Винуватця смертельної ДТП посадили у СІЗО

Винуватця смертельної ДТП посадили у СІЗО
Винуватця ДТП, що трапилась в районі Київського майдану, на час досудового слідства посадили у СІЗО.

Нагадаємо, близько 21-ої години 12 грудня 2015 року водій, керуючи автомобілем «Ауді А4», скоїв наїзд на 21-річного лучанина Михайла Гапича та втік з місця події. Через кілька днів, 16 грудня, постраждалий помер.

Наразі відомо, що винуватець ДТП Павло К. перебував під впливом наркотичних речовин. Суд обрав міру запобіжного заходу на час досудового слідства - тримання під вартою.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, СІЗО
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 32
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
довічне тому наркоману
Відповісти
на свободу
Відповісти
Розстріляти того придурка. Якшо вбив пацана на смерть, то нєхуй і йому жити.
Відповісти
йому там погано.його треба випустити.в нього ломка може бути
Відповісти
Так і повинно було статися ... за свої поступки відповідати треба а не штунди завжди відмазують ....
Відповісти
На кол скотину і спалити !!! Тільки такі методи вспроможні взбогоїти і налякати щоб таке не робили таких бидляк !!!
Відповісти
Шо Павло Клець допригався...!!! Давно тебе вже треба було посадити...
Відповісти
Виродку, що збив 2-х жiнок, дали 7р. позбавлення волi, не здивуюсь ящко Клець отримає 3-4 роки.
Відповісти
то тоді всім ігнорувати поліцию а з нього зробити рослину яку через трубочку годуватимуть а апаратом кисень та гемодиаліз закачувати будуть
Відповісти
Тато раніше відмазав за згвалтування може й тепер вдасться
Відповісти
брехня то все! він не у сізо!!! Хто писав це ??? звідки інфа???
Відповісти
А звідки така інформація? Це брехня!!!Ведеться досудове слідство, де встановлюються обставини ДТП. Наразі водій сприяє встановленню обставин даного факту та не переховюється від слідства.
Відповісти
Якщо не посадять то йому так вкоротять віку...
Відповісти
Да йому краще сісти ніж гуляти серед Мішиних друзів!
Відповісти
а у міши друзів ДУЖЕ БАГАТО!!!!!
Відповісти
І багато хто з них хоче сісти?
Відповісти
а за що сідати?? просто у когось буде веселе життя
Відповісти
Це не вперше на Волинь пості пишуть брехню. Їм аби попіаритись на "видуманих" новинах. Хоч би мали якусь журналістську етику.
Відповісти
А ще Волиньпост вміє заказні статті писати.
Відповісти
Повністю згоден і підтверджую!Сам через цей волиньбрехло пройшов і красти знущати і від себе добавляти добре вміють!
Відповісти
Еслі його не посадять, то я думаю шо інвалідом буде важко жити
Відповісти
Якщо дійсно він не у СІЗО то ганьба таким ЗМІ( ВН то давно зрозумів що проплачені, там половина редакції тільки займається тим що коментарі стирають, якщо і Волинь Пост ще піде їхньою стежиною..Будем надіятись на друзів хлопця що загинув, що вони так цього не залишать
Відповісти
за СІЗО завтра взнаємо!!!!!
Відповісти
Аяяй які ви всі не жодні люди!
Відповісти
Інформація - фейк. Не можу зрозуміти сенсу, а от те що слідству палки пхають у колеса це правда.
Відповісти
Якщо відмажуть , то йому краще назавжи в Росію поїхати, бо тут йому ніхто не простить !
Відповісти
Цей Клець друган амфітаміна, який їздить на номерах Lexus, і якого вже клали на землю біля ТАМ-ТАМу (WOG). Ось їхні фото https://vk.com/id274707748?z=photo274707748_367135412%2Fphotos274707748
Відповісти
А хто такий амфытамын? В студію інфу по хероях.
Відповісти
Якщо можна з адресом.
Відповісти
та яке сізо,в суботу на миколая в Підгайцяв в барі Пастуху вісів.
Відповісти
Я в шоці!! Це правда, він не в СІЗО!Розгулюєь собі по барам ( в Підгайцях його бачили) і ні про що не кається, і нічого не боїться!де справедливість? Одна надія на друзів Міши
Відповісти
Я його тоже добре знаю Клеця, він мені тоже зло велике зробив, але я його простив і ви простіть... В Біблії написано не судіть і не судімі будете! І ще, Що людина посіє те і пожне, але запомніть сіє одну зернинку а виросте колосок! Бог його буде судити якщо не смириться, те що він мені зробив я його вообще хотів на інвалідну каляску посадити щоб він до кінця житя розумів шо на крутого знайдеться крутіший завжди, і не помогли б йому ні які звязкі. Я не хвалюсь собою но просто ті що його покривали просто сявкі про тих хто мені хотів помогти,але я простив бо одного разу мені багато простили за мої провини, і я тепер розумію його і буду старатись прощати до кінця жизні людям які мені роблять зло! І вам також хочу сказати щоб прощали бо не знаєте куда ви можете вліпнути в завтра ніхто ні від чого не застрахований,і не дай Бог пройти вам те що я пройшов, всім спасібо хто мене зрозумів. Ріднім і близьким Міши великі співчутя, нехай Бог вас потішить!
Відповісти