У Луцьку згоріло авто: власник підозрює підпал. ФОТО

У Луцьку згоріло авто: власник підозрює підпал. ФОТО
У Луцьку в дворі житлового комплексу «Колізей» на вулиці Кравчука в Луцьку згоріла легкова машина Skoda Fabia. Власник авто підозрює, що це може бути підпал.

Автівка загорілася близько 5:30 ранку четверга, 7 лютого.

Власник підозрює, що це може бути підпал: мовляв, машину міг підпалити колишній хлопець його коханої дівчини.

Судячи зі слідів коптіння, можна припустити, що горіти авто почало під капотом.



Окрім цього, вогонь від палаючої машини пошкодив ще два сусідні авто - Форд і Тойоту.



Нагадаємо, у Луцьку нещодавно згоріли щонайменше два авто - 3 січня згорів автомобіль Toyota Camry, на якій їздив депутат міськради Андрій Козюра, а два тижні по тому - 23 січня - згорів автомобіль луцького підприємця Сергія Були.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: пожежа, авто
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 83
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
нема чого чужих баб трогати
Відповісти
дурдом веселка
Відповісти
я тобі щей квартіру спалю поняв урод?????
Відповісти
Ось і погрози сам хто підпалив і щей пише сцикун!!!!
Відповісти
ну ти й дібіл
Відповісти
сподіваюсь ви використовували якісь анонімні мережеві зєднання:)
Відповісти
А следователям повторишь это если что?))
Відповісти
а то, допоможу рідній міліції:)
Відповісти
ти якщо хочеш щось доказати - то застрілься
Відповісти
Біля податкової на стоянці теж згоріла вночі машина
Відповісти
Погано, що через когось страдають ще й інші.
Відповісти
до трахався
Відповісти
то помста народна!!!
Відповісти
цікаво якщо не підпіл збитки іншим автовласникам буде платити він
Відповісти
Через придурків -комусь клопоти..
Відповісти
а ти Дімона поклич-допоможе),може це його рук спарва?:)))
може ти його "красуню вірну" забрав?)))
Відповісти
Ви всі такі мразі, навіть ситуації не знаєте. Сподіваюсь, ви ще отримаєте своє. А бувший повний ......, зек і гоп, скоро закритють...
Відповісти
Отак)
Оце "любов до чого доводить")!!!
Значить любив якщо ще досі забутися не може:)або гордість грає!
Але так робити-це маразм, чесне слово!!!
Таких людей в дурку відразу...
Відповісти
В тебе рядом вільне ліжко????
Відповісти
Н да..., явно пора лікуватися, тобі яке діло до дівчини???
Відповісти
чого вчепився???
Відповісти
Слухай, ти "лучанка", ти осоигидло тут створіння до такої міри,що мабуть скоро про тебе таки реально напишуть статтю,але не в найкращому ракурсі висвітлену для тебе самої ж чи самого ж...,повір!
Відповісти
Про тебе вже написали http://www.volynpost.com/news/11089-u-lucku-shyblena-zhinka-led-ne-pidirvala-bagatopoverhivku
Відповісти
Це хвора людина , Ліпіни по ньому плачуть!!!!!! нащо палити машину , тим більше якщо все , сказали все значить все , нащо мішати . в тюрму його однозначно тільки туди ідіот!
Відповісти
Через якогось неврівноваженого придурка-мстителя люди мають повну торбу клопотів!
Ще й Козюру з Булем сюдт приплели...не приший хвоста свині...
Відповісти
уже у кого то горела машина из "оболони"...
Відповісти
В терпіли можуть бути проблеми на роботі,авто службове і гроші мабуть на стоянку виділяють а автівка чомусь ночувала під під’їздом.
Відповісти
выделяют , догоняет и еще раз выделяют ...
Відповісти
Перетворили двори багатоповерхівок у приватні паркінги. Так їм і треба.
Відповісти
Ну так організуйте цивілізовану парковку, за розумні гроші, криту, заасфальтовану, із нормальною охороною, недалеко і всі власники машин вам вдячні будуть! А куди ж їх ставити, ті авто,якщо місця для парковок не пердбачені ні в одному плані будівницва!
Відповісти
Можливо комусь з мешканців будинку заважали машини
Відповісти
певно дівка кльова, як сказано в першому коменті "нема чого чужих баб трогати" :D
Відповісти
А дівчину спитали? Може вона якраз обрала кращий варіант? Чи в твоєму стилі поводитися з дівчатами як з речами?
Відповісти
нехай не лізе, чоловіки самі розберуться:)
кращий варіант бо з машиною? :)о тепер без xD
Відповісти
не будемо переходити на особистості, я жінок завжди поважав. Та і тема не проте.
Відповісти
Але ж сам палій ховається, бо бидляк і ссикун. А ще й слабак, заздрізник і ненормальний. А раз машина службова, то, скоріше за все, застрахована, бо це обов"язкова умова лізнингу. Тоді смисл підпалювати? Все одно машина буде нова, іншим відремонтує страхова. Жля власника невелика незручніть, а палій підставив себе років на 5-7...
Відповісти
Посмотрите что делаеться в соседнем дворе на Зацепи там машины стоят на клумбах и тротуарах .Скорая или пожарная проехать не смогут.
Відповісти
та варіант з колишнім, то скоріш за все просто жарт. В нас в Луцьку останнім часом підпалють машини не просто так, тут скоріш за все бізнесові інтереси або хтось комусь перейшов дорогу. І палить не проста гопота, а люди які в цьому щось тямлять, і машини не аби кого а "потрібних людей"
Відповісти
Я знаю трошки більше Вас в даному випадку. Тут Ви не праві.
Відповісти
хм...дивно...ви не випадково дівчина? А можливо ще і фігурантка справи? :D
Відповісти
Кабаки і баби доведуть до цугундера
Відповісти
слухай ти, бидло полішуцьке, сам ти баба, при чому базарна-начись висловлюватися, створіння, перш ніж дівчат, жінок бабами називати ти на себе глянь, опудало!!! Звикли ж,блін, себе ображай, баба, то будь геєм,щоб не довели як ти кажеш,Ви ж такі всі хороші,білі та пухнасті!!!
Відповісти
О,ну почалося ,шо ти лепечеш,га ,шо ти мелеш???Вертайся в лікарню...швиденько!!!!Розуму в тебе нема,реально нема!!!!
Відповісти
Н да, ти реально неадекватне створіння,більше нічого назвати та сказати не можу, явно створіння...
Відповісти
цікаво чи пост #1 і пост #3 чи не з одного IP віправлені:)
Відповісти
тепер будуть думати куда ставити авто, із якою відстанню до ближньої
Відповісти
Мало того що сцикун, він не може сам прямо підійти і все рішити для себе , злість зганяє , за те що він дибіл!!!! Садити таких треба і все і не до наших ментів писати заяву ,а в прокуратуру , там справжні мужики, і швидко найдуть ту скотину . а терпіло хай всі сили прикладе , щоб ту суку посадили --- це не можна спускати просто так,! А те що приплели інші підпали наших крутеликів це бред!на місці влади треба довести цю справу до кінця!Шкода що ще й і інші машини постраждали від ідіота !!!
Відповісти
насмішило, лепече, лепече...
Відповісти
Під ніком "лучанка" сидить багато людей, але саме ти найдурніше створіння.
Відповісти
навіть вже так:) Щось ви дуже невдоволені всім, то мразі, то бидло. Чому стільки агресії? :)
Відповісти
мужика давно не бачила:)
Відповісти
і таке буває:D.Мисливець ви я бачу тут вже місцевий, авторитетний, запросили б дівчину на каву/чай ;)
Відповісти
А я бачу,що розуму, що в того,що в того нема)))
Яка кава, який чай?:) Тебе в лікарню!!! Там тобі і чай, і кава, і капучіно буде, і гарячий шоколад..., там така різноманітність, що ого го та еге гей!!!
Досить оцих ігор тупих, чесно... Ви не те що люди адекватні людьми Вас важко чи людиною назвати,таке враження,що під 1 людиною 32 ніків створено і всі скопіовані з чужих! ТУПО+ ницо!
Відповісти
слухай ти, бидло полішуцьке, ти баба, при чому базарна-начись висловлюватися, створіння,таке враження,що під 1 людиною 32 ніків створено і всі скопіовані з чужих! ТУПО+ ницо!ти хвора реально, реально!!!!
Відповісти
Жесть. Можливо хтось один і сидить, пише під різними ніками і спілкується сам з собою. І так цілий день, а ніби ж людьми спілкувався.
Відповісти
Якби бачила,то б мовчала!таку наврядчи хтось захоче!новину тут дуже файно всі коментуєте!самі між собою пересварилися!ви по темі коментуйте!А то мізки важити пожинаєте)))
Відповісти
Оце "любов до чого доводить")!!!
Значить любив якщо ще досі забутися не може:)або гордість грає!
Але так робити-це маразм, чесне слово!!!
Таких людей в дурку відразу...
Відповісти
Такі да), при чому таке створіння,що слів бракує тут, але в житті точно не бракувало б, свого розуму нема, то використовує чуже при чому до такої степені тупо використовує,думає,що бісить когось цим, а насправді потішає, бо більше ніж жалю та співчуття ця людина,наприклад, у мене не викликає...,адже таких лише ... виправить...!!!
Відповісти
Тут просто 1 людина дуже любить використовувати чужі нікі: "Правда" та "Лучанка",а ще любить себе чужими іменами називати, призвіща писати..., спеціально аби спровокувати цей конфлікт, що не зрозуміло??
Адже реально нема чим в житті зайнятися: ні кола, ні двора мабуть...,все відібрали в лікарні)))реально хвора людина,реально....
Відповісти
От і для чого тице копіюєщ? Я тобі правду написала-очі на тебе особисто відкриваю, а ти, телепало, навіть, цього не маєш розуму пізнати!!!!
Відповісти
А я бачу,що розуму, що в того,що в того нема)))
Тебе в лікарню!!! Там тобі і чай, і кава, і капучіно буде, і гарячий шоколад..., там така різноманітність, що ого го та еге гей!!!
Досить оцих ігор тупих, чесно...
Відповісти
Сама налепетала, а потім коментує те що написала під іншим ніком. Модно ))
Відповісти
Я вже геть заплутався, де хто. Людина, Волинь, одна з лучанок ти одна особа? Це певно від того, що особа в основному сидить в неті і ні з ким реально не спілкується, а потім і зєявляється оця агрість на весь світ:)
Відповісти
Мені здається що це одна і теж людина, спочатку гонить, потім коментує і створює діалог, для інших своїх фантазій.
Відповісти
Тут просто 1 людина дуже любить використовувати чужі нікі: "Правда" та "Лучанка",а ще любить себе чужими іменами називати, призвіща писати..., спеціально аби спровукувати цей конфлікт, що не зрозуміло??
Адже реально нема чим в житті зайнятися: ні кола, ні двора мабуть...,все відібрали в лікарні)))
Відповісти
Н да, ти реально неадекватне створіння,більше нічого назвати та сказати не можу, явно створіння...
Відповісти
ти дурне реально чи тупе? одізвися,так і хочеться опудало з тебе зробити та поставити на висміювання в центрі міста..., бо більше не знаю,що тут ще писати чи дописувати, тут вже пора,давно пора і без психіатра відомо куди..., навчись хоча б думати, а не чуже використовувати та сварки провокувати,бо на це треба ще мудрість мати, а тобі навіть суть цього слова не ясна...
Відповісти
Слухай, ти "правда", ти осоигидло тут створіння до такої міри,що мабуть скоро про тебе таки реально напишуть статтю,але не в найкращому ракурсі висвітлену для тебе самої ж чи самого ж...,повір!
Відповісти
Даний приклад доводить, якби горіла квартира в даному будинку, то згоріла б вся і не тільки одна, тому що наставили своїх тазіків крім двору ще в самій арці і машина МНС не заїде. 50 м. є стоянка.
Відповісти
В тому дворі я час від часу буваю. Машини там паркуються майже впритик одна до одної, в принципі як у всіх новобудовах такого типу. Була б та фабія з повним баком бензину і пізніше б викликали б пожежну, тоді б там трьома машинами не обійшлося... Чесно кажучи, я не сильно розумію тих людей які купують машини по 50-100К євро і жаліють 7-8 гривень на стоянку....
Відповісти
на стоянках місць немає. піди і поцікався.
Відповісти
в мене на стоянці дві машини стоять, і місця вільні є... так що піди і поцікався сам!
Відповісти
В тебе на стоянці! Це який район?
Відповісти
Може, вже взялися за поставщиків кафе Буратіно?
Відповісти
За весь період в тебе найкращий пост
Відповісти
Тільки слабохарактерні можуть насрати і втекти, а не в лице все сказати, як є!
Відповісти
Взагалі то в Буратіно "ОБОЛОНІ "не продають до чого тут приліпляти ще й ті підпали ))) Торговий центр і там пива чи води не продають понту приписувати??
Відповісти
В дворі нада акцію організувать, багато бидло на тротуарах. Депутат якійсь там.
Відповісти
Найдем-убьем.
Відповісти
Взаємно
Відповісти
Сам там живу і ставлю машину під будинком. До стоянки 100 м, але коштує 300 грн на місяць, а інфраструктури ніякої - суцільне болото. Може це справа рук паркувальників?
Відповісти