У луцького перевізника забрали два маршрути і визнали його роботу незадовільною

У луцького перевізника забрали два маршрути і визнали його роботу незадовільною
У Луцьку розглянули стан виконання ТзОВ ВТП «Санрайз» ЛТД договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом. У мерії кажуть, що перевізник нерідко порушує встановлені умови.

Про це йшлося у середу, 20 жовтня, під час засідання виконкому Луцькради.

Нагадаємо, нещодавно ТзОВ ВТП «Санрайз» ЛТД не допустили до участі в конкурсі на перевезення пасажирів за маршрутами № 12, № 24 № 30 та № 32.

Мовляв, підприємство подало на участь у конкурсі автобуси, що не відповідають умовам конкурсу (умовами встановлено наявність усіх автобусів з екологічними вимогами Євро-5), а також при подачі документів на участь у конкурсі не надали копії сертифікатів відповідності та екологічності і інвестиційного проекту-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п'яти років.

Зауважимо, що власницею ТзОВ ВТП «Санрайз» ЛТД є Олена Голєва. Луцька міська рада раніше вже визнавала незадовільною роботу цього перевізника через порушення виконання умов договорів на перевезення пасажирів. Тоді зауважували, що у разі повторного порушення виконання умов договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом з підприємством розірвуть договір.

Як зазначив начальник відділу транспорту Віктор Главічка розповів, що роботу «Санразу» аналізували із квітня до жовтня. Перевізник випускав на маршрути не весь транспорт найменше на маршрут №10 – 66 %). На лінію оперативного реагування мерії надійшло 41 звернення, зокрема найбільше на роботу маршруту №1. Цьогоріч «Санрайзу» видали 34 приписи щодо усунення порушень умов договорів, наприклад, стосовно маршруту №1 – 9 приписів щодо оплати за проїзд готівкою, відсутність повного рухомого складу, недотримання графіків; маршруту №10 – 8 приписів.

«Санрайз» звітував щодо усунення порушень, але кожна наступна перевірка свідчила про інше», - відзначив Главічка.

Директор ТзОВ ВТП «Санрайз» Людмила Гневик зазначила, що щодня у будні виїжджають 97-99 % транспортних засобів. У вихідні пасажиропотік знижується до 30 %, тому перевізник знижує й кількість транспортних засобів на 25 %.

«Маршрут №8 у вихідні не виходить, нам було відмовлено в міській раді. Але виконання графіку стоїть 0. Це нам понижує відсоток. Дійсно є проблема наша і для всіх перевізників щодо невипуску транспорту у вечірні години. Ми змушені економити. Зрозумійте, із 2019 року тариф підняли до 6 гривень, а на сьогодні пасажиропотік зменшився більш як на 30 %. Дохід зменшився. Система CityCard бере 10 %, плюс пільгове перевезення, яке має компенсувати міська рада і не робить цього. Реальний дохід підприємства становить 4,68-4,70», - каже вона і переконує, що над усуненням недоліків підприємство працює щодня. «Санрайз» розглядає придбання нових транспортних засобів Євро-5.

Звіт «Санрайзу» на перевезення пасажирів за автобусними маршрутами №№ 1, 8, 10, № 2, № 22, № 22а та інформацію відділу транспорту взяли до відома. Роботу перевізника щодо виконання договорів визнали незадовільною.

Окрім того, прийняли рішення розірвати договори на обслуговування маршрутів №1 та №10 із 5 листопада.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 3
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Давно пора було вирішити питання з Санрайзом радикально. По маршруту номер 1 перевезення були вкрай незадовільні. Зранку треба заїхати на Дубнівську на роботу, автобуси їдуть через один або через два, потрібно чекати не 10 хвилин, а 20 - 30. В день поки працює варшавський ринок, їдуть з інтервалом 10 хвилин. Після 18 години починають їхати через 20 - 30, а після 20 години з Дубнівської виїхати неможливо. Зїзджають з маршруту по три автобуси один за одним, при тому їдуь в гараж вже від авіазаводу, деякі доїзджають в кінцеву дубнівської а деякі тільки до перехрестя Карпенка карого - дубнівська і звідти в гараж. Ще хоча б визначились і зїзджали завжди одинаково, а то може бути з дубнівської маршрут в 20:10 чи в 20:20, а буваєе що після 20:00 наступний їде в 20:40 а то і в 21:00. Я особисто за більші автобуси, але так щоб інтервал руху не перевищував 15 хвилин. Зима вже надходить, простудні захворювання та коронавірус, а доводиться мерзнути на зупинці по 30 - 60 хвилин, або йти пішки на Київський майдан, або їхати з пересадкою двома маршрутками. Вони жаліються на відсутність пасажирів, а пасажири чекають на них по пів години і ідуть пішки на київську. Потім приїзджає "ВОНО" і жаліється що немає людей, а вони ж тебе пів години чекали, а ти карти грав біля цегельного!!! Скільки раз Санрайз обіцяв заміну та ремонт автопарку після підвищення тарифів. Тарифи підвищували, а автобуси не ремонтували. Це не автобуси, а мотлох який робпадається на частки по дорозі!!!
Відповісти
Хлам Голєвої важко назвати маршрутками.
Зламки та трахтори для скоту.
Я особисто звонив зі скаргами та надсилав фото автобусів. Без мату там не обійдешся.
Таких алкашів водіїв немає на жодному маршруті.
Скот треба возити тими возами.
Сорі накипіло.
Чому??? І коли буде нормальний транспорт???
Проїзд дорожчає.
О
Відповісти
Так, маршрут 1 - це просто жах!! На металобрухт їх і разом з власницею! Після 20:00 на вихідні з центру на Дубнівську жодної маршрутки недають. Правильно, що їм відмовили!
Відповісти