У Луцькраді хочуть купувати нові машини для виконкому

У Луцькраді хочуть купувати нові машини для виконкому
У Луцькраді хочуть закупити нові автомобілі для користування виконкому, адже автомобілі, які нині є в парку міськради, «морально застарілі», ламаються та мають великий розхід пального.

Про це йшлося під час засідання бюджетної комісії Луцькради 20 грудня.

Депутат Ігор Поліщук заважив, що нині на користуванні виконкому є автомобілі Chevrolet Aveo, Chevrolet Lacetti та Daewoo Lanos. Проте ці машини мають дуже великий розхід пального по місту, що робить їх використання економічно невигідним. Окрім того, на утримання та ремонт автопарку йдуть «непомірні» гроші.

Мовляв, нещодавно зламалася коробка передач однієї з Chevrolet – рахунок за ремонт виставили в обсязі 147 тисяч гривень, що дорожче вартості самої машини. Тому часто доводиться виходити із ситуації та доточувати певні деталі.

Тож, для виконкому планують купити декілька однотипних автомобілів на дизпаливі, які мають низький розхід пального, як от Skoda Octavia. Проте у 2018 році йдеться про купівлю лише однієї машини, на купівлю якої в бюджеті закладають 350 тисяч гривень. Натомість надалі машини, якими зараз користується виконком, планують продати.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
поцріотам луцьким купіть валіняньку!
Відповісти
Хай ці ... на тролейбусах їздять, на більше не залуговують
Відповісти
Палиця з Товстенюком нехай свої Геліки подарують! :)
Відповісти
На школу для дітей грошей немає, а на авто давай? Це що таке роблять?! Люди довго це терпіти будуть?
Відповісти
Ви ще там Тесли покупляйте, там розхід взагалі зашибісь. Як на добудову школи то грошей нема, а на нові службові тачки для себе то залюбки!!! Громадським транспортом хай їздять, або на велосипедах, місто не велике, за пів на години в любу точку, економія і природу збережуть.
Відповісти
То на школу #27 грошей немає, на нові авто є? Ганьба.
Відповісти
механічну коробку до тих корит за 5200баксів???? вона з золота? чи міняв її трамп, а королева британії ключі подавала?
Відповісти
На ланоси б**ть!!!!! ніяких шевроле! Тыльки вітчизняний автопром або пішки!!!!
Відповісти
Ви ще не зрозуміли? На лучан в "укропа" грошей немає, є гроші або на підкуп продажних шкур, або на себе коханих.
Романюк ялинку прикрашав за 150 тис гривень, всі казали дорого, а пустовіт з поліщуком - за 600 тисяч, хоча по факту на ялинці ті самі прикраси.
Вкрадено щонайменьше 450 тис гривень. То коли було дорого, тоді чи зараз?
На школі бабок не вкрадеш, тому і добудовувати не хочуть.
А коробку ще 3 рази поремонтують, дивись - і поліщук на гєліку почне кататись.
Відповісти
На дизпаливі значить? А хтось так кричав про екологію. А вони знають, що одна дизельна машина робить в 20 раз більше викидів ніж бензинова?
Відповісти
На велосипеди бл...ь!!! за 147 000 можна половину вашого автопарку прокапіталити. І за 147 000 я вам сам коробку поміняю + зажену на хімчистку)))
Відповісти
Як ці машини не економічні, вони на таксі їздять, якби не економні то таксисти би на них неїздили...
Відповісти
Та їм не машина важлива, а гроші розпиляти, старі за копійки своїм родичам продати, звісно після капремонту. Повсюди пхають хлопчика, займаються показухою, а на справді - злодії.
Цікаво, ялинка за 600 тисяч ще не сниться пустовіту-поліщуку-красю??
Відповісти