Діяльність ЗМІ не може обмежуватися штучно, - Степан Івахів щодо обшуків в облраді

Діяльність ЗМІ не може обмежуватися штучно, - Степан Івахів щодо обшуків в облраді
Народний депутат України Степан Івахів прокоментував ситуацію з обшуком журналістів у Волинській облраді.

"Діяльність органів влади повинна бути прозорою. Діяльність ЗМІ не може обмежуватися штучно. Посягання на ці дві догми є посяганням на українську Конституцію", - зазначив у коментарі ВолиньPost народний депутат.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Так органи влади і намагаються діяти прозоро і правомірно, і нічого поганого у цьому нема, а навпаки, посилюючи безпеку
Відповісти
На цьому капіталісту немає де печатки ставити. Суцільна корупція. Одним словом "Континіум", "WOG" та "Луцьктепло" та Миколка з села Золочівка, а нині мер міста Лучеськ.
Відповісти
Круто Івахів настільки "розумний" що новина стала аж на абзац. Дівчата вам що недоплатили? Стьопі до Єрьоми ніколи не дорости .... Виявляється бабло це ще не все ..
Відповісти
Ви б спочатку його навчили розмовляти пані Палагута. а то ..... (.
А синочок чого нічого не сказав? Вчить українську, чи ще в Гейтбрітан отдихають?
Відповісти
Бідні наймити Палиці і в ночі не сплять. І Палагуту згадали, і Івахіва, і Єремеєва молодшого. План виконали на 120%.
Молодці! Мерщій до каси) поки ще є.
Івахів звичайно ще той перець, але тут сказав коротко і ясно.
Відповісти
Івахів - він щирий. Бачила його з сім'єю в кінотеатрі без охорони,без понтів.
Якщо зла нікому не зробив - нікого не бійся.
Відповісти
Степан ігнорує засідання комітету ВР, як пари в водному ?..
Відповісти
чому ви ,як пишете коментарі непишете свої справжні імена,а то манька,пріська, напиши я такий то такий,і висловлюйте свою думку.палагута дуже розумна жінка,іі фонд для округу зробив багато і палицею не прикривався, як фонд палиці, з яких пір друзями стали, всі люди знають чого загинув єремеєв, тільки бояться сказати, чому даже кримінал не відкрили не розслідували і.т.д.можна багато говорити.подумайте люди.а палагуту ми всі любимо,вона розумна жінка.
Відповісти
Пишу Вам відкрито, не ховаючись, що я теж поважаю Палагуту, бо вона розумна жінка.
Відповісти
АХАХА! Івахів щойно поховавши товариша набрався сміливості і почав відкривати рота) А як його охорона не пускала до нього журналістів? чого тоді не кричали? тоді не те що просили пройти поверхневий огляд детектором а тоді їх тупо слали... і ніхто не пиндився типу "Нас Ущємляют!"
Відповісти
Шизофренія то на все життя
Лікуйтесь
Відповісти
стьопа віддай гроші за молоко!!!
Відповісти