Луцькі патрульні потрапили в ДТП. ФОТО

Луцькі патрульні потрапили в ДТП. ФОТО
Автопригода за участі патрульної машини "Toyota Prius" трапилася на кільці біля Варшавського ринку близько 17-ї години. Поліцейські зупинилися, аби зробити зауваження пішоходам, які перебігали дорогу перед потоком автівок.

"Патрульний, який сидів за кермом, випадково відпустив гальма, не вибрав безпечну дистанцію і зіткнувся з автомобілем, який стояв перед ним", - повідомили у патрульній поліції Луцька.

За словами полісменів, їхня та інша автівка, "Audi", отримали незначні механічні пошкодження, які можна легко усунути.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
реформи поліції.!!!??... 17.03.2016 в 07.52 на вулиці Воїнів УПА за заправкою ховався екепаж поліції , без мегалокдаїшників ...і що нареформували ?
Відповісти
цікаво дтп оформляли????
Відповісти
бампер до службової не з дешевих..відробить...
Відповісти
навчіть цих покемонів керувати авто .....
Відповісти
понабирали по оголошенню
Відповісти
а де інші ДТП 8-9 пріусів розбито
Відповісти
Я бачу всі святі зібрались, які ніколи за своє життя в ДТП не потрапляли. Людині властиво помилятись!
За 2 км звідці водій буса потрапив у ДТП, то він теж "покемон", "реформатор" і т.д.?
Відповісти
підганяйте підшаманю ,
Відповісти
Де ви раніше бачили щоб Даішники в ДТП попадали. А тут у відкриту показують що усі рівні.
Як на мене це прогрес.
Відповісти
Ще радує, що за пішоходами починають полювати , а то пруть звідусіль і управи на них немає.
Відповісти
хай ідуть в Суд , там їх Філюк всіх чекає з нетерпінням .
Відповісти
вонижБоги роблять зауваження навіть з машин не виходять. Йде в туалет та стоїть п’є каву авто не глушиться.
Відповісти
продам Ауді АС4544АТ, дорого!!
Відповісти
Це як і де по серед дороги треба зупинитись, щоб стукнути авто
Відповісти
Таких поліціянтів немало-всі люди,але ,блін,навіть поворот не включив-мовби екстерна зупинка,бо авто неправильно припарковано(при чому водія в ньому не було)-повернув і герой,після зауваження-хоч би вибачився-собака,а Ви кажете-поважайте поліцію. Саме вони повинні бути АСАМИ водіння,а не дєлітантами,які гальма відпускають...і добре,якщо лише в авто...
Відповісти
Без горілки там не обійшлося...раритетна Ауді в цифру стане)))
Відповісти
на воїнів УПа за заправкою вони не ховаються, в них там авто сервіс- шиномонтаж! Знавців диванних понабирали по оголошенню)
Відповісти
Молодці патрульні в Києві пограбували мужика на 17 штук баксів. І це тільки початок реформи.
Відповісти
вчора на вул. Стрілецькій, з маршрутного таксі №26А виходить наш новий патрульний поліцейський з бородою наче Будулай з чемоданчиком, та спокійно переходить дорогу зовсім не на зебрі то може треба тих СПЕЦІАЛІСТІВ спочатку навчити правил!!!!! А то набрали сантехніків на роботу скоро для нас 90-ті будуть згадуватись як рай!!!!!!!!!!
Відповісти
Хіба ми всі не помиляємось на дорогах!?!?!?З всіма буває, ми ж люди...ніхто не бездоганний!!!треба слідкувати за собою, бо саме легше виявляти чужі помилки і їх піддавати під критику, а Ви спробуйте дотримуватись порядку і правил, "тяжко", правильно????
Відповісти