Бабуся, яка переписала хату на кота: інтернет жартує. ФОТО

Бабуся, яка переписала хату на кота: інтернет жартує. ФОТО
Інтернет-спільнота України після резонансного розміщення білбордів у Дніпродзержинську, жартує на тему голосування за Партію регіонів.

У Дніпродзержинську (Дніпропетровська область) з’явилися білборди з рекламою одного з інтернет-видань Дніпродзержинська.

Зокрема, на одному з них зображена бабуся з котом і підпис: «Взнала, що онук голосував за «регіони», переписала хату на кота».

Особливо знаменитим плакат став після того, як стало відомо, що він викликав невдоволення представників влади. Інтернет-спільнота відгукнулася на події фотожабами й демотиваторами.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 35
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
це круте. я тащюсь )
Відповісти
А что делать как не ржать, если правительство полностью дыбил на дыбиле...
Відповісти
КЛАССССС :)
Відповісти
Давно я так не сміявся !!!
Відповісти
Пад сталом :))))))))))))
Відповісти
Суперово!!!!
Відповісти
000))))))))!!!!!!! красава!!!!
Відповісти
Респект!
Відповісти
Респект!
Відповісти
Молодець! Було над чим посмыятися.
Відповісти
Уважуха!
Відповісти
Моя любимая книга - "Кыся" Кунина.:) На плакатах явно он...:)))
Відповісти
Больше обсиралова на ПР Украины То надоело включыш тиви и смотриш как Оно Будуе купуе Хюданки Боритса с кравосисами борятса за Руссский язык, покращують жытя токо не мойо!
Відповісти
Вступаем vk.com/za_kota
Відповісти
огромное спасибо На фоне всего этого страшного негатива в нашей жизни -этих синеблевотных мерзких рож на экранах - этих очередных брехливых заверениях этих победных пахловских и зековских рапортов о раской жизни которую они устроили народу- этого смердючего циничного вранья- рассмеялась как ребенок не могу успокоиться НАРОД-ТЫ УМНИЦА Респект всем авторам Будем бить смехом и презрением синесракую свору МОЛОДЦЫ Храни вас всех Господь- и украинцев и русских и татар и любого человека любой нацилнальности МЫ ЕДИНЫЙ НАРОД-БЫЛИ ЕСТЬ И БУДЕМ А страшные позорные мерзкие времена синеблевотного руления беспредела беззакония пройдут-ДАВАЙТЕ УСКОРИМ ЭТОТ ПРОЦЕСС ВСЕ ВМЕСТЕ Нам не по пути с махровой позорной бандой
Відповісти
Я думаю це талановито.
Відповісти
Я плакав!!! Позитив на увесь день))))
Відповісти
Дізнався що скоро "покращення" - переписав Межигірря на Кличка
Відповісти
Україно, не спати!!!
Відповісти
Не не просто дыбилы, Га..ны редкие!Душить их нада :) А за плакаты Респект и уважуха!
Відповісти
Українці! тримаймося разом сміючись
Відповісти
Взнав,що улюблене Межигір"я скоро заберуть, купив собі двокімнатну на Троєщині.
Відповісти
Смотрю и удивляюсь:
Такой мудрый народ, а проголосовал за регионы...
Відповісти
Смотрю и удивляюсь:
Такой мудрый народ, а проголосовал за регионы...
Відповісти
Никто за регионы не голосовал!!! Эти воры сами себя выбрали. А теперь порабощают наш народ. Скоро будем как Беларусь, бедные и в заперти! Ибо никакие сраны таких уродов видеть у себя не хотят!
НАДО БОРОТЬСЯ ЗА НАШУ СВОБОДУ, ДАЖЕ ЕСЛИ ЭТИМ УБЛЮДКАМ ЭТО БУДЕТ СТОИТ ЖИЗНИ!
Відповісти
ПРАВЕЛЬНО ГОВОРЕ УКРАЙНКА НАДА БОРОТЬСЯ ЗА НАШУ СВОБОДУ НА ВЫЛА ЙХ.............!!!!!!!
Відповісти
Це супер...
Відповісти
Отримала море задоволення! А фото бігборда з бабцею і котом стоїть, як робочий стіл на компі..І тло спокійне - очі не ріже. і настрій постійно піднімає...
Відповісти
Прикольно)))))))))))))))))))))))
Відповісти
Хоч одна користь від ДЕБІЛІВ при владі, можна від душі посміятись після важкого та проблемного (вирішуючи проблеми, які створює для нас влада ДЕБІЛІВ і Долбо... "ДЯТЛІВ") робочого дня на зйомній квартирі за яку віддаєш 60% свого заробітку. А де ж обіцяне покращенння - суки!
Відповісти
Аффтарам пасиба за позитив! Только высмеивая идиотов можно с ними справится :)
Відповісти
В мене у контактах та facebook "Баба та кіт" в уподобаннях, заходжу кожного дня, щоб добряче посміятися по цій темі. Кожного дня щось нове. Рекомендую. В однокласниках такого немає, то я створила там цілий фотоальбом, хай люди і там посміються з проффесора та його оточення кровосісів. Якби не заклеяли той плакат, ніхто б і не взнав, а так в Україні з'явився громадянський рух в образі кота проти діючої влади.
Відповісти
супер, от души!
Відповісти
Искренне поржал!!!!!!!!
Особенно порадовал: "Внимание розыск!" :)))))))))))))))
Відповісти