Зарплата Призидента України збільшилась у 6 разів

Зарплата Призидента України збільшилась у 6 разів
Заробітна плата Президента Петра Порошенка за лютий склала 60 963 гривні.

Про це йдеться на сайті Українські Новини.

Держуправління справами відзначає, що в лютому Президенту було додатково нараховано 24 381 гривня за січень на підставі інформації секретаріату Кабінету Міністрів про зарплату прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.

Згідно нормативно-правовим актам зарплата Президента становить 140% розміру заробітної плати прем'єр-міністра, нараховується на загальну суму без деталізації складових і індексується в установленому законодавством порядку.

Зарплата Порошенко за січень склала 11 620 гривень.

Зарплата Яценюка за січень склала 25 715 гривень, за лютий - 26 130 гривень.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
радий за нього!
респект!
Відповісти
Нвіщо цьому олігарху ще й зарплата, для нього це ж копійки. Жадібність його зїсть.
Відповісти
виберемо в один тур... він і так багатий - красти не буде.
Відповісти
боже бідні люди!!! як їм вижити на ті копійки
Відповісти
Ну а как вы хотели.поскакали с Русланкой-на Зомби=майдане а за концерты Поц-риотов не платили.Получите распишитесь.Русланка в США.вальцман в Лондоне а украдина-все-украдено,спасибо вальцман.
Відповісти
Ольгінським нові методички видали?
Відповісти
Не доскакались. Україна хоч на пузі повзе, як поранений боєць, до цивілізації, а от твоя раша лягла і кричить про перемогу. Перемога - економічна криза не меньша за українську, тисячи могил з грифом "таємно", зневага цілого світу, ообвал цін на нафту і утиски росіян братніми кавказкими народами.
Тому розберись із своїми проблемами, та не ліз до нас, троль кацапський.
Відповісти
Що його чекає уже можна передбачити. Це ж Петре Україна а не Росія. Стріляти не будуть тепер а будуть топити в Туалетах
Відповісти
Путін - кацапське, Петрик Шоколадник - своє, вітчизняне!
Відповісти
Петрик військо в іншу країну не посилає і за свою на міжнародній арені грудьми стоїть, через це і ціни на нафту обвалили у світі, щоб Петрика підтримати, а твого хазяїна нагнути. І нагнули, що вже бабосів на війну в Сирії стало не вистачати. Ще 2-3 роки і його вже свій народ нагне, якщо виживе.
Відповісти
пенсіонерам з 1 травня мають підняти пенсії на 56 гр. а собі в 6 раз зарплату підняли вже в лютому молодці дійсно по справедливому.
Відповісти