Журналістку ВолиньPost не хотіли пускати на сесію Волиньради та обшукали

Журналістку ВолиньPost не хотіли пускати на сесію Волиньради та обшукали
Журналістку інтернет-видання ВолиньPost cпробували не пустити на сесію Волинської обласної ради.

Новий склад Волиньради – нові правила. Відтепер на сесію журналістам не можна запізнюватися та ні в якому разі жартувати.

У цьому і переконалася наш кореспондент Анна Бліннікова.

Біля входу до сесійної зали журналістку перестріли, обшукали за допомогою спецпристрою, а також спробували заборонити відвідати сесію.

Причиною всьому став невинний жарт. На запитання охоронців, які тепер стежать за порядком на сесії, чи є зброя, журналістка пожартувала, мовляв «аякже».

Не знайшовши у сумочці та кишенях кореспондентки зброї, до сесійної зали Анну однаково не хотіли пускати, аргументували тим, що на сесію не можна запізнюватися.

Навіть зазначили, що є спеціальний документ, у якому і прописане таке правило для представників ЗМІ. Він нібито має зберігатися в охоронців, що на першому поверсі «білого дому».

Запитання журналістів, чи є такий документ, розвеселило охорону: «А хіба ви не знали, що запізнюватися не можна?», - спиталися вони, але потім таки зізналися - ніяких подібних задокументованих правил вони не бачили.

На сесію потрапити таки вдалося. Докладніше про події ми згодом розповімо у нашому відеосюжеті.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 49
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Таку гарну дівчину не гріх і обшукати.
Відповісти
І правильно! Чого запізнюватися?!!!!
Відповісти
Палиця чогось боїться.
Відповісти
маладі люде. якщо ви щось пропустили, то в країні війна якби то. часи, коли у такі приміщення можна було шастать безконтрольно, минули. всьо. фініта. таточка кліма більше немає, цацкатись ніхто не буде.
Відповісти
Палиця, це ти?..
Відповісти
Беспредел
Відповісти
в крыму беспредел, люди пропадают!
Відповісти
Правильно що зробили, якщо не впустилу, а то вскрізь вони свого носа пхають
Відповісти
Под арест нужно было взять.
Відповісти
Нарешті хтось в цій країні сумлівно відноситься до своїх обов"язків, маю на увазі охорону. Журналісти можуть вважати себе ким завгодно, але і для них також існують правила. Ну і скромніше треба бути, а то таку цілу цяцю не пустили та і обшукали не руками.
Відповісти
Облрада не режимний обєкт. Можна до відвідувачів помяшке ставитися, це не КГБ.
Відповісти
Тож вона на сесіфю рвалась. ще й мабуть нагло
Тож не всі люди валять в сесійну залу - шкірять зуби і кажуть що мають із собою зброю
Якщо в голові пусто то хто їй винен
Відповісти
Дожартувалася дівка-журналістка
Відповісти
Виновен врач роддома...
Відповісти
у вашем случае именно так.
Відповісти
Журналісти саме цього видання часто викривляють отриману ними інформацію, не дивно що до них так ставляться
Відповісти
Волинь Пост надто багато на себе бере. Журналісти уних не професіонали. Понаписують інколи таке, що й купи не тримається. Справді важливі речі не висвітлюють.
Дівчина себе рекламує. Молодець
Відповісти
Зато Волинь Пост Пише ПРАВДУ на відміну від підхолуйських Волинських Новин. Попробуйте там дати хоч один іронічний коментар про УКРОП чи Палицю- і Вас відразу забанять! Свобода думки,курча!!!!
Відповісти
Все вірно, Волинські Новин реагують баном на любий натяк про їх "світило" палицю. Нема дня щоб не висвітили де ступає нога світлого та його челяді. Зараз огляд новин починаю з ВолиньPost. Бажаю журналістам ВолиньPost нарощувати майстерність та бути шустрішими, про самодисципліну теж не забувайте.
Відповісти
мине здается, что в торре больше новостей, чем на ВН.
Відповісти
Волинські новини тепер мають кор пункт в обл раді
Разом з УКРОП Фондом і Масадом
Відповісти
Ці підхолуйські Волинські Новини навіть і коми не видали з даного інциденту,а не те, що хоч одне слово! Вільна преса!!
Відповісти
А чого їм крапку чи кому видавати? Вони "при стволах". В них з охороною траблів нема
Відповісти
А депутатів обшуковували?
Відповісти
Теперь охрана Палицы будет обыскивать людей и на улице. Так на всякий случай.
Відповісти
Повинен бути порядок це добре.А то сплю - сплю проснулась і впустіть мене корову подивитись що робиться.Не пускати тих що запізнюються. чомусь коли запізнися на роботу - тобі догана а тут пожаліти може ще треба?
Відповісти
тому що на роботі одне, а тут інше.
Відповісти
Подія - це і є робота для журналіста. Розсобачились!
Відповісти
А ще місяць такого не було Укроп рулить
Відповісти
Палка дров наломает...
Відповісти
или беня палкой.
Відповісти
А в той же час журналістка ВН вільно розгулює зі зброєю в рюкзаку, і ніхто її не спиняє. Савпадєніє? Не думаю
Відповісти
приїду зі сходу з хлопцями, рознесем охорону і виб'ємо палиці зуб... зуб заберу як трофей.
Відповісти
І рамку металошукача поставити....
Відповісти
все це добре.преса - це безумовно третя гілка влади. проте не потрібно нагліти.якщо журналіст нахабно втручається в чуже життя і при цьому прикривається свободою слова, посвідченням і тд. і тп., а йому ніби заважають, то це АВРАЛ, КРИМІНАЛ, БІДА, УТИСКИ. І як тільки громадськість цікавиться життям журналіста (до речі також публічної особи (третя гілка влади як не як) - це БЕЗУМОВНО ТИСК ВЛАДИ. ПАНОВЕ ЖУРНАЛІСТИ, поводьте себе так, як хотіли б, щоб ставилися до вас. І НЕ ТРЕБА НАМ ТУТ ДЕШЕВИХ СЕНСАЦІЙ!!!!
Відповісти
Ти за правду?! Ти і такі як ти - правду продали за пятсот гривень!!! А твій соратник Палиця переплутав обласну раду зі своєю директорією!!!
Відповісти
Локк, Монтеск'є ввели розподіл влади на три гілки: законодавча, виконавча та судова. Цей принцип є найзастосовуванішим та імплементований в Конституцію України. Якщо ЗМІ - це третя гілка влади, я б не хотів жити в такій державі
Відповісти
Журналист может подать в суд за незаконное задержание и обыск.
Відповісти
До речі облрада якраз режимний об'єкт, оскільки в його приміщенні є режимно-секретна частина та, відповідно, наявні матеріальні носії секретної інформації. Так що правила відвідування таких закладів жорстко регламентується
Відповісти
До речі, режимно-секретна частина цього "режимного об'єкту" знаходиться зовсім не там, де стояли ці клоуни. Так що правила тут ні до чого...
Відповісти
Ну що ж - свою вотчину варто охороняти. Тепер зайти в ода буде не легше, ані ж на помістя якогось магната. Тобто ніяк. От вам і Палиця не палицця))))
Відповісти
слава богу, що Товстенюк не мер.. а то ще й міську раду зробили б "режимним об"єктом" :))
там де ступає нога цих укропів, все зразу перетворюється на режимний об"єкт :))
Відповісти
Цікавон на всіх сайтах ця новина є,крім волинськіх новин )там укроп святий)
Відповісти
Укроп це чи ні час покаже. Один з тих двох, біля дверей сесійної зали, працівник ОДА. Не забувайте, що це будівля облдержадміністрації...
Відповісти
це перо та слово.просто давно гузя або павлика не було зі зграею свідомих патриотів у масках які все нищать навколо охорону також
Відповісти
І правильно зробили, чому має місце запізнення??? Де звичайна людська гідність, повага врешті решт.. Взагалі треба було не впускати журналістку за запізнення, можливо і для інших був би урок. А обшук це лише міра застереження, нарешті хоч хтось прагне навести порядок в цьому хаосі
Відповісти
Тут річ не про запізнення,туди нікого не пускали без паспорта я шокований цим випадком, адже я присутній був при цьому дійстві,і перший раз стикнувся з тим, щоб в Облраду пройти у кабінет здати звіт мені необхідно при собі мати паспорт,а якщо ні то до побачення.на формі охоронців написано "Ягуар" охоронна фірма чи що.
Відповісти