Поки міліція «спала», біля міськвідділку лучанину вщент розбили авто. ФОТО

Поки міліція «спала», біля міськвідділку лучанину вщент розбили авто. ФОТО
Біля Луцького міськвідділку міліцї трапилася аварія. Винуватець ДТП розбив чужу атівку і втік з місця пригоди.

Як розповів власник розбитого «Опеля» Денис Возняк, дорожньо-транспортна пригода сталася у неділю, 4-го жовтня о 5-й ранку.

У припарковану біля двору потерпілого автівку врізався синій Volkswagen. Першим ДТП побачив і вибіг на місце аварії сусід Дениса Возняка: «Сусід каже, що той водій був дуже п’яний», - зазначив власник розбитого автомобіля.

Також, за його словами - удар був такої сили, що автомобіль відкинуло на 6,5 метрів.

Затримати нічного шумахера не вдалося. Правоохоронцям про аварію повідомили громадські активісти, і самі ж кинулися його переслідувати. Поки що результатів – немає. За словами потерпілого, слід горе-водія згубився на Вишкові.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, Луцьк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 30
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Якщо на Вишкові, то Аркаша Соломатін...
Відповісти
А якого кольру у нього машина????
Відповісти
Скажіть будь- ласка а у нього бус синього кольору рафік????
Відповісти
Тема статті це звичайно як завжди... Камінь в город міліції.
Відповісти
За таку зарплату як в них, тільки і треба що спати!
Відповісти
а якого якого кольру у Аркаши машина?
Відповісти
І, навіть, чуть-чуть шкодити
Відповісти
А скільки цей возняк людей обдурив?Може це розплата йому за "грішки"?
Відповісти
Я його знаю з порядної сторони...А ви за свої грішки ще розплати не получили?
Відповісти
за таку зарплатню,як у мєнтів-можна вскритися...
Відповісти
Якщо зарплата не влаштовує , чому не звільняються? РОЗВОДЯТЬ ХАОС!ЯКБИ ТИ БУВ НА МІСЦІ ПОСТРАЖДАЛОГО, ЦІКАВО БУЛО Б ПОБАЧИТИ, ТВОЮ РЕАКЦІЮ, НАПЕВНО ЗАГОВОРИВ ТИ Б ПО-ІНШОМУ.І справа тут не в грошах , а в СПРАВЕДЛИВОСТІ!
Відповісти
хаос розводять п,янюги,які літають на тачках,а не мєнти,мєнти фізично не здатні навіть елементарні праворушення контролювати із таким забеспеченням та обслуговувати виклики-одна чи дві патрульні на добу-це нормально?Чекаємо на копів,які будуть працювати при теперішньому законодавстві,але по американські,ото буде супер порядок,в чому я дуже сумніваюся...
Відповісти
Спати вдома. Дати можлтвість другим не спати та працювати
Відповісти
Міліції в Луцьку практично немає. Всі на бурштині.
Відповісти
Наскільки я бачив, то там від місця ДТП до пожежної частини ближче ніж до міліції!!!! Можливо пожежники бистренько перефарбувались бо міліція "спала"?
Автомобіль злочинця мабуть був не синій, а з голубим ОТТЄНКОМ!!!!!
Відповісти
Так як пошкоджений Опель, я не думаю що зловмисник зміг би кудись утекти, в нього автомобіль мав бути також потрощений вщент (відкинути авто на 6,5 метрів)!!! Возняк знову воду мутить і хоче бабла!
Треба Возняка потрясти, нехай правду каже!!!!
Відповісти
тут не зрозуміло хто воду мутить !!!!але точно не Возняк
Відповісти
Дорогі експерти,якщо ви такі розумні,то повинні знати-якщо машина більша габаритами,то як ви думаєте що більше пошкодиться???Будь ласка не залишайте тупих коментарів.Диванні експерти,блін!!!!!!!!!!
Відповісти
ну якби тобі розфігачили машину,то ти напевне як добрий самаритянин подарив би пра...
не знаєш нічого то не пиши...
Відповісти
Синій бус у Паші ЛЄШЄГО на вишкові і доречі побитий
Відповісти
Знаючи його 20 років це у всіх грішки а у нього справедливість!!!!
Відповісти
Ви шо дебіли? для чого шукати тут прихований підтекст? Просто мент якийсь набухався, а чоловік поставив машину й попав під роздачу. Тут нема ніякої передісторії - просто міліція прикриває своїх і для цього отут ллє бруд на людину, яка з трудом заробила на машину, а зараз її ніхто не відшкодує.
Мабуть, наші органи зашевеляться тільки якщо приїдуть центральні телеканали! Повірте, якщо справ не дадуть ходу - вони приїдуть і буде шорох!
Відповісти
Це точно!! тільки вміють що пити!а на простих людей їм всеодно!їм усе дозволено,а простій людині це все не просто розкрити!ось така у нас держава!!!!!
Відповісти
Та той Опель гнилий,так само, гнилий Опельок навіть тисячі доларів не коштує.
Відповісти
Гнилий чи не гнилий , ролі не грає! Є скоєне ДТП , а розслідувати не хочуть ! Не має в Нас справедливості . Прикривають один одного . Надіюсь тривати це буде не довго, і вже до кінця цього тижня її розпустять по домівках!!!
Відповісти
чому ви такі всі злі? у людини можливо це була єдиний інструмент годувати сім'ю, а міліція взагалі знахабніла, правильно що їх всіх замінять, можливо тоді буде порядок!
Відповісти
Надіюсь,що замінять їх в найближчі дні!
Відповісти
шило на мило,таке не влаштовує.
Відповісти
Цікаво скільки часу знадобиться нашій Владі, щоб ЛУЦЬКІЙ ПІДКУПНІЙ МІЛІЦІЇ роздали кирзові чоботи і шинелі? ПІДЕТЕ ВИ ВСІ ТАК ,ЯК ПІШЛА БОРИСПІЛЬСЬКА!
Відповісти
підеш ти в гагри сволоч.
Відповісти