«Пашла вон»: у Луцьку водій вигнав з маршрутки матір і її сина-студента

«Пашла вон»: у Луцьку водій вигнав з маршрутки матір і її сина-студента
У Луцьку водій маршрутки №251 16 червня не захотів везти 16-річного хлопця, який пред'явив студентський квиток.

Про це у коментарі Інформаційному агентству ВолиньPost розповіла матір хлопця Наталія Гальчун.

За словами жінки, водій маршрутного таксі №251 (АС 2393 АМ) відмовився везти її сина за студентським квитком, натомість вимагав сплатити повну вартість квитка – 6 гривень. Жінка, яка їхала разом із сином, втрутилася у суперечку. Але водія це тільки обурило.

"Сказав, що це не міська, а приміська маршрутка, звинувавтив мене, що я його знервувала і зі словами "пашла вон" висадив нас біля кондитерської фабрики", - розповідає жінка.

За її словами, така поведінка водіїв маршрутки №251 - не рідкість. Окрім того, водій цього ж маршруту відмовився везти за пільговим квитком матір Наталії Гальчун з інвалідністю.

"Нема вже сил таке неподобство терпіти", - обурюється жінка.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
скакати - допоможе!
Відповісти
Може і правда, що приміська маршрутка не зобовязана вести по студентському безплатно. Тоді для чого піднімати шум та писати статті?
Відповісти
А ви ще палицю і всю укропську гоп-компанію далі вибирайте, то взагалі з дому перестанете виходити.
Брали 500 грн на виборах? Продавали голос? Кусайте лікті і головою думайте наступний раз.
Відповісти
Якщо це приміська маршрутка чому їздить центром?
Відповісти
О їхав цею теж маршруткою і дзвонив перевізнику і скаржився на цю саму маршрутку то пан який підняв трубку тупо культурно послав.
Відповісти
Поїхати в кінець і начистити пику а потім запитати чи він здогадався за що.
Відповісти
А ви купіть маршрутку, ремонтуйте,купуйте бензин і возіть всіх пільговиків,які всі мають пенсію на халяву не заплативши ні рубля податку.Дістали,нам держава не платить за них ні копійки. Пенсію одержують хай платять, а ці бумашки верніть їм назадвони нічого не значать без грошей.І не піарте цих халявщиків.Що студент має безкоштовно їхати?Мама і тато хай йоо вчить і платить.
Відповісти
5 років навчалася, то лише на тролейбус діє студентський.
Відповісти
Студентський квиток не діє на маршрутки
. чого було кіпішувати?. Предявив учнівський їхав би тихенько.
Відповісти
Цей водій та його жінка мали маршрут 1 так само 251.вони всіх посилают хами. Добре башляют в ода.
Відповісти
Так це водій хам.я теж думаю що він добре плате ода. Бо це не перший випадок.
Відповісти
В маршрутках є правила що пільговий проїзд лише для дітей до 14 років, і лише в період навчання, так що не бачу проблеми в тому щоб платити, те що водій хам це вже зовсім інше питання але, впринципі, він правий
Відповісти
Перевізникам гроші не вертають, це факт. Так що треба мислити прагматично, бо у кожного своя робота. Чисто по людськи можна було б, але і треба щоб з другої сторони було розуміння. Наробили кіпіш в принципі ні через що, користуєшся послугою то плати,хочеш по іншому - не шукай крайніх!
Відповісти
Перевізникам гроші не вертають, це факт. Так що треба мислити прагматично, бо у кожного своя робота. Чисто по людськи можна було б, але і треба щоб з другої сторони було розуміння. Наробили кіпіш в принципі ні через що, користуєшся послугою то плати,хочеш по іншому - не шукай крайніх!
Відповісти