«Зірка Фейсбуку»: у мережі «прославили» водія луцької маршрутки. ФОТО

«Зірка Фейсбуку»: у мережі «прославили» водія луцької маршрутки. ФОТО
У Луцьку водій маршрутки змушував платити учнів по 5 гривень за проїзд.

Про це написав Віталій Муляр у Facebook-спільноті «Актуальна Волинь».

«Ну що, зірка фейсбуку?) Я тобі обіцяв? Виконую!!!» - пише лучанин.

«Ця особа в маршруті 2 бере у студентів та учнів по 5 гривень... Також він чомусь вирішив що посвідчення у жінки (не почув назву) недійсне... і їй як і всім пасажирам потрібно було платити», - зауважує чоловік.

Віталій Муляр зазначив, що водій не пропустив також людей на пішохідному переході, незважаючи на те, що люди вже переходили дорогу.

«Захотіли змін? Так виконуйте!!!» - пише лучанин.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Г*ндон а не водій...
Відповісти
П*др, хай Луцьк і Україна знає своїх героїв
Відповісти
Він давно вже їздить на цьому маршруті.ганяє так як ніби не людей везе а дрова.таке нарване.давно його знаю.
Відповісти
Пора зайнятись владі цим маршрутом. То хлопчика маленького затисло дверима і водій протягнув його пару метрів, а ще один хлопчик обпікся до проводів. А тепер ось це. І це протягом одного місяця
Відповісти
Уйоб*к!!!
Відповісти
Я була з важкою сумкою, він мені задні двері не відкрив і на мож питання чого ж не відкрив, сказав «а там шо більше місця?»
Відповісти
Логічно, зробили ж по 2грн лише за наявності учнівського, студентського квитка і впарили водієві щоб перевіряв учнівські, яких в нікого нема...
Відповісти
У нас в франківську теж таких водіїв-дибідів на маршрутках повно...складається враження,що на цю роботу набирають "по оголошенню"...я незнаю,ну стають як хочуть,де хочуть,не заїжджають на зупинку,і ще коли щось скажеш морду відкриває...бидло...
Відповісти
У нас в франківську теж таких водіїв-дибідів на маршрутках повно...складається враження,що на цю роботу набирають "по оголошенню"...я незнаю,ну стають як хочуть,де хочуть,не заїжджають на зупинку,і ще коли щось скажеш морду відкриває...бидло...
Відповісти
Лучани ігноруйте такі маршрутки,не сідайте до них, нехай возять повітря , може тоді буде краще ставлення.
Відповісти
Так вони взагалі понаписували в маршрутках.....до 18 РОКІВ ПРИ НАЯВНОСТІ УЧНІВСЬКОГО 2 ГРН ! А ПРО СТУДЕНТСЬКИЙ НІХТО НЕ ЗГАДУЄ) .... і вони реально зі студентським заставляють платити 5 грн!....можливо не всі...
Відповісти
Вони владі відстібають за маршрут і влади їх прикриває.
Відповісти
Цікаво, що водії самі вимагають наявність учнівського квитка в дитини, інакше мол плати повну вартість, а квитки пасажирам не видають. Пропоную платити водієві за проїзд тільки при навності виданого квитка за проїзд. Купується ж не сам проїзд, а квиток, який дає право проїзду. На стінці за водієм є ж правила перевезення і оголошення, що "водій ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ видати квиток... при відсутності квитка з пасажира стягується штраф у 20-кратному розмірі від вартості". Саме ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ видати... не серпантинчик із розмотаного рулочика біля водія - мол відривай скільки тобі треба, і не купка сміття із відірваних квиточків, а ВИДАНИЙ КОЖНОМУ пасажирові, від кількості пасажирів залежить сума сплачених податків. По правилах, водій ПОВИНЕН ВКАЗУВАТИ НОМЕР ПЕРШОГО ВИДАНОГО КВИТКА на початку ресу і ОСТАННЬОГО виданого квитка в кінці кожного рейса в спеціальному журналі (так-так, є в нього такий, з пронумерованими і пробрушурованими наскрізь аркушами, з відповідними печатками). По цих даних в журналі вони перевізник показує пасажиропотік, кількість пільговиків, нараховуються податки ... Чому водії не дотримуються правил? чому на бумазі маршрутки їздять порожніми? чому дурять податкову? і чому влада НЕ КОНТРОЛЮЄ ВСЕ ЦЕ? Уявіть, що в тролейбусі ви дали кондуктору 2 грн, а він вам квиток не видав? або їдете поїздом чи летите літаком без квитка? та банально в кінотеатрі ВИ Ж БЕРЕРТЕ КВИТОК. То чому ж ви не вимагаєте видати квиток від маршрутчика?
Відповісти
Усі адекватні водії давно по Польщах, тому й беруть кого попало, і не звільняють. Така правда нашого життя.
Ті Польщі нам ще не з одного боку ікнуться.
До маршруточного бізнесу відношення не маю, інфа з підслуханої розмови мід водієм і "другом водія".
Відповісти
Сервіс обслуговування не змінився і не зміниться поки всі перевезення знову не стануть державними як у всіх цивілізовалих країнах,а до того часу пропоную ігнорувати маршрутки,давайте їздити тролейбусом,в першу чергу все залежить від нас самих.Я пересів з маршрутки на тролейбус принципово і ви зробіть так само,ефект гарантований!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти