Українці визначились з містом проведення Євробачення 2017. ФОТО

Українці визначились з містом проведення Євробачення 2017. ФОТО
Глядачі тиждень визначились з містом, яке має прийняти "Євробачення-2017".

Глядачі ТСН.Тижня провели опитування, під час якого запропонували обрати місто для проведення "Євробачення" у 2017 році. На опитування зреагували майже 30 тисяч користувачів Мережі, - повідомляє ТСН.

Проти проведення пісенного конкурсу в Україні проголосували 3%, за Херсон – 2%, за Дніпро – 5%, за Одесу – 8%, за Київ – 21%. Лідером опитування став Львів – 44%. Аргументи за це місто вагомі – хоч Київ і найбільш пристосований інфраструктурно, але Львів більш гостинний, затишний, і ближче до Європи.



Найпопулярніший коментар за Львів – від Тоніки Максимів: "У Львові, щоб усі змогли побачити на очі справжніх бандерівців. А для туристів з РФ буде нагода розвінчати свою фобію про "фашистські страхи".

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 50
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А хто уповноважував ТСН проводити опитування? Брешуть як завжди, чи то вже Коломойський вирішувати буде що і де проводити в Україні? :) Не смішіть людей! У всіх країнах де проводились Євробачення вони були у столицях тих країн!!!
Відповісти
А хто тебе уповноважив ви*обуватись в коментарях?
Пшел нах звідси
Відповісти
Тебе хамидло забули запитати! Ілюстрація справжнього "українця"! :)))
Відповісти
Це- політика. Рашиських співаків-не в"їздних- не заборониш на світовому конкурсі, тому й спецслужби, під маркою голосування, визначили місце, куди той песиголовець і сам- не поткнеться. Я собі так думаю.
Відповісти
Не знаю хто вам таку дурницю сказав , К Швеції наприклад євробачення проводилось 3 рази та лише останній раз був в столиці у Стокгольмі
Відповісти
Вчи матчастину! :))) У Швеції проводилось 6 разів!!! 3-Стокгольм, 2-Мальме і 1-Гетеборг! :) Ви ще зі Швецією хочете порівнятись? :) Хоч у Києві нормально проведіть, а то пнетесь як... :) У Львові є палац на 15 тис. і більше? На стадіонах заборонено проводити! Висновок?!
Відповісти
А в Києві є палац на 15 тис?
Відповісти
Не завжди у столицях. У 2013 році Швеція приймала Євробачення у Мальме. У 2011 конкурс, який роком раніше виграла Німеччина, пройшов не у Берліні, а у Дюссельдорфі. Це Вам в якості прикладу.
Відповісти
Ну насправді, не завжди проводилися в столицях) В вікіпедії можна подивитися історію Євробачення, досить часто його проводили не в столицях, особливо якщо країна виграє Євробачення другий чи третій раз)
Відповісти
А відколи Мальме столиця Швеції?))) (я про євро-ня 2013) Міф розвінчаний))))Чи я щось не знаю?)
Відповісти
А це і є столиця. ..столиця української культури , традицій, патріотизму. .Львів закохує у себе з першої зустрічі своєю красою, гостинністю, історією
Відповісти
дурне, йди у Вікіпедії почитай міста проведення. там багато є не столиць. лиш би писок розкрити свій...
Відповісти
якби це вирішував Коломойський, то Євробачення було б в Дніпрі!)))))
Відповісти
В Швеції було в Мальмьо пару років тому, в Німеччині - в Дюсельдорфі. Це тільки за останні роки.
Відповісти
Не правда! Не тільки в столицях!!!
Відповісти
Повинно бути в столиці!!!
Відповісти
Так Львів і є столиця дійсних українців по факту. !А Київ що ? Тільки укрАінцев ?
Відповісти
Який Львів!? В Любешові проводи євробачення!
Відповісти
Київляни взагалі валянки їм усе пофіг
Відповісти
Російські туристи все одно до Львова не поїдуть, бо від участі в Євробаченні відмовилися
Відповісти
Ну і хрін з ними . (хрін то така рослина)
Відповісти
Столиця України - Львів! ☺душа і серце...
Відповісти
Львів чудовий!
Відповісти
супер Львів , дякую усім хто проголосував за проведення у Львові
Відповісти
Львiв-це едине европейське мiсто на Украiнi
Відповісти
І це було так - до приїзду донецьких і луганських! Хтось зле пожартував зі Львовом! Катастрофа! НА вулицях рідного міста лунає ненависна мова,ходять чужі люди і гвалтую
ть рідне місто! Несуть руських дух! Жахіття!
Відповісти
В (!) Україні!!!
Відповісти
а там повна еуропа, сміття гівно і галіцаї
Відповісти
Можно провести в Припяти, в ДК "Энергетик". - евровидению свойственен дурной эпатаж.
Відповісти
Киiв-це столиця депутатiв I бандюгвнiв. Европа до того незвикла.
Відповісти
На мою думку найліпшим місцем для проведення євробачиння - місто Щастя, АБО Попасна, на кінець Станиця Луганська! І бійців підтримаємо і європа нарешті побачить ,шо в Україні війна!
Відповісти
Молодець я також за місто Щастя і щоб присутня була київська еліта може війна скоріше закінчиться
Відповісти
Ідея супер! Бо поки що ніхто не бачить, що в Україні війна!!!Туди їх!
Відповісти
Для чого сваритися,панове, ми ж европейці, то й поводитись гідно. Тим паче, що все давно вирішено і без нас, власне, як завжди...
Відповісти
Що таке громадська думка? Думка тих, кого не питали)))))))))
Відповісти
Как по мне - Львов - не готов принимать гостей(ФЕСТИВАЛЬ РАВЕНСТВА / ЛЬВОВ 2016)
Відповісти
Як же мене бісить прагнення довести росіянам,що бендерівці насправді хороші.не набридло підлабузничтво?
Відповісти
І не треба дорогу аж до Києва ремонтувати.
Відповісти
І не треба дорогу аж до Києва ремонтувати.
Відповісти
А что ,определятся и искать? Под Донецком, в Славянске
Відповісти
Хто каже, що думку громадян не врахували??? А голосував хто? Хто хотів у Києві, то й голосувати треба було за Київ! Але львів яни ЯК ЗАВЖДИ виявились активнішими і свідомішими
Відповісти
Львів найкращий
Відповісти
Заявки на проведення Євробачення-2017 подали 5 міст
Перевагу проведення Євробачення-2017 потрібно надати східним і південним регіонам - Дніпру, Одесі, чи Харкову. Вони того мирного життя, як у Львові, вже давно заслужили.
Не тільки релігійні паломники - євреї хасиди і терористи із воєнторгу РФ ФСБ Путіна повинні домінувати як туристи і зелені чоловічки у східних, південних і центральних регіонах України.
Вони своєю настирливістю і релігійним фанатизмом міра гібридних воєн, вже всім приїлись і просто починають набридати.
Львів, щоб не шокувати гостей із Європи в першу чергу повинен збудувати сміття-переробний завод.


Відповісти
А вот кацапів, які називають себе рузкімі туди допускати не варта...
Худоба має бути в стайні
Відповісти
Баба з воза ...
Відповісти
Ну а почему б и не во Львове...? Красивый гостеприимный город!!!!!Я хоть живу в Киеве,но вижу Евробачення во Львове..Тем более в Киеве уже проходил УЖЕ раз этот конкурс))!!!
Відповісти
I am sure this paragraph has touched all the internet viewers, its
really really pleasant piece of writing on building
up new weblog. http://Www.Yahoo.net
Відповісти
I like what you guys are usually up too. This type of clever
work and coverage! Keep up the good works guys I've added you guys
to our blogroll.
Відповісти
It’s perfect time to make some plans for the longer
term and it is time to be happy. I have read this publish and if I may I want to
recommend you few attention-grabbing things or advice. Perhaps you could write subsequent articles relating to this article.
I want to read even more issues about it! http://bing.co.uk
Відповісти