У Луцьку під час аварії розбилися три автомобілі. ФОТО. ВІДЕО

У Луцьку під час аварії розбилися три автомобілі. ФОТО. ВІДЕО
В обласному центрі Волині зіткнулися три автівки.

Аварія трапилася 24 грудня близько 14-ї години в Луцьку на вулиці Ковельській.

Автомобіль РЕНО зіткнувся з автомобілем ОПЕЛЬ, який здійснював поворот.

Внаслідок зіткнення Рено вилетів на тротуар, де врізався в припаркований автомобіль Крайслер.

Внаслідок ДТП три автівки зазнали механічних пошкоджень.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, Луцьк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Скажіть хтось цій журналістц, хай не чухмариться в кадрі - це неестетично!І хай мікрофон тримає ближче, бо нічого не чути від водія!
Відповісти
є така кніпочка на комп"ютері називається динамік. вона на панелі управління є справа. ввімкніть звук і все буде добре
Відповісти
Редакціє, ви краще навчіть своїх журналістів, а не відписки тут пишите.
Відповісти
При чому звук до журналіста? Мені теж не подобається те, як вона виглядає в кадрі. Щодо звуку: підкрутіть динамік. Справді допомагає.В мене все нормально чути.
Відповісти
І я точно не редакція)))
Відповісти
дійсно відео займає одну хвилину протягом якої вона тикає пальці або до рота або по сторонах відчувається відсутність елементарної культури поведінки і поваги як до співрозмовника так і до глядачів
Відповісти
Їду щодня тією дорогою на роботу машиною і реально страшно, бо там такі гонки при виїзді з міста, що просто жах. Водії, запам'ятайте, що ви не боги.
Відповісти
Впору встановити тут бігборд з грифами в очікуванні..
Відповісти
цей чудік на рено мабуть правил незнає.....
Відповісти
Дуже смачний цукор "Діамант"...
Відповісти
чудік не на рено а на опелі....
Відповісти
Бачила цю аварію. На опелі козел підрізав
Відповісти
Бачила цю аварію.на рено козел на які швидкості їхав.і хто ще кого підрізав
Відповісти
""під час аварії розбилися три автомобілі""..?!?!?!? а бувають аварії коли автомобілі не розбиваються?!?!?
Відповісти
али ти і валєт
Відповісти
Оксана і Віталій може ви чудіки і козли, може і вас вчили обганяти зліва при двох суцільних і на шаленій швидкості.
Відповісти
Поліція вся нова і правила нові. А писання протоколів на штраф старі як і раніше нічого не змінилося, аби кількість була. Водій з Крайслеру громадянин іншої держави, не встиг зупинитися, побили авто, приїхала ПОЛІЦІЯ щей штраф написала. Йдемо в ЕВРОПУ
Відповісти
А водій опеля нікого не підрізав, він повертав у провулок при цьому не порушуючи правил дорожнього руху
Відповісти
винен в аварії водій рено, обгін, зустрічна смуга,подвійна сплошна.
Відповісти