Уряд погодив призначення нового губернатора Волині, - ЗМІ

Уряд погодив призначення нового губернатора Волині, - ЗМІ
Як повідомляють ЗМІ, Кабінет міністрів України 14 березня вніс подання на призначення нового голови Волинської обласної державної адміністрації.

Прізвище нового претендента на посаду «губернатора» Волині – Олександр Савченко, - пише ВолиньUA.

Савченко - генерал-лейтенант, котрий раніше перебував на посаді заступника Міністра МВС України та обіймав посаду першого заступника голови Київської ОДА.

Наразі рішення про призначення нового голови ОДА залежить від Президента Петра Порошенка.

Таким чином, вже найближчими днями можна очікувати відповідного Указу Президента та представлення нового керівника виконавчої гілки влади на Волині.

Нагадаємо, інформація про призначення Савченка в медіа-просторі з'явилася напередодні Нового року.

Сам Савченко це повідомлення ні спростував, ні підтвердив.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
І ви вірите тому свободівському сайтику?
Відповісти
Французька революція на Волині продовжується.
Відповісти
Україна не Кацапія.
У нас немає "губернаторів".
В Україні - голова ОДА.
Відповісти
знову вихованець комсомолу
Відповісти
ВолиньUA якому ще і року немає вважати ЗМІ? Не смішіть людей! Щур з Вітівим вам ще не таке розкажуть :)))
Відповісти
У світлі коментаря Гунчіка з приводу свого звільнення як то кажуть, диму без вогню не буває і якщо вже сам Гунчик без посмішки так все коментує, то можна очікувати зміни голови ОДА. Хоча все це читалося. Людині виповнилося 60 і це вже пенсіонер! А як інакше, він сам своїх підлеглих, кому виповнилося 60, відправляв з квітами і подяками на пенсію і ось прийшла черга самому піти цим шляхом, а що, він з іншого тіста або каста у них недоторканних? Все - на пенсію! Ну а що ця зміна принесе області, то тут дуже цікава і закручена ситуація може бути. В першу чергу, як це все відіб'ється на взаєминах облради і ОДА? Тут тільки по перших рухах «нового» голови ОДА можна буде судити на що все направлено, на конфронтацію або на діалог і зближення. Якщо взяти до уваги, що буде призначений саме Савченко, що він був заступником Авакова, а у того око покладено на бурштин, то зрозуміло, що ніякого миру з облрадою не буде! А якщо «коаліція» у Києві між собою домовилася і головне для них втриматися у владних кріслах і ставка висока на виборах, то можуть розміняти Волинь на більш лояльне ставлення до себе УКРОПу в області, що призведе до бажаних результатів на виборах. Варіантів багато і Волинь на порозі цікавих інформаційних інтриг, вкидань, інформацій ... Ну а якщо це не Савченко? Чекаємо 19-го числа і висновків щодо візиту Гунчика в АП ...
Відповісти
Гунчик пора в сім’ю......
Відповісти
Скок поскок з Київа старий мусорок,статки його сім'ї перевірили?
Відповісти
А чого аж до того Києва треба було за номенклатурою їхати??? Домашні достоїнством не вийшли??? Дурдом.
Відповісти