Водій маршрутки облаяв учасника бойових дій і порвав посвідчення, - лучанка

Водій маршрутки облаяв учасника бойових дій і порвав посвідчення, - лучанка
Лучанка розповіла про скандал, який стався у міській маршрутці №3 між водієм та учасником бойових дій.

"Маршрутка №3. Чоловік показує водію посвідчення учасника бойових дій. Водій заявляє, що в нього в салоні вже є 5 "таких“ і нікого безкоштовно возити він більше не збирається. Чоловік просить зголоситися пасажирів, що їдуть за посвідченнями", - розповідає лучанка.

"Водій починає кричати щось типу "вас АТОвців багато розвелося!!!" І т.д. Потім вихоплює з рук посвідчення і рве його. РВЕ ПОСВІДЧЕННЯ УЧАСНИКА АТО. По-моєму, це дикість", - додала вона.

Жінка розповіла, що пасажир вирішив не розвивати конфлікт і вийшов.

Інформаційне агентство ВолиньPost шукає очевидців цього випадку. Будь ласка, напишіть на нашу скриньку [email protected].

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
пасажири не начистили рийку отому із гату?
Відповісти
Я б його забив на місці...
Відповісти
Може пільговиків дійсно забагато?Нехай,наприклад ,продукти чи взуття беруть по магазинах.А то вчепились в перевізників.
Відповісти
Скоріш за все водій старший, десь до 50, повнуватий і лисий, інколи в окулярах. Іздить на тройці такий, неадекват повний.
Відповісти
вони контрактники!гроші заробляють! нехай платять якщо держава не може компенсувать перевізнику!
Відповісти
1. Чи не "липове" посвідчення?
2. Якщо посвідчення дійсне - водій, начувайся...
Відповісти
Такого водія відправити на передок і ХАЙ побачить як ті посвідчення достаються нашим захисникам. На передову його як понюхає пороху тоді буде знати.
Відповісти
А чим крім 3 маршруту можна добратись до госпіталя?...
Відповісти
може вже пора з тими пільговиками закінчувати. одні працюють важко і копійчина до копійчини складають. а інші гірої тільки й займаються вимаганням земельних ділянок, усіляких пільг і т.д. може вони війну виграли і ворога прогнали?? ні як миші сидять і рашують скільки стрільнули по них. а загиблих в ато за горілку більше ніж від куль. навіть савченко в полон за горілку попала, а тепер героїня мать її туди! водій правий! і чим далі це буде тільки посилюватися
Відповісти
Паскуду на паль треба посадити .
Відповісти
Того водилу потрібно призвати в Армію і відправити в АТО!!!
Відповісти
П***дити таких шоферюг!
Невже не було кому пельку заткнути цьому гандону?
Байдужість найгірший ворог!
Відповісти
Дуже багато розвелось псевдо-героїв атошників, які попили горілки в ато і приїхали користуватись пільгами. Їхні контрактні зарплати на порядок вищі за мінімальні пенсії пенсіонерів, які справно платять в маршрутках.
Відповісти
Вы заправте,поремонтируте и т.д.авто тому дядьке,а потом умничайте.ЗА ЧУЖОЙ счет все ТАКИЕ патриЕты.....Старая пословица-ПАНЫ дерутся,а у холопов чубы трещат ,не перестает быть актуальной.Нормальным пацанам в западло обидеть извозчика и лабуха,тем более махать ксивами ,в основном липовыми.
Відповісти
Конкретно цей хлопець воював в першій хвилі, пройшов Слов'янськ,Сіверськ, Ямпіль. Надивився та пережив немало жахіть.
Сидячи в теплі за тарілкою борщу легко вдаватися в скептичні філософські роздуми.
Дякуйте Богу, що біда обійшла вас стороною... Покищо... Поки такі, як цей хлопець стримують ворога ТАМ
Відповісти