Здорожчає проїзд у луцьких маршрутках

Здорожчає проїзд у луцьких маршрутках
У Луцьку підняли вартість проїзду у маршрутках.

Про це стало відомо 16 травня під час засідання виконкому міської ради.

Із травня тариф на проїзд в автобусах на міських маршрутах загального користування становитиме 5 гривень для дорослих.

Для школярів та студентів вартість однієї поїздки буде 2 гривні за наявності учнівського та студентського квитка відповідно.

Тариф почне діяти з моменту опублікування рішення в газеті «Луцький замок».

За словами директора департаменту економічної політики Олександра Озіновича, усі, в кого нема учнівського квитка, можуть без проблем його зробити.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а я не буду їздити
Відповісти
За що платити? за вонючі, грязні маршрутки і невчасний графік? Омобливо маршруту 23....жах як їздять(
Відповісти
Хай працівникі міськради теж хай платять а не їздять по посвідченнях міськради. Всі рівні якщо що
Відповісти
вчора їхала на 16 маршрутці від слона, жах ,а не маршрутка, немає слів, крісла доставлені,що мої коліна впиралися в передні, до того ж висота різна,сама маршрутка вся якась огидна,вся трясеться та гремить
Відповісти
Допоки люди своє невдоволення будуть лише на сайтах і у соцмережах висловлювати - толку не буде!!! Вони гнуть своє що захочуть, а люди як стадо тих овець...
Відповісти
Дайте 2 додаткові маршрутки №3 в період з 8.00-8.40 і з 18.00 до 18.30 і я готовий платити навіть по 6 грн.
Відповісти
привет от графа Дякула.так вам и нада Майдан за это не стоял.пора ехать на клубнику нечего выть .Раб должен Пахать пока Мы отдыхаем Все на Раб Працю.меньше гоев рабов больше свободных квартир.повысить до 25гр
Відповісти
Бідло та швіні,так мають мешкать.Слава слава слава
Відповісти
То тепер маршруткою можна буде їздити по студентському як в тролейбусах?
Відповісти
А слабо як в Чернівцях? Розірвати договори з баригами, закупити автобуси і тролейбуси ?? А де швецькі недобитки тролейбуси по які Поліщук за наші з вами гроші їздив?!!
Відповісти
Нормальному тролейбусу 3 грн не шкода, а муршутці 5 за які заслуги? без моніторингу підняли ціну?
Відповісти
давай дурачки на майдан скакати.
Відповісти
Щось крємлєботи активізувались, не просто так...
А те що поліщук і пустовіт про лучан дбати не збираються вже і не новина.
Цього слід було чекати від брехливого укропу.
Відповісти
Треба було зобовязати перевізників ввести посади контролерів. Попрацювати з ними місяця три і потім ми б побачили реальні прибутки перевізників. Без цього виконком узаконив грабіж лучан. А це білетів не видають, а це вже кримінальна відповідальність тих хто голосував за це.Да і виконком втратив авторитет і довіру у членів громади.
Відповісти