«Вони зомбовані», – декламатор вірша Шевченка у Володимирі про прихожан УПЦ МП

«Вони зомбовані», – декламатор вірша Шевченка у Володимирі про прихожан УПЦ МП
Волинянин Дмитро Себій, котрий продекламував вірш Шевченка у Володимирі-Волинському, поділився думками про те, чому прихожани і священики УПЦ МП покинули святкові заходи.

Про це він розповів у коментарі Інформаційному агентству ВолиньPost.

Нагадаємо, зранку, 28-го липня, у парку "Слов’янський" біля пам’ятника князю Володимиру зібралися священики міста для святкової літургії. Однак святкування закінчилося неочікувано, адже прихожани та священики Успенського собору обурилися віршу, який вийшов цитувати житель міста Дмитро Себій.

За словами Дмитра Себія, він вирішив продекламувати вірш Тараса Шевченка «І мертвим, і живим» під час святкових заходів у Володимирі-Волинському, аби «розкрити нутро прихожан».

«Вони маскуються, а цей вірш їх налякав. Я перед тим зустрічався з ними і вони казали, що українці зробили з венерично хворого п’яного бабника національного пророка. Така ідеологія московської політики. Казали, що немає української мови, держави, культури і немає такого народу. Я вирішив привселюдно продекламувати вірш», - зазначив волинянин.

Дмитро Себій вважає, що священики і прихожани УПЦ МП покинули святкування за вказівкою.

«Там є чітка дисципліна. Хтось дав наказ йти. Вони побоялися, що я почну вивертати кожуха, а вони, як міль, розлетяться. Вони бояться правди. Вони зомбовані. Їм треба відкрити очі і прочистити вуха», - наголосив борець за незалежність України.

Інші ж присутні під час урочистостей підтримали Дмитра Себія оплесками. Зараз до чоловіка підходять і дякують за відважний крок.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
прийшов цілковитий відійота!
Відповісти
ФСБ не дрімає і через кацапських попів задурюють голови фанатичній бидлоті ,яку можна назвати тільки дрімучими хохлами .
Відповісти
Тобто вірша вони лякаються, а мумію в центрі свого царства тримати і молитися - нормуль?)))
Біснуваті
Відповісти
Всі у Володимирі знають Себія- стараа і хвора на голову людина. Вже 20 літ він мовчав, а тут злигався з Самопоміччю яка хоче насолити Саганюку, і вже так "читає" шевченка пару раз. А потому приходить як йому тра і просить в мера вибачення. Цирку на цілу країну наробили. А дедушка то просто больний
Відповісти
На мою думку, така ситуація стала можливою не лише через світоглядні конфлікти в українському суспільстві та володимир-волинській громаді зокрема, а й через те, що у місті фактично відсутня чітка кадрова політика у напрямку культури, відповідно - організації важливих публічних заходів. Начальники відділу постійно міняються, десь щезають, куратором напрямку у виконкомі є людина за фахом не дотична до гуманітарної політики. Тому у багатьох громадян виникає питання: чи існував повноцінний сценарій заходу, чи працювали над ним фахівці, чи затверджував його міський голова? Що хотіти від емоційного, непосидючого дідуся, котрий усе своє життя публічно декламує Шевченка і Франка? Але свято зіпсоване, бо частина громади відчула себе ображеною. Так не повинно бути.

Відповісти
Анонім Сьогодні, 01:41
На мою думку, така ситуація стала можливою не лише через світоглядні конфлікти в українському суспільстві та володимир-волинській громаді зокрема, а й через те, що у місті фактично відсутня чітка кадрова політика у напрямку культури, відповідно - організації важливих публічних заходів. Начальники відділу постійно міняються, десь щезають, куратором напрямку у виконкомі є людина за фахом не дотична до гуманітарної політики. Тому у багатьох громадян виникає питання: чи існував повноцінний сценарій заходу, чи працювали над ним фахівці, чи затверджував його міський голова? Що хотіти від емоційного, непосидючого дідуся, котрий усе своє життя публічно декламує Шевченка і Франка? Але свято зіпсоване, бо частина громади відчула себе ображеною. Так не повинно бути.
Відповісти
Анонім Сьогодні, 01:41
На мою думку, така ситуація стала можливою не лише через світоглядні конфлікти в українському суспільстві та володимир-волинській громаді зокрема, а й через те, що у місті фактично відсутня чітка кадрова політика у напрямку культури, відповідно - організації важливих публічних заходів. Начальники відділу постійно міняються, десь щезають, куратором напрямку у виконкомі є людина за фахом не дотична до гуманітарної політики. Тому у багатьох громадян виникає питання: чи існував повноцінний сценарій заходу, чи працювали над ним фахівці, чи затверджував його міський голова? Що хотіти від емоційного, непосидючого дідуся, котрий усе своє життя публічно декламує Шевченка і Франка? Але свято зіпсоване, бо частина громади відчула себе ображеною. Так не повинно бути.
Відповісти
Чому Ви коригуєте чи видаляєте мої коментарі? Чим вони порушують Правила? Моєю суб"єктивною думкою? Тоді читайте свій сайт самі. І насолоджуйтесь однобокістю своєї субєктивної інформації. Ви не поважаєте читачів, маніпулюєте громадською думкою.
Відповісти
Я в шоці. Де вся ця мерзота береться в нас в тмлу? Я 2 роки на фронті пробув, а що бачу вдома? Може ці мпшні бабушки чекають щоб хтось задекламував замість Шевченка «боже царя храні»? Паскудство і гидота. В окопах я зоч знав хто ворог і що з ним зробити, а що робити з цією гнилью, яка ховається за рясами і бабками?
Відповісти