Додати запис

«Реалізація методики громадського моніторингу – основа прозорості державних закупівель»

Таку назву має проект, який реалізовуватиметься у Волинській області Центром політичних студій та аналітики, починаючи з першого червня, і триватиме вісім місяців.

Завдання проекту – через комплексний моніторинг проконтролювати процес використання державних ресурсів та запобігти зловживанням, які трапляються при цьому, зокрема, у процесі здійснення державних закупівель на місцевому рівні.
З цією метою сьогодні надіслано перші запити у Луцьку та Володимир-Волинську міські ради, Волинську обласну державну адміністрацію, Любомльську, Ковельську, Турійську, Ківерцівську та Локачинську районні державні адміністрації. Вони стосуються теми оздоровлення дітей в літній період.
Зазначмо, що в Україні використання державних ресурсів залишається недостатньо прозорим явищем. За даними Державної служби статистики, наша держава на держзакупівлі в І кварталі 2012 року витратила 48,4 млрд грн, а це в 3,8 рази більше коштів, ніж за той же період минулого року. Люди як платники податків мають право знати, куди витрачаються їхні гроші, а громадський моніторинг за потоками бюджетних коштів дозволить запобігти випадкам зловживань та неефективному використанню бюджетних ресурсів. Тому важливо проводити громадський моніторинг держзакупівель і тендерних процедур для посилення ролі громадськості та її впливу на формування прозорості місцевої політики.
Даний проект є коаліційним, у ньому беруть участь регіональні громадські організації в Чернігівській, Запорізькій, Львівській, Дніпропетровській, Херсонській, Донецькій, Волинській областях та в місті Києві.
Партнери проекту на Волині – ВОГО «Фонд місцевого розвитку» та ВОМГО «Асоціація молодих політологів і політиків». Інформаційна підтримка – Волиньpost.

Довідково.
Проект «Реалізація методики громадського моніторингу – основа прозорості державних закупівель» реалізується Центром політичних студій та аналітики в межах спільної ініціативи Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа.
Реалізація компоненту «Підтримка місцевих ініціатив» програми «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що виконується Pact Inc., стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), та фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження».
Проект/Думки викладені (висвітлені) в цьому документі (заході, презентації), є винятковою відповідальністю ЦПСА та не обов’язково відображають точку зору USAID, уряду США, Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа.






Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 1
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
На стр Гузя в Фейсбуке есть материал который тебе известен как "Г-Г".
А оно таки да.
Відповісти