Додати запис

Чому Путіну так потрібна Україна?

Мало хто знає, але схоже на те, що Путін всерйоз готується до третьої світової війни. На це вказують обсяг і характер замовлень для військово-промислового комплексу.

Виявилося, що без України Росія не зможе здійснити своє переозброєння, призначене на 2012-2020 та на яке виділено 20 трильйонів рублів.

Конструкторські бюро ВПК Росії зараз перевантажені роботою і навіть не встигають робити те, що замовляє Міноборони.
Чому Україна так важлива в цьому питанні? А ось чому!

Росія не полетить?

Завод «Мотор Сiч» виробляє майже ВСІ двигуни для російських вертольотів: Мі-8, Мі-171, Мі-24, Мі-35, Мі-26, Мі-28, Ка-27, Ка-29, Ка-32, Ка -50, Ка-52 ... Росія сама може зробити в рік від сили 50, а до 2020 їм потрібно 3000 двигунів (2 на один вертоліт і 1 запасний)

Завод «Мотор Сiч» виробляє так само двигуни майже до всіх цивільних літаках Росії: Іл-18, Іл-38, Ан-8, Ан-12, Ан-24, Ан-26, Ан-30, Ан-32, Ан- 72, Ан-74, Ан-124, Ан-140, Ан-148, Бе-12, Бе-200, Як-40, Як-42

А ще ВПС Росії кровно зацікавлені у військово-транспортних літаках київського ДП «Антонов». Особливий інтерес у військових - до спільного серійного виробництва Ан-70 і Ан-124: Руслан. Іл -76 навіть близько не може закрити цю нішу і в Росії аналогів не виробляють.

Київський концерн «Артем» випускає ракети класу «повітря-повітря» середньої дальності Р-27 (ЕР1, Р1, ЕТ1, Т1) для літаків МіГ-29, Су-27, Су-33, Су-34, Су-35. На даний момент «Артем» - єдиний на пострадянському просторі виробник ракет такого класу для цих машин.

Росія не попливе?

Ще одна галузь, де без України обійтися можна, але вкрай складно і собі дорожче буде - військове суднобудування. У Росії банально відзначається недостача будівельних місць. А на Україні є три суднобудівні заводи в одному лише Миколаєві!!

Що стосується будування авіаносців, справа поки є проблематичною - потрібні величезні інвестиції. Найголовніша перевага українських суднобудівників перед російськими - здатність будувати великі судна дедвейтом до 180 тис. тонн.

Так само в Миколаєві розташовується «Зоря» - «Машпроект» - найбільший в СНД розробник і виробник суднових газотурбінних двигунів (ГТД) для військових кораблів. Двигунами від «Зоря» - «Машпроект» оснащуються і багато кораблів російського ВМФ (зокрема, будуються фрегати проекту 22350, фрегати проекту 11356Р / М, проектовані перспективні есмінці проекту 21956). У Росії виробництво таких газових турбін налагодити так і не змогли

Ядерна зброя говорите?

Ще одна область російсько-української співпраці - кооперація в області обслуговування міжконтинентальних балістичних ракет (МБР) старого покоління (радянського виробництва), донині складають основу ракетно-ядерної потужності Росії.

Зокрема, РС-20 (він же РС-36М, а за класифікацією НАТО - SS-18 «Сатана») розроблений в дніпропетровському КБ «Південне» і проводився на заводі «Південмаш» - фахівці «Південного» і «Південмашу» і понині здійснюють гарантійний авторський нагляд і аналіз технічного стану російських ракет, беручи участь в роботах з продовження їх термінів служби. Запчастини для МБР старого покоління також поставляє «Південмаш».

І вже не секрет, що російська програма ядерного переозброєння «злегка» провисає: ракети в шахтах старіють, неможливо нескінченно продовжувати термін експлуатації «Сатани», а твердопаливні РС-24 «Ярс» і особливо «Тополь-М» цієї самої «Сатані» заміна ніяка - вони кардинально поступаються своєму попереднику за потужністю і максимальної дальності доставки «вантажу».

З ракетами для підводних човнів справи і зовсім йдуть неважливо - та ж «Булава», як відомо, не літає, і нові ракетоносці фактично беззбройні. І складно зрозуміти, як у справі створення нових важких МБР Росія може обійтися без українських ДКБ «Південне» і ВО «Південмаш».
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
передихни. А то від власної величі - візьмеш і полетиш!
Відповісти
діло пише, а ти пузатий, ситий і пихатий знайомся хоч з інформацією. як сам нічого не тямиш в колбасних обрізках...
Відповісти
Не можна озброювати окупанта!!! жодної співпраці поки не віддадуть крим
Відповісти
Усе Вами написане на загал є правдою, але це, насправді мало впливає на рішення Путіна захопити Крим і погрожувати розширенням інвазії у східні області. Повна правда в тому, що без України, як без певної території, яка має критичне геополітичне значення , Росія як велика країна і далі як велика держава загалом неможлива. І це Путін з командою чудово розуміють. Треба дати їм належне, що момент такого рішення вибраний надзвичайно вдало з точки зору можливої ( чи неможливої) адекватної відповіді Заходу, включаючи кволу Європу і Заплутані у багатьох внутрішніх і зовнішніх проблемах США. Реальна надія залишається на економічні санкції, які США досить несміло впроваджують і яким досить активно впирається Єввропа. Тому навіть за найкращого варіанту розвитку подій (знову ж йдеться про санкції), процес затягнеться на довгі роки. І десь у далекому і мглистому майбутньому нам може світити повернення Криму. При цьому ще одна умова критично необхідна: Україна має розвиватися не просто успішно, а бурхливо успішно, щоб стати навіть не прикладом для росіян і кримчан, а буквально магнітом, від якого не можна відвернутися.
Відповісти
Капєц, ми самі озброюєм ворога, а потім нашою ж зброєю нас вбивають
Відповісти
цей клоун задєлався крутим аналітиком?) як на мене, аналітика - дитячо-Кісєльовська... окрім України - в світі є й інші ремонтні заводи, і нічого Раші не бракує організувати свої... так що - брєд полнєйший...
Відповісти
А почему дальше не продолжил, Павел? Ведь понятно же, что если перенаправить потенциал указанных заводов на производство чайных ситичек и губной помады, то мы самостоятельно, без России, абсолютно спокойно сможем и содержать всех рабочих зарплатой, и платить огромные суммы в госбюджет.
Відповісти
Ось тут чудова аналітика на дану тему: http://politiko.ua/blogpost73583
Відповісти