Інновації, що розвиваються у світі фінансів: майбутнє з E-Динар*

Інновації, що розвиваються у світі фінансів: майбутнє з E-Динар*
Сьогодні все більше індивідів різних сфер і напрямків діяльності в нашій країні шукають більш вигідні способи здійснювати фінансові операції, такі як: обмін валюти, міжнародні та локальні перекази, зберігання накопичень і потенційні можливості для найменш ризикового пасивного доходу.

На даний момент найбільш популярними є звичайно ж, банки. У них зберігають депозити, беруть кредити, надаються різні послуги для переказів коштів, але чи так це вигідно насправді?

Непристойно високі відсотки за будь-які послуги, величезні валютні обмеження, повне надання особистої інформації і абсолютний контроль за клієнтом. Практично кожен з нас стикався з цим. Здавалося б, обіцяні високі відсотки за різними депозитами можуть привернути увагу, але чи це не той самий тривожний дзвіночок про те, що в банківській системі є великі проблеми і провали з фінансуванням?

Варто лише згадати тривалу кризу, зачинені банки, втрачені заощадження, моторошні втрати на стрибках валют, що, безумовно, підриває довіру до банків як в нашій, так і в багатьох інших країнах. Здавалося, виходу немає, і доводиться брати на себе ризик втрат.

Але є альтернатива найбільш популярним фінансовим структурам. Технології не стоять на місці, в 2009 і стався бум, коли вийшла 1-а так звана криптовалюта – цифрові активи, або так звані «цифрові гроші». Ідея для їх створення прийшла після розчарування в класичних «фіатних» грошах, які друкуються центральними банками різних країн та не підкріплені реальними активами, що робить їх дуже уразливими в усіх аспектах. На відміну від звичайних валют, криптовалюта не регулюється державою і має низку переваг, зокрема абсолютна децентралізованість, прозорість серед усіх учасників, абсолютна легальність, легкість у використанні.

Іншим важливим аспектом є оподаткування – наприклад, купивши 1 одиницю за 1 долар, а продавши за 10, з Вас не буде стягуватися податок, і це не повинно обов'язково бути задекларовано.

E-динар – це нове слово в сегменті криптовалюти, універсальна грошова одиниця. Спільнота E-Динар вже налічує понад 100000 чоловік з усіх частин світу. Він може бути конвертований в більш ніж 100 світових валют і щодня проходить понад 8000 переказів, співпрацюючи з не менш ніж 500 платіжними системами, банками і криптовалютами по всій планеті.

Торги проводяться на азіатській біржі P2P.E-DINAR.ASIA, яка дозволяє здійснювати будь-які операції між державами без будь-яких обмежень, комісій, регуляцій з боку держави. Працює за принципом «від людини до людини» і використовує найдосконалішу в світі систему захисту електронним підписом.

Використання E-Динар не тільки просте і безпечне, а ще й вигідне! На учасників чекають різні майнінгові бонуси, Ви отримуєте прибуток за рахунок збільшення самого обсягу криптовалюти в розмірі до 0.65% (65% всього за 100 днів), жоден фінансовий інститут не може відзначитися такими розмірами прибутку і рівнем безпеки. Одна з головних гарантій – це 100% повернення фінансів, навіть якщо операція вже була здійснена. І, звичайно, для Вас працює цілодобова підтримка на різних мовах світу, включаючи англійську, російську і китайську.

За підсумками на червень 2016 року, E-DINAR домігся величезних результатів. 22-24 червня цього року співтовариство було представлено на грандіозному заході, що проходив в Китаї, – Всесвітній конференції блокчейн, в результаті чого було прийнято важливе рішення затвердити E-DINAR новою економічною моделлю бізнесу.

Завдяки цьому співтовариство перейшло до розвитку власної валюти E-DINAR Coin і абсолютно унікальної концепції «золотого мільярда», що є новим етапом у розвитку спільноти E-DINAR. В рамках нової концепції E-DINAR впроваджує новий функціонал, має динамічне зростання на нових ринках і розвиває партнерську мережу магазинів і ресторанів.

Суть концепції полягає в тому, що за час реалізації нового етапу тривалістю в шість років, тобто до 2022 року, буде згенеровано 22 мільярди монет, так звана «22:22 Концепція», і до завершення якого буде сформовано нову спільноту, не залежну від фінансових структур і банків, що житиме за своїми правилами і нормами.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 1
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Сепаратизм чистої води. Підвал і рунація нинішньої системи. Приклад, звертається людина зі спільноти є-динар до юриста і розплачується за надані послуги є-коіном. Юрист в свою чергу платить тим самим лікарю, а лікар - фермеру, фермер - будівельнику, а той вчителю. І для чого це все? Якщо ця система існує? В ній вже є валюта, що друкується центробанками і є електронна валюта. Виходить власники є-коїнів хочуть стати самі собі міністрами, банкірами та президентами тільки електронними. І чим більше ідіотів це будуть підпримувати, тим більше вони будуть жиріти, сміятись і наживатись з Вас, потенційних електронних лошар.
Відповісти
Останні новини
Інновації, що розвиваються у світі фінансів: майбутнє з E-Динар*
04 липень, 2016, 20:04
ЄВРО-2016. Танці титанів
04 липень, 2016, 20:02