Луцьку міську раду пікетуватимуть через тролейбуси з Швейцарії

Луцьку міську раду пікетуватимуть через тролейбуси з Швейцарії
У Луцьку працівники "АСЗ №1" АТ "АК "Богдан Моторс" вийдуть на мітинг проти рішення міської ради закупити за державні кошти вживані тролейбуси зі Швейцарії.

Початок акції о 10:00 28 березня, - повідомили організатори.

Мета акції – підтримати вітчизняну галузь автобудування і привернути увагу суспільства до глобальних проблем громадського транспорту, не лише в Луцьку, але й по всій Україні. Попри те, що вітчизняні автобудівні підприємства можуть повністю задовольнити потреби українських міст в якісному оновленні автопарку, місцеве самоврядування нерідко віддає перевагу старим списаним тролейбусам та автобусам з ЄС.

Як відомо, в міськраді апелюють до нижчої вартості вживаної техніки.

"Але як довго швейцарські тролейбуси виробництва Hess AG зможуть "протриматися" на ходу – сказати ніхто не може. Адже вони перебували в експлуатації понад 21 рік, а це на 6 років більше, ніж рекомендовано швейцарським виробником. Це означає, що у будь-який момент вони можуть вийти з ладу і потребуватимуть ремонту та заміни, що створює умови для постійних додаткових видатків з місцевого бюджету. Тож остаточна вартість таких тролейбусів може значно зрости і про економію у такому разі говорити не доведеться", - пояснюють обурені автозаводівці.

"При цьому ціна одного нового тролейбуса зі Швейцарії дорівнює чотирьом українським. Купуючи списані тролейбуси з ЄС, міськрада робить внесок у економіку Європи, замість того, щоб підтримати вітчизняну галузь, яка забезпечує роботою тисячі лучан і приносить дохід у місцевий і державний бюджети", - кажуть організатори пікету.

Нагадаємо, луцький автозавод "Богдан Моторс" вже найближчими днями відправить у місто Кременчук 5 сучасних тролейбусів "Богдан Т90117".

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Але ж автозавод то є приватною власністю , хай ідуть помітингують біля порошенка якщо не витримують конкуренції .
Відповісти
А як знизити мито на авто із за кордону, то ми підтримуємо вітчизняного виробника, а як бюджетні кошти то бляхи!
Срамота, ганьба..
За державу обідно, за наше поспольство
Довимахуєтесь «шляхетного роду», буде ще вогнем і мечем
Терпіння не безкінечне!
Відповісти
Живу на відсотки з оборуткі, не лишайте моїх дітей хліба.
Відповісти
то чому Богдан не робить техніку відповідної якості, робіть конкурентно спроможну продукцію от і все
Відповісти
Озвучте прізвища організаторів.
Відповісти
Палиця брехун...замість інвестицій з Швейцарії - сам інвестує наші гроші!!! Влада брехунів
Відповісти
Богдани Рошенівські а ми укропи тільки через наші трупи
Відповісти
Палиця інвестує...наші гроші в Швейцарію!! А запчастини до 21 річних тролейбусів ви де брати будете?! Чи палиця в Швейцарії тролейбусний шрот має?
Коли ж вас пересажають, дерибанщиків укропських???
Відповісти
Де ж ви були коли б/у з Польщі купували?
Відповісти
Наробили нам богданів іржавих, холодних, жарких, тісних, дорогих а тепер хочуть тролейбусами додушити.
Відповісти
Вкладати в чужу економіку, чи в свою? Укропно піарнутись чи Пороха нагнути? ІГРИ ПАТРІОТІВ(читай... ОЛІГАРХІВ)
Відповісти
Підтримую протестний мітинг!
Від паршивого укропа до зацикленого бляхаря - мало хто думає про нас як про спільноту, яка повинна мислити і діяти заради загального блага.
Замовляти товари в Україні - однозначне благо (неосвічені люди, щоправда цього не розуміють). А купувати за кордоном, ще й хлам то чиста дурість і недалекоглядність.
Якщо ми все там почнем брати то тільки їх економіка зростатиме, а наше все зачахне і ми перетворимось на дебілів, які тут живуть а там їздять на заводи робити ті ж траліки, які потім, через 20 літ лошара мер купить для якогось Луцька чи Гімнюцька...
РОЗУМНІШАЙТЕ ЛОШАРИ БЛЯХОЛЮБИ!
Відповісти
Там тролейбуси проходять регулярний технічний огляд. Вони новіші ніж "купуй Українське і довговічніше,хоча і було у використанні." Не заважайте жителям громади поїздити на класному транспорті.
Відповісти
Діло не так у якості, як у тому ХТО виробив і ХТО профінансував національне виробництво.
Ясно що луцькі траліки не верх технологій, але верх річефемерна.
Це як з дітьми: вони всякі різні, одні розумніші а інші - свої, рідні!
І єдине що робитиме розумний батько - старанно і терпляче вчитиме своїх дітей, аби були не гірше обізнані ніж решта. Не побіжить же він всиновлювати розумних і економних старців із дому престарілих!
Чи побіжить?? У швейцарії кажуть таких будинків валом! Треба брати їх стариганів в обмін на новонароджених волинян! Хтось же має виробляти ті швейцарські траліки які ми будемо купувати до віку! Нехай це будуть наші дітки, виростуть там у швейцарії і нароблять нам, на той час вже старим дурням траліків...
Так, про якість говорити ніби розумно, її треба підвищувати, але відмовлятись від свого від рідного заради розвитку чужого... це ідіотизм в обгортці розумності!
Відповісти