Ігоря Палицю обрали головою Волинської облради

Ігоря Палицю обрали головою Волинської облради
Під час засідання першої сесії сьомого скликання відбулось голосування за голову Волинської обласної ради.

Сесія облради розпочалася у четвер, 26 листопада.

Депутати вирішили, що обговорення кандидатур, яких виявилося дві, відбудеть публічно. Представники партії УКРОП висунули Ігоря Палицю, ПП БПП "Солідарність" - Володимира Бондара.

Лічильна комісія підбила підсумки голосування, яке тривало годину, і оголосили, що головою Волинської обласної ради обрали Ігоря Палицю.

Із 64-х присутніх на засіданні депутатів за Володимира Бондара проголосували – 25, за Ігоря Палицю - 39.

Володимир Бондар подякував усім, хто його підтримав, а Палиці побажав успіху.

Ігор Палиця своєю чергою прочитав присягу і попросив колег дуже не критикувати його роботу, якщо він буде помилятись, адже обраний головою обласної ради вперше.

Після перерви депутати обиратимуть першого заступника голови обласної ради.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Палиця був найбільший прогульщик у ВР. Подивимось,як буде тепер.
Відповісти
Зараз БПП почне писати коменти свої леві.
Відповісти
Бурштин, котрабанду і тд - в кишеню
Відповісти
Можна читити - ВИБРАЛИ !
Відповісти
Можна читити - ВИБРАЛИ !
Відповісти
До уваги лакеїв дописувачів викидайте свою огидну отруту, і дай Боже ви в ній ЗАХЛЕБНЕТЕСЬ!!!!!!!!!!!



Відповісти
Палиця справді достойний бути головою Волинської облради:розумний,з досвідом,яскрава особистість,небідний.Тепер про Одещину: саме Палиця втримав стабільність в тому регіоні і скрутив роги сепаратистам,а що конкретно зробив Саакашвілі,крім бла-бла і "великих" викриттів щоп"ятниці на Шустері, які нічим не кінчаються.Мушу сказати,що я не адепт УКРОПУ.Просто дістали коменти ВР.
Відповісти
Валентін, не був би він кумом твого брата, ти б за нього мазу не тянув.
Відповісти
Час покаже, який буде Голова.....
Відповісти
кого вибирали.... Нехай щастить!
Відповісти
Хава-нагіла-хава! =)
Відповісти
Так і мало бути він вам ще покаже...Палиця фореве!!!!!!
Відповісти
Все по чесному! Хто свої голоси продав той і отримав посади, відповідно БЮТ і Свобода! :) Вперед "патріоти" пля...:)))
Відповісти
Пирожика давно треба гнати
Відповісти
дзявкають, а караван їде. Вітаємо Ігоря Петровича.
Відповісти
Яка ганьба! Тушка Палиця вже показав себе в Верховній Раді (прогульник,голосував за Харківські угоди,голосував за вотум довіри уряду Азарова,не виступав проти Януковича,не підтримував Майдан),"показав"себе в Одесі,що зараз Саакашвілі ламає корупційні схеми.Тепер на черзі Волинь...
Відповісти
Ганьба! Тушка Палиця вже показав себе в Верховній Раді (прогульник,голосував,за Харківські угоди,голосував за вотум довіри уряду Азірова,жодного разу не виступив проти Яника).Не виступав на підтримку Майдану (ні в Києві,ні в Луцьку)."Показав" себе на посту голови Одеської ОДА,що зараз Саакашвілі розвінчує корупційні схеми (а вони існували і при Палиці).Напевно,на Волині знову будуть " рєшатца вапроси"
Відповісти
Ми ж не можемо,щоб на всіх щаблях влади нами не керували олігархи і їх поплічники.Що ми за народ?Нахазяйнував в Одесі,потурили.Що окрім Бондаря і Палиці у нас не має достойних людей-патріотів краю?Гидко на це все дивитися.Почитав про обрання і виникло непереборне бажання помити руки,неначе торкнувся якоїсь гидоти...
Відповісти
Краєм повинні керувати не патріоти, а господарники! Досить вже того голословного "патриотизму" який всім очі затьмарив і втратили території і безлад навели на Україну і це все так звані "патріоти"!!! До-сить!!!
Відповісти
ну ну подивимося як закінчиться карєра космонавта і усіх його холуїв провладних
Відповісти
Ми ще довго будемо йти до Європи коли вибираємо таких як Палиця.Про брудні гроші цієї особи знають волиняни не з одних газет.Ну а гієни за спиною лева ще довго будуть тявкати вихваляючи свого короля жадібно гризучи кістку з спільного олігархічного корита.
Відповісти
а нашо воно йому взагалі це треба?! нема куди часу дівати?))
Відповісти