Без телефонів та одягу: під Луцьком викрили «реабілітаційний центр»

Без телефонів та одягу: під Луцьком викрили «реабілітаційний центр»
На Волині викрили підпільний реабілітаційний центр для нарко- та алкозалежних.

Прокуратурою Волинської області, працівниками Луцької місцевої прокуратури та Луцького відділу поліції Головного управлінні Національної поліції у Волинській області учора, 3 листопада, в одному з житлових будинків населеного пункту поблизу обласного центру у ході санкціонованого обшуку виявили понад 30 осіб - мешканців Волинської, Івано-Франківської, Харківської, Львівської та інших областей, які незаконно утримувались під приводом надання реабілітації та лікування від наркотичної залежності, а також хронічного алкоголізму, - повідомили у прокуратурі Волині.

Громадяни позбавили засобів зв’язку, особистих документів та верхнього одягу.

Як з’ясували, організація так званого реабілітаційного центру здійснювалась на платній щомісячній основі (6 тис. грн.)

Про функціонування цього центру на території Луцького району органам державної влади, місцевого самоврядування не було відомо.

Триває досудове розслідування. Затримали двох осіб, причетних до протиправного функціонування центру.

Вирішується питання про оголошення їм про підозру у катуванні та незаконному позбавлення волі кількох осіб на тривалий час з корисливих мотивів (кримінальні правопорушення, передбачені ч.2 ст. 127 та ч. 2 ст. 146 КК України) та обрання щодо них запобіжного заходу у виді тримання під вартою.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 3
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нарко чи алко залежні , ніколи самі не підуть лікуватись, більшість з них розуміє свою проблему, але не мають тієї сили щоб добровільно лікуватись . Такі заклади існують 1000 ми по всій країні, бо на державному рівні допомоги немає. Нарко диспансери лише можуть прокапати детоксикацію , Ця проблема вирішується комплексно, в першу чергу через духовне зцілення.
Відповісти
Як же ж вони дістали своїх родичів ,що ті платили по 6000 гривень , щоб не бути співзалежними від спитих та неадекватних хворих. Прокапування цим особам нічого не дає , а ті що поруч живуть мають через них купу проблем.
Відповісти
Тепер щасливі наркозалежні зможуть повністю насолодитися конституційними правами та як слід вмазатися по вені. Спасибі державі.
Відповісти
Останні новини
Без телефонів та одягу: під Луцьком викрили «реабілітаційний центр»
04 листопад, 2017, 10:31