У волинському санаторії матері та дитини продають алкоголь без акцизу, - Палиця

У волинському санаторії матері та дитини продають алкоголь без акцизу, - Палиця
У санаторії матері та дитини «Пролісок» продають напої, що містять алкоголь, без акцизу.

Про це під час чергової сесії обласної ради повідомив голова обласної ради Ігор Палиця.

«Отакий бальзам мені принесли. Ніякого акцизу. І це – санаторій матері і дитини. Попрошу правоохоронців розібратися із цим фактом», - сказав голова облради.

«Звідки ви взяли, що там 50 градусів?» - поцікавилася з місця директорка «Проліску», депутат Валентина Касарда.

«Ну давайте дамо експертам. Слабенко, хочеш попробувати», - запропонував Палиця.

Зазначимо, що Валентина Касарда і Сергій Слабенко є представниками тієї частини фракції ВО «Батьківщина», що в опозиції до фракції «УКРОП», лідером якої є Ігор Палиця.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ЖАХ- пані Касарда позор Вам! В санаторії алкоголь?! Ідіть вже на пенсію і пийте бальзамчик!!!!
Відповісти
Що це вияв неповаги - «Ну давайте дамо експертам. Слабенко, хочеш попробувати», - запропонував Палиця. Бога за бороду ще ніхто не вхопив
Відповісти
В аптеці море бальзамів без акцизів, радість алкашам, але то не турбує.
Відповісти
ключове слово - опозиція до ПАЛИЦІ,
Відповісти
Видно, що Савчук хвіст прищимила Панасюку з Зінкевичем, що вони так відразу на зміну керівника ДФС в області натякають. Цими ділками депутатами-контрабандистами давно повинні зайнятися відповідні органи, а то під прикриттям волонтерства контрабандою займаються. Їм тільки й потрібно, щоб кожен місяць керівництво ДФС змінювалося, а поки плутанина, то будуть свої темні справи провертати! Не тим шляхом йдете депутати і таємне, незабаром, стане явним!
Відповісти
Та тих настоянок у фітобарі повно, нікому воне не заважають не матерям не дітям. Палиці хочеться загробити ще одну Турію. На плечах Касарди санаторій розбудувався, а тепер методами Януковича Палиця хоче прихватити
Відповісти
стільки часу це нікого не зачіпало,а тут на тобі,
Відповісти
Невже не видно що палиця хоче під себе всю волинь підімяти, от і шукає зачіпок до людей на ласих посадах
Відповісти
Відтримую, Касарді вже на пенсію пора, а не депутатом бути і ще тримати санаторій.
Відповісти
Залишився один санаторій на Волині, який розвивається і користується попитом і немала в цьому заслуга Касарди В.І., яка згуртувала колектив для успішної роботи.Порівняйте, панове, з "Лісовою піснею", бо "Турію" вже знищили. Шукаєте "гріхи",тоді хай камінь кине безгрішний.
Відповісти
А непогано в її получається. Я відпочивав влітку- молодець, кругом порядок і видно шо розвивається, не стоїть на місці. Але не в нашій державі показувати професіоналізм: затопчуть і обгадять...
Відповісти
чергова рейдерська атака напевне.Раз СБУ підключае голова-чекай рейдерів.Бо настоянка смородини без акцизу-це смішно.Нехай позакривають "точки" по селах що продають розбавлений спирт.Чи ім акцизні марки видали? Касарда з Кирдою на виборах заставили палицю "купу" грошей вбахати ,щоб місце в ВР купити.Це помста.
Відповісти