вхід реєстрація

Луцькі патрульні потрапили в ДТП. ФОТО

Луцькі патрульні потрапили в ДТП. ФОТО
Автопригода за участі патрульної машини "Toyota Prius" трапилася на кільці біля Варшавського ринку близько 17-ї години. Поліцейські зупинилися, аби зробити зауваження пішоходам, які перебігали дорогу перед потоком автівок.

"Патрульний, який сидів за кермом, випадково відпустив гальма, не вибрав безпечну дистанцію і зіткнувся з автомобілем, який стояв перед ним", - повідомили у патрульній поліції Луцька.

За словами полісменів, їхня та інша автівка, "Audi", отримали незначні механічні пошкодження, які можна легко усунути.



Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
реформи поліції.!!!??... 17.03.2016 в 07.52 на вулиці Воїнів УПА за заправкою ховався екепаж поліції , без мегалокдаїшників ...і що нареформували ?
Відповісти
цікаво дтп оформляли????
Відповісти
бампер до службової не з дешевих..відробить...
Відповісти
навчіть цих покемонів керувати авто .....
Відповісти
понабирали по оголошенню
Відповісти
а де інші ДТП 8-9 пріусів розбито
Відповісти
Я бачу всі святі зібрались, які ніколи за своє життя в ДТП не потрапляли. Людині властиво помилятись!
За 2 км звідці водій буса потрапив у ДТП, то він теж "покемон", "реформатор" і т.д.?
Відповісти
підганяйте підшаманю ,
Відповісти
Де ви раніше бачили щоб Даішники в ДТП попадали. А тут у відкриту показують що усі рівні.
Як на мене це прогрес.
Відповісти
Ще радує, що за пішоходами починають полювати , а то пруть звідусіль і управи на них немає.
Відповісти
хай ідуть в Суд , там їх Філюк всіх чекає з нетерпінням .
Відповісти
вонижБоги роблять зауваження навіть з машин не виходять. Йде в туалет та стоїть п’є каву авто не глушиться.
Відповісти
продам Ауді АС4544АТ, дорого!!
Відповісти
Це як і де по серед дороги треба зупинитись, щоб стукнути авто
Відповісти
Таких поліціянтів немало-всі люди,але ,блін,навіть поворот не включив-мовби екстерна зупинка,бо авто неправильно припарковано(при чому водія в ньому не було)-повернув і герой,після зауваження-хоч би вибачився-собака,а Ви кажете-поважайте поліцію. Саме вони повинні бути АСАМИ водіння,а не дєлітантами,які гальма відпускають...і добре,якщо лише в авто...
Відповісти
Без горілки там не обійшлося...раритетна Ауді в цифру стане)))
Відповісти
на воїнів УПа за заправкою вони не ховаються, в них там авто сервіс- шиномонтаж! Знавців диванних понабирали по оголошенню)
Відповісти
Молодці патрульні в Києві пограбували мужика на 17 штук баксів. І це тільки початок реформи.
Відповісти
вчора на вул. Стрілецькій, з маршрутного таксі №26А виходить наш новий патрульний поліцейський з бородою наче Будулай з чемоданчиком, та спокійно переходить дорогу зовсім не на зебрі то може треба тих СПЕЦІАЛІСТІВ спочатку навчити правил!!!!! А то набрали сантехніків на роботу скоро для нас 90-ті будуть згадуватись як рай!!!!!!!!!!
Відповісти
Хіба ми всі не помиляємось на дорогах!?!?!?З всіма буває, ми ж люди...ніхто не бездоганний!!!треба слідкувати за собою, бо саме легше виявляти чужі помилки і їх піддавати під критику, а Ви спробуйте дотримуватись порядку і правил, "тяжко", правильно????
Відповісти