Дві третини Луцька – без води

Дві третини Луцька – без води
Лучани, які мешкають в межах вулиць Винниченка та Дубнівської, зранку виявили, що в їхніх оселях немає світла та води

Як повідомили ВолиньPost у диспетчерській «Волиньобленерго», під ранок 31 січня сталося аварійне вимкнення 8 ліній електропередач. Причини невідомі.

Станом на 9:00 неувімкненими лишилися ще дві лінії.

«Через це без струму залишилися будинки, які розташовані в районі вулиць Винниченка та Дубнівської», - розповіли енергетики.

Оскільки на вулиці Дубнівській розташована станція водозабору, то й в будинках, які обслуговує ця станція, немає води.

Як пояснив директор КП «Луцькводоканал» Іван Корчук, йдеться про проблеми з постачанням води для приблизно 75% будинків обласного центру. Зокрема, центру міста, 40-го та 33-го мікрорайонів.

Також Корчук сказав, що точного часу відновлення роботи станції назвати не може.

Натомість у «Волиньобленерго» повідомили, що електропостачання, мабуть, відновиться за 1-1,5 години.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 51
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
волки позорные!
Відповісти
Дві вулиці без води? А квартали 33 і 40? А Там-там і біля нього? О це вже і написали дві вулиці
Відповісти
Лемку шо ти мелеш між вулицями...
Відповісти
візору теж світло відключили.

... ще й без інтернету :)
Відповісти
Вже є)))
Відповісти
Човни!!!Купуйте човни)))
Відповісти
в честь чого таке свято ?
Відповісти
нема води (
Відповісти
Приина проста: Водоканал готують до приватизації
Відповісти
Навіщо вода навуці її багато!!! Да сервіс на найвищому рівні!
Відповісти
нема води ні на Вишкові ні на Мазепи(((
Відповісти
вул. В.Чорновола води нема ... =(
Відповісти
На вулиці Захарова теж немає води. Вчора теж небуло декілька годин((((
Відповісти
Де при владі комсомольці, та обкомівці колишні,
марно там чекати ладу... Почитай Остапа Вишню.
Відповісти
Встав з бодуна і на Гулака нема води - омг рятуйте!!1
Відповісти
Грушевського також без води...
Відповісти
Собаки,где вода? час-полтора? мандёж ещё нету!
Відповісти
ааааа....вмираю......води!!!!
Відповісти
Дядько ледве з ліжка зліз
і мерщій до крана,
щоб мармизу з перепою
промочити зрана.

А у крані ні буль-буль,-
жодної краплини.
Це покращення добралось
врешті й до Волині...
Відповісти
ПАКРАЩЕННЯ вже сьогодені!
Відповісти
Семен,при чем здесь комсомольцы?
Відповісти
Як завжди.... або води немає або її взагалі немає!!!
Відповісти
водииии.... дайте мені водииии!!!
Відповісти
рятуйте вмираю!!
води хочу, голодний зранку((
Відповісти
Добре, що відлига на дворі. Набрали в ''мусорне'' відро снігу, щоб танув туалет змивати. Вологими серветками руки миємо, і дитину довелось так мити, чудовий винахід.
Відповісти
если в кране нет воды, значит...?
Відповісти
Защитніку. Вибачаюсь пане. І дійсно, перший секретар обкому комсомолу таки був комуністом, членом обкому КПРС, як, доречі, і нинішній главадміністратор. Тож відсутність води у крані це лише початок. Далі все за списком як у їхнє перше пришестя (ще за совка). А богообрана нація, к натякає ароша, тут ну зовсім не при дєлах.
Відповісти
Вже в когось зявилась вода???
Відповісти
На вул. Захарова подали воду. Ура іду вмиватись.
Відповісти
на 40-му ще немає....
Відповісти
... і напевно ще довго не буде :(
Відповісти
Перевірте крани,а то буде Новий Орлеан!
Відповісти
на Перемоги дали воду....шнурочком((
Відповісти
А тим часом Микола Романюк як завжди в Президії урочистих зборів... на честь Дня горілки (вмявляється є і таке). Як він любить президії! Сидів би там і сидів. А є вода в Луцьку, чи немає води в Луцьку йому байдуже, адже живе в селі Зміїнець. Наступного разу треба там його і обирати... головою вуличного комітеті.
Відповісти
на вокзвалі вже включили
Відповісти
та ну нах я вже без води не можу мені яї треба помити
Відповісти
а на Львівській є вода)) Ииии))
Відповісти
говорять що вода буде після 17.00 години
Відповісти
це вже не смішно......!!!!!!!!
Відповісти
що за люди "караул, на вулиці***** немає води" - ти вийди на ту вулицю, там води по коліно і сракопад такий, що не тільки вмиєшься, а ще й з головою помиєшься:)
Відповісти
Делаем ставки когда приватизируют Водоканал
Відповісти
хто на останніх поверхах то хоч з батереї спустити може)
Відповісти
в районі 8-го березня є але лише гаряча. Ну, ніби спеціально, у всіх же лічильники зараз грошиків собі водоканал підмотає.
Відповісти
за гарячу воду ви платите КП Луцьктепло
Відповісти
Ура, на 40-му вода є...

Відповісти
включили..а скоро й виключать..і хто тільки це придумав..
Відповісти
На конякина вже дали воду.
Відповісти
Поступила інформація що включають на всіх районах воду до вечора. А потім відключать на 3 - дні. Раджу запасатись водою у відра, чи банки )
Відповісти
От мені цікаво звідки такі чутки, що воду знову відключать?
Відповісти
Пойду снегу натоплю, что-ли.
Відповісти