Уже друга дитина постраждала в результаті щеплення від поліомієліту. ОНОВЛЕНО

Уже друга дитина постраждала в результаті щеплення від поліомієліту. ОНОВЛЕНО
У Луцьку вже другій дитині стало зле після щеплення від поліомієліту.

Сьогодні, 22-го лютого, в луцькій школі №12 уже друга дитина доправлена у лікарню через погане самопочуття.

Як раніше повідомлялося, сьогодні, 22-го лютого, о 10:30 в луцькій школі №12 після щеплення від поліомієліту стало погано 14-річному учню.

Дитині з того ж класу стало погано після того, як їй зробили щеплення від поліомієліту. В учня різко погіршилось самопочуття, запаморочилась голова, почало нудити та піднявся тиск. Дитина зараз в обласній дитячій лікарні.

Зараз медики надають учням необхідну медичну допомогу та з'ясовують причини такої реакції на щеплення.

Тим часом директор школи №12 Чорна Наталія Валентинівна, запевняє, що вакцинація була проведена з урахуванням усіх норм та в присутності батьків. А також була зупинена одразу, як першій дитині стало недобре.

Всього щеплення зробили шістьом дітям, двоє з них - у лікарні.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
При Кравчуке была уничтожена мощная вакцинная промышленность СССР. В угоду американским вакцинам, так как это в мире капитала - огромный бизнес. Именно советская вакцина от полиомиелита в драже считалась самой лучшей. Вся Африка и Азия были привиты советской вакциной.
Відповісти
Їх під суд потрібно за таке ставлення до дітей. Проводять експеримент, та відмивають гроші. До речі дана вакцина заборонена в цивілізованих країнах.
Відповісти
згідна з вами на всі 100
Відповісти
Це оральна вакцинація,яка не може зашкодити за дві години.
Відповісти
хтось цікавився, є реальні випадки захворювання поліо тих діток, що не щеплені?
Відповісти
Цей хлопець має проблеми з серцем. Також незважаючи на заборону батьків займається баскетболом та тягає гирі.
Відповісти
Відразу в двох проблеми з серцем? А де шкільні медсестри, які зробили вакцинацію? В них же повна історія хвороб. Отже висновок: любими силами вакцинувати наших дітей.
Відповісти
реакцію на вакцину передбачити не можливо. Своїй дитині я зробила три вакцинації, які пройшли відмінно. І якщо потрібно будемо роботи ще
Відповісти
Це смішно з якого це часу дітей в школі вакцинують в присутності батьків, директор обманює і навіть не червоніє...
Відповісти
Мою дитину минулого тижня вакцинували в моїй присутності. І ще - дивно, що вакцинували 14-літнього хлопця. Моїй 12-річній доньці відмовили. Сказали, що вакцинують лише до 10
Відповісти
Я працюю вчителем у школі...і даю 100% гарантію того, що дану вакцину проводять лише в присутності батьків! А ті, які проти вакцинувати своїх дітей, просто пишуть письмову відмову!
Відповісти
Ничего подобного! Родителей не приглашают в школу, когда делают прививки! Более того, моему ребенку-аллергику чуть не сделали Манту ошибочно!!! В школах бардак, как впрочем и везде в стране (
Відповісти
Я сказала суто за нашу школу. Всі, кому робили прививки, були лише з дозволу батьків і в їх присутності!
Відповісти
Я сказала суто за нашу школу. Всі, кому робили прививки, були лише з дозволу батьків і в їх присутності!
Відповісти
БАТЬКИ! СПАСАЙТЕ СВОЇХ ДІТЕЙ!!! МИ НЕ СМІТТЄВІ БАКИ!
Відповісти
у хлопця небуло хворе серце до цього часу
Відповісти
Почитайте коментарі на волинських новинах про ці випадки. Для себе давно зробив висновок- ніяких вакцинацій собі і дітям. Організм має імунітет і не слід його ослаблювати інородними вакцинами. Ускладнення, як то спазм плеври який задушує дітей( в Білій Церкві зокрема). Побічні діі, виробник, термін придатності, відгуки, наслідки, розробники, зацікавлені сторони іх наміри і мотиви нам невідомі... Про що мова? Нам ніхто навіть мінімальноі інформаціі не дає про це що вливають в наших дітей. Білл Гейц в листопаді кілька літ тому на сайті Уніану розповів про щеплення і прдукти гмо для скорочення роду людського... Питання є? Вже колись рятували украінців від хлібу голодом. Сьгодні рятують іх від здоровя щепленнями.
Відповісти