи, а сталося з необережності, він просто нас не помітив. усі цілі слава Богу але може статися з будь ким, і будь як. ше не так може розвернути. будьте обережні на дорогах!
Відповісти
ЩО ТИ ГОВОРИШ НЕ ПОДІЛИЛИ ДОРОГУ. щОСЬ ДУЖЕ ДОВГО ТА МИРНО РОЗХОДИЛИСЬ
Відповісти
Оце назва статті.... Яким боком взагалі цей перехід до даної ДТП, що ви його в назві статті зазначили. Ци ви думаєте що всі читачі вкурсі про "проблемні переходи" м. Луцька.... В автора статті, напевне, туговато з соображалдовкою...
Відповісти
А де фото третьої машини - чорна беха АС8585АО - яка це все зробила - вилітала з подвіря на проти зупинки повертаючи в бік мосту, після чого швиденько зникла з місця пригоди а могла б вилетіти і на зупинку де було повно людей. До речі дорога розділена 2-ома сплошними смугами.???
Відповісти