вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Стрийко
Дата реєстрації: 27 грудень 2011 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Заради справедливості треба нагадати, що у випадку зі страйком тролейбусників, корінь зла - у великій частці пільгових пасажирів і проблемами із компенсацією їх проїзду з боку держави. А в цілому, Ви праві - комунальна власність в Україні дуже рідко є ефективною.
30 березень, 2012 в 00:00
Ну так звьозди може зажигать не тільки своя влада, чи не так?
29 березень, 2012 в 23:09
До логотипу точно буде ще багато претензій, але я погоджусь, що це не найгірший варіант - і хай краще такий, аніж взагалі без логотипу. Я, між іншим, хочу привернути увагу до роботи організаторів конкурсу, зокрема подякувати їм за прагнення зробити конкурс публічним і об'єктивним.
27 березень, 2012 в 17:03
Погоджуюсь. Практичної користі від такого рішення громаді - ніякої. Верховна рада - пеерівська, тому звернення буде, а рішення - ні. Більше того, дуже висока імовірність виникнення проблем з фінансуванням бюджетників. Проте, боюсь, тут все розраховано, Гузь отримує відразу кілька вигод: 1. Ще раз закріпити серед лучан образ безкомпромісного бійця з режимом. 2. Можливі проблеми з фінансуванням бюджетників погіршать і без того низький рейтинг пропрезидентських кандидатів серед луцьких бюджетників. Як наслідок, 31 жовтня Гузь на білому коні - та у Верховну раду. П.С. Шановний пане Ігор. Дуже прошу, розвивайте свою передвиборчу креативність не за рахунок звичайних городян.
27 березень, 2012 в 16:41
Мене, як і автора, обурюють подібні краєвиди. Але хотів би уточнити у компетентних людей кілька нюансів: 1. Які нормативні акти регулюють обовязок дотримання чистоти на заповідній території? Чи передбачені штрафи? 2. Як ці регулюючі акти співвідносяться з правом приватної власності? 3. Які повноваження у адміністрації заповідника "Старий Луцьк" в справі забезпечення порядку на території заповідника? Які повноваження інших органів державної (місцевої) влади? Яких повноважень не вистачає?
26 березень, 2012 в 11:08