вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Станіслав Шайко

співвласник ТзОВ «Волиньфарм»

Стать:Чоловіки
Вік:61
Категорія:Бізнесмени
У 1994 році разом зі своїм компаньйоном Валерієм Бондаруком Станіслав Шайко відкрив фармацевтичну фірму «Волиньфарм». Зараз це – одна з провідних фармацевтичних компаній західного регіону України з розгалуженою мережею аптечних закладів. Штат фірми становить близько 600 співробітників.

До складу ТзОВ «Волиньфарм» входять 138 аптечні підрозділи, аптечний склад, автогосподарство, відділ медтехніки та стоматології з трьома спеціалізованими магазинами. Клієнтами фірми є також близько 400 аптечних установ Волинської, Хмельницької, Тернопільської, Львівської та Рівненської областей.

Станіслав Шайко також вирізняється активною громадською діяльністю. Він є членом правління Всеукраїнської громадської організації «Аптечна професійна асоціація України», а в 2014 році увійшов до складу громадської ради при Волинській облдержадміністрації. Крім того, фірма Шайка активно передавала медикаменти у військові частини та в зону АТО.

Біографічна довідка. Народився 19 травня 1953 р. У 1976 р. закінчив Харківський політехнічний інститут за спеціальністю «Автоматизовані системи управління» й отримав кваліфікацію інженера-системотехніка. Працював інженером, начальником обчислювального центру у Волинському обласному управлінні Міністерства внутрішніх справ. Закінчив також Академію МВС України, отримавши фах юриста-правознавця. У 1994 р. відкрив ТзОВ «Волиньфарм».
Дивитись весь рейтинг »