Луцькі поліцейські затримали чоловіка, який вкрав два велосипеди

Луцькі поліцейські затримали чоловіка, який вкрав два велосипеди
Під час патрулювання мікрорайону Вишків поліцейські самостійно виявили і затримали зловмисника, який вкрав два велосипеди.





Про це йдеться у повідомленні на сторінці патрульної поліції Луцька у соціальній мережі Facebook.

Патрульні оперативно знайшли власників і віддали велосипеди. Власники написали на крадія заяву.

Правопорушника доставили у міськвідділ поліції.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 35
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
чого ви не пишете, як луцькі поліцейські збили людину на Львівській ??? чи як вже двох їх вигнали за хабар в 5 тисяч !!! ?
Відповісти
Ідеш в прокуратуру і як свідок пишеш заяву. Теж мені диванний законник
Відповісти
Ходи по вулицях і бійся, бо поліцію аж місяць вчили!!! Тільки й мови які вони класні, справедливі, а де вся правда?! Теж мені адвокат!!!
Відповісти
ай ем ти провалив переатестацію?
Відповісти
на офіційній сторінці патрульної поліції луцька у фейсбуці було написано що розкривати злочини це не справа патрульної поліції!!! І як це тепер називаеться? патрульна поліція займається не своїми срравами? Гоніть з тієї поліції адміна чи речника що веде сайт...
Відповісти
Правопорушника доставили у міськвідділ поліції,
а там вже справою буде займатись слідчий.
патрульні свою справу зробили.
Відповісти
Цитую слова глави Нацполиции Украини Хатії Деканоидзе, "за первую неделю 2016 года в Украине было зафиксировано 406 ДТП, в то время, как за аналогичный период 2015 года произошло 239 аварий". ОСЬ ТАКА ЦІНА РЕФОРМ ПОЛІЦІЇ, ЦІНА ЛЮДСЬКИХ ЖИТТІВ, а про витрачені кошти я і не кажу(((((
Відповісти
Цитую слова глави Нацполиции Украини Хатії Деканоидзе, "за первую неделю 2016 года в Украине было зафиксировано 406 ДТП, в то время, как за аналогичный период 2015 года произошло 239 аварий". ОСЬ ТАКА ЦІНА РЕФОРМ ПОЛІЦІЇ, ЦІНА ЛЮДСЬКИХ ЖИТТІВ, а про витрачені кошти я і не кажу(((((
Відповісти
"Ай ем" ,ти ,напевно,ображений,що не потрапив до поліції чи ,може, не здійснились твої дитячі мрії. Вибач,але я тебе розчарую,- нікого з поліції не виганяли і "хабаря" ніхто не брав. Розслабся,витри сльози,і випусти злий "пук".
Відповісти
Не хочу Вас працівника поліції ображати,але ми всі знаємо,як Ви туди потрапили...
Відповісти
А ти то і наверно хтось і з тих поліцейських бо так прикриваєш ж...пу... А люди то насправді пишуть шо знають!
Відповісти
якщо відверто, то у наш час смартфонів вже давно в мережі були б фото події "як луцькі поліцейські збили людину на Львівській", але їх чомусь не має, от цікаво, чи на львівській всі з нокіями 3310, чи хтось чутки пускає?
згадайте нещодавні фото на вінничека - не встигли стати - вже в мережі, а тут тіпа "людину збили", то вони б там стояли годину точно, поки опергрупа зафіксувала всі докази на місці події, хтось би та й зафіксував на фото.
Відповісти
Вася Сьогодні, 11:23
Там під керуванням Бузулук ще не таке понаписують :)))
Відповісти
Бмв. Так, я саме той ,один з тих поліцейських,які працюють,а не займаються дурницями,на відміну від інших,таких як ти,які тільки і роблять,що придумують всяку всячину. Розслабся. Живи ,працюй і не заважай працювати іншим. Пам'ятай,-заздрість з'їдає.
Відповісти
Навчись грамотно писати,юначе.
Відповісти
То іди і працюй а не пишеш всякі коменти, думаю твоя робота не тут!??? І чому ти тінь? Як ти поліція з великої букви.
Відповісти
А чьому не пишуть що вчьора приблизно в 22.00 на чернишевського злетіло вольво з дороги?
Відповісти
тінь, ти краще йди повчи ПДР,та й культури навчитись не мішало б а не тут сидиш і пишеш які всі хренові, і які ви герої ! Добре люди знають як ви попали в поліцію і що у вас там робиться!!!
Відповісти
Ти, невдаха ,не пройшов тестування, то ж тепер пишеш всякі глупості на новий патрульних.
Відповісти
ти вдаха, навчись спочатку писати без помилок... А в мене і бажання не було йти до поліції... Ти мабуть поліцейський, якого начальство покарало,забравши авто і ти ходив пішки всю ніч, тому такий злий! Таке ж у вас покарання...лол
Відповісти
Поліцейські молодці. На Вийшкові ніколи не було патрульних. Участковий тільки алкашню кришував.
Відповісти
Бмв,навчись правопису,а потім про щось можна і поговорити.
Відповісти
Це тобі треба все вчіти бо вас там за місяць часу не навчіли, а туда ви ж прийшли неуками і ба....ми. І говорити з тобою то нема і про шо.
Відповісти
"Вчітись,вчітись,вчітись" з української мови 2.))))) вільний...
Відповісти
У секторі зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області кореспонденту УНІАН підтвердили оприлюднений у соціальних мережах факт складання протоколу за перевищення швидкості керівником поліції Львова Зозулею.
"Дійсно, факт мав місце. 20 серпня, близько 11.00, в селі Крупець Радивилівського району Рівненської області водій автомобіля „Субару” рухаючись в напрямку Львова перевищив швидкість на 50 км (швидкість автомобіля становила 113 км на год). Складено адміністративний протокол за ч.3 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення. На порушника накладено штраф у розмірі 510 гривень
Відповісти
то вже півроку, як відомо, а головне - результат!
його не відпустили, а наклали штраф!
що ще не так?
Відповісти
Судячи з коментарів, рейтинг патрульної поліції росте, але в другу сторону((((
Відповісти
як щось можна судити по коментарях осіб, які навіть текст закону про поліцію не читали?
он, людину цікавить, "це що дійсьно самі без мами", але ж він навіть не здогадується, що:

Стаття 23. Основні повноваження поліції

1. Поліція відповідно до покладених на неї завдань:

1) здійснює превентивну та профілактичну діяльність, спрямовану на запобігання вчиненню правопорушень;

2) виявляє причини та умови, що сприяють вчиненню кримінальних та адміністративних правопорушень, вживає у межах своєї компетенції заходів для їх усунення;

3) вживає заходів з метою виявлення кримінальних, адміністративних правопорушень; припиняє виявлені кримінальні та адміністративні правопорушення;

отже, як бачите, без тата і мами, поліцейські мають вживати заходів з метою виявлення, що вони і зробили - злочинця виявили, затримали, вкрадене повернуто законному власнику. що знову вам не подобається?!
і досить безграмотних рагульських стьобів, просвітіться краще, перш ніж лайно на вентилятор кидати)
Відповісти
"самостійно виявили і затримали зловмисника, який вкрав два велосипеди" самостійно це що дійсьно самі без мами?
Відповісти
без мами чи ТАТА ,яка різниця ,головне не проїхали мимо затримали і велосипеди повернули ,хепі енд)))
Відповісти
молодці! вишків може спати спокійно
Відповісти
А я не розумію нащо їздити по маленьких вуличках м. Луцьк, на яких ніколи нічого не траплялось, а вони по 5 раз в день катаються???!!!
При чому з вкл. своїми "мєгалками"!Вас в хаті видно,як ви їдете, не те що злочинцю! Ви ходити маєте, а не їзидити!!!
Відповісти
Киричук Рома нарешті Ви мене зловили, а то я вже 50 велосипедів вкрав. ха-ха-ха)))
Відповісти
Це їх Пікантроп вкрав!)
Відповісти