У Луцьку іранські театрали показали добру виставу для дітей. ФОТО

У Луцьку іранські театрали показали добру виставу для дітей. ФОТО
У луцькій «Ротонді» іранський театр ляльок «Mika Art Group» показав захопливу пригодницьку музичну історію «Везвезі та Гермезі» .

Вистава відбулася у рамках театрального фестивалю «Мандрівний вішак» 16 вересня.

Трупа завітала до Луцька із далекого міста Тебриз. Історія, яку розповідають у казці – про дружбу бджілок Везвезі та Гермезі, які разом гралися із самого дитинства. Проте Везевезі був із рою одновусих бджіл, яких вважали ворогами міста Вулика, де правили батьки бджілки Гермезі. Одновусі бджоли колись раніше напали на Вулик та вкрали весь мед. Тому рада міста постановила вигнати зовсім невинного Везвевзі. Йому було тяжко розлучатися з містом, подругою Гермезі та мамою, але наказ треба було виконувати.

За межами вулика Везвзі познайомився із Комариком та Мухою, які виступали у музичному дуеті. Комарик грав на скрипці, а містер Муха співав. Музика була гарною, але не все у колективі було добре - Муха та Комарик завжди сперечалися, звинувачуючи одне одного у невдачах, Комарик запевняв, що Муха погано співає, Муха ж сварив Комарика, що той недобре грає. Насправді, їм просто не вистачало ударника. Тоді Везвезі запропонував стати членом їхнього колективу.

Зрештою Везвезі чудово впорався із завданням та став ударником у цьому дивному тріо. Тим часом розлука з Везвезі підкосила Гермезі - від туги вона впала в депресію. Ніякі лікарі не могли допомогти бджілці. Тому у Вулик запросили гурт містера Мухи, аби він музикою розвеселив принцесу-бджілку.

Містер Муха перевдягнув Везвезі у Муху. Музика була чудова, але Гермезі аж ніяк не розвеселилася, тому музикантів прогнали. Тоді Везвезі запропонував заспівати улюблену пісню Гермезі. Зрештою, бджілка посміхнулася, вони впізнали одне одного, а королева заступилася за дружбу.

Так у виставі дружба та взаємопорозуміння перемогли ворожнечу.

Попри те, що лялькові герої виспівували турецькою мовою, глядачі легко вловили мотиви вистави. На переконанням театралів, мистецтво не має кордонів, тому мова тут – не найголовніше. Адже є деякі постановки, які взагалі обходяться без слів, а глядачі все розуміють і без них.

Наприкінці артисти подякували глядачам за увагу. Зазвичай вони працюють у театрі, а на відкритому просторі їм було дещо важко перелаштуватися.

«Дякуємо за вашу підтримку. Ми любимо Україну, ми вдячні зате, що ви прийшли», - вклонилися актори. Глядачі натомість щедро нагородили їх оплесками.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Останні новини
У Луцьку іранські театрали показали добру виставу для дітей. ФОТО
16 вересень, 2017, 15:28