На Волині в ДТП розбилися восьмеро людей

На Волині в ДТП розбилися  восьмеро людей
Біля села Ратнів Луцького району о 13:30 трапилася ДТП, є потерпілі. За попередніми даними, зіткнулися дві автівки.

Внаслідок автопригоди постраждало 5-ро дітей та троє дорослих. Діти були госпіталізовані.

Подробиці дорожньо-транспортної пригоди розповімо згодом.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Жахлива ДТП,буди свідками,надавали першу медичну допомогу... Машина яка злетіла в кювет..то там всі впорядку,не великі синці...дитинка вціліла.. А ось ті дітки бідні... Мама вся в крові,лиця не видно,дай Бог аби бачила,в неї рубані рані на лиці,і можливо в оці скло. Дівчинка на вік рочки 1,5 ціла,старший теж впорядку а ось з меншими...це жах...хлопчику 3 рочки,так він без свідомості здається... І внього однозначно перелом хребта,лице в рубаних ранах,і ногі здається переломані. Батько цілий. Дай Бог їм здоров'я....
Відповісти
"Розбилися" і "постраждали" - це різне поняття. Ви навіщо так робите? Навіщо так називати новину. Навіщо таке перебільшення? Це аморально!!!
Відповісти
А це ознака "високого професіоналізму"!!!!!! До речі, це стосується не тільки цього допису!
Відповісти
коли Ви все таки навчитеся писати ?
Відповісти
Не подобається, то не заходьте на сайт! Ви ж у сусіда чи взагалі в незнайомого в хаті не командуєте, то чого тут розкомандувались?
Відповісти
жоні своїй командуйте, а критику треба конструктивно сприймати. не бикуйте. я не Вам пишу, а журналістам. мені якось Ваші вказівки зовсім ... хай прагнуть до кращого і вчаться на помилках... вони у всіх є...
Відповісти
Так це критику сприймати.Створіть свій сайт і покажіть,як потрібно писати.А не можете, то не вказуйте! Хто бикує- це ще питання! Просто вже надоїли всякі аналітєгі і икспєрти по пресі.Самі нуль-а вчити беруться.
Відповісти
це ж яку совіть треба мати, аби спершу нахамити, а потім інших винними робити... щей у свято.точно ти "аналітіг". нормальні люди сприймають критику нормально і роблять висновки. читай собі книжечку дитячу і не вилазь в інет.
Відповісти
Судячи із Ваших висерів,мої слова досягли Вашого того, що у нормальних людей називається совістю.І дуже Вас попрошу не "ТИКАТИ", адже я з Вами дітей не хрестив.
Відповісти
тут ти себе хамло і показало. це ж треба не зрозуміти звичайний пост, зробити з цього проблему і ше смердіти. вибачте, шановні користувачі, бидло серед нас зараз часто трапляється...
Відповісти
да жінку та що в ауді сильно порізало скло лице зашили і виняли жменю скла!!
Відповісти
Хай швидко одужують
Відповісти
Люди , про що ви сперечаєтесь? В людей , що були у тих машинах -біда, а ви за слова чіпляєтесь.Можна сказати по різному,але ж суть не міняється. В людей-біда, люди постраждали. І все... Спорити тут за слова , за формулювання аморально....
Відповісти
я не сперечаюсь. питання було про те, що новина написана нечітко. не достатньо описана подія. от і все. а тут люди полюбляють хамити і влаштовувати цирк... може дійно постраждалим допомога потрібна, а тут тільки бажання полаятись в окремих користувачів... дивно
Відповісти
ми теж у той день їхали по цій трасі дорога була жахлива дуже слизько! Здоров"я вам. У вас обов"язково все буде добре.
Відповісти