Лучанка каже, що її змушують платити благодійні внески у школі

Лучанка каже, що її змушують платити благодійні внески у школі
Лучанка нарікає на те, що у школі №5 змушують сплачувати батьківські внески.

Про це йшлося у п’ятницю, 22 червня, під час засідання комісії міськради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови.

Депутат Анна Мовяк розповіла, що до неї звернулася мама учня школи №5, де є проблеми з благодійними внесками. Лучанка каже, що її змушують сплачувати кошти.

«Виник конфлікт з директором, педагогом, батьками. Цю ситуацію треба якось впорядкувати», - сказала вона.

Начальник управління освіти Зіновія Лещенко повідомила, що управління не має стосунку до благодійних внесків.

«Ми запрошували директора школи. Він сам звернувся з тим, аби контрольно-ревізійне управління вивчило ситуацію, бо окремі звинувачення були безпідставними. Із цією мамою було багато нюансів», - заявила Лещенко.

У понеділок, 25 червня, члени комісії попросили запросити маму, голову батьківського комітету класу та директора школи №5 у міську раду, щоби розібратися з ситуацією.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ми провчились вже 9 років, ( в іншійшколі ) і всі роки сплачувели бл. внески. Хоч їх і забороняють постійно. Бо кожен боїться негативного відношення дирекції до соєї дитини ! І ХАЙ скільки кажуть що ще добровільно, це не так . Добровільно - це не тоді коли регулярно і конкретна сума. А тоді коли я сама визначаю коли і скільки можу внести. Так що Пробуйте з цим бороись - може у вас получиться. УДАЧІ.
Відповісти
ССука. "З мамоюбагато нюансів", а ти попробу покеру без внесків!? То з тобою одні нюанси.
Відповісти
Нарешті, хоч хтось рішився. в нас в школі те саме, смілива сильна жінка. Удачі
Відповісти
В гімназіі №4 та ж ситуація ,збирають на ремонти шафки і інше .
Відповісти
Тоже новина. Всі в курсі і директора і міськвно. Чого дурака клеіти.
Відповісти
І в садочках така сама ситуація збирають гроші,ніби благодійність,а виходить за рахунок батьків все робиться,побільше б таких мам,то взагалі нічого не треба було б здавати.
Відповісти
самі як рагулі платимо і мовчимо....слати їх всіх до біса...
а збирає тіпа не школа, а "батьківский комітет" для покращення школи))) От тільки якщо в одних батьків є кошти, а в когось нема, то це нікого вже не хвилює....
Відповісти
У ВСІХ школах і садочках міста збирають благодійні внески на групи/класи та на садочки/школи...
Відповісти
Так, справді скільки це може тривати...
Наші діти повинні іти до школи щоб здобувати знання, а не терпіти знущання у свій бік стосовно не зданих коштів.
Коли нарешті припинять на кожних батьківських зборах промивати мізки стомленим від тяжкої роботи батькам.
Це не здобування освіти, а цькування дітей і їхніх батьків!!!!!!!!
Відповісти
Я прошу вибачення, але ми живемо в такій державі, яка на жаль нічим толковим школу забезпечити не може. Тому батьки і вирішують здавати гроші на різного роду потреби. А цій мамі не грошей бракує, а пізд...ни доброї. Має часу дохрена писати в різні інстанції. Краще б зайнялася сім'єю, якщо вона є звичайно
Відповісти
Рівень вашої культури "мама" зразу кидається в очі, ви певно мама з батьківського комітету тої школи чи іншої. Те що людина захищає свої права, а так виходить, що і інших батьків то честь їй і хвала. от батьківським комітетам біда, якщо благодійні внески будуть здавати прозоро на рахунки, а не в руки окремим мамам без обліку, тоді всі кошти до копійки на школу підуть, а не невідомо куди, і вплив таких "мам" батьківських комітетів пропаде....не будуть вони без грошиків цікаві ні вчителям, ні директорам, ото халепа. Всі благодійні внески підуть за призначенням, тож чиста біда
Відповісти
Та ще й можуть стати цілком добровільними!!!!! то Чистий жах
Відповісти
Слова гідні раба
Відповісти
Ха))))В садочку 31 взагалі, збирають благодійні внески, роблять ремонти непотрібні на величезні борги(105 000 грн) і всі батьки мовчать......От перевірив би хтось завідувачку: звідки в неї гроші на ремонти-утеплення власної квартири( ((((
Відповісти
4 школа теж ВИМАГАЄ , 25 теж
Відповісти
писати заяви в прокуратура! хай розбирається з цими поборами по всьому Луцьку
Відповісти
Поки ми здаємо, державі вигідно, не треба фінансувати! Є гроші на перейменування шкіл в нвк і т.д...,а от на ремонт... Пора вже трохи лавочку прикрити!
Відповісти