У Луцьку пікетують прокуратуру. ФОТО. ВІДЕО

У Луцьку пікетують прокуратуру. ФОТО. ВІДЕО
Під стінами прокуратури Волині 12 березня зібралося більше десятка людей, які незадоволені діями міліції й прокуратури.

Акція відбулася з ініціативи громадської організації «Волинська правозахисна група».

За словами заступниці керівника «Волинської правозахисної групи» Галини Артюшенко, члени організації не вірять правоохоронцям, які не йдуть на зустріч людям, порушують закони й закривають очі на кричущі справи.

«Встановлені злочини посадових осіб працівників міліції, прокуратури. Є постанови про те, що злочини скоєні. А на основі цих же постанов виносяться відмовні матеріали. Справи закриваються. Розслідуються роками. А справи у кожного різні: наркотики, вбивство дитини, економічні злочини. Люди роками шукають правди, але все марно», – розповіла вона.



Опісля мітингу люди зайшли в прокуратуру, щоб поспілкуватися з прокурором області Андрієм Паракою й розповісти йому про свої поневіряння.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Суспільство пробуджується...
Відповісти
Ага! Весна на дворі, а тепліше стане - у ліс поїдуть!:)
Відповісти
кровопийці!
Відповісти
Дивує лише одне що підконтрольні Палиці і Нікитюку сайти ВолиньПост і Під Прицілом наїхали на прокуратуру
Парака побив горшки з Нікитюком? Чи прокурор області нарешті звернув увагу на оборудки депутата?
Відповісти
)))Чого дурні?Бо бідні. Чого бідні?Бо дурні)))

Відповісти
До чого тут Нікитюк? Тихо людина робить свої справи. Вирішує питання ,в тому числі і для людей з прокуратури
Відповісти
народ,ви що?тут такi речi вiдбуваються,а ви про сайт пишете!зараз не в тому справа,а в тому що тут коэться!шановних,мэнтяр,треба з прокурорами за такi справи каструвати!
Відповісти
Це організація, ЩО ПРАЦЮЄ ТІЛЬКИ НА СЕБЕ і КОЛЕГ НАЧАЛЬНИКІВ.
Ви погляньте на розкішні іномарки біля входу. Складається враження, що ПРОКУРОРИ і ЇХ КЛІЄНТИ мешканці Монако.
А від ЛУЧАН вони поставили постового-шавку при вході і поряд повісили коробку для заяв. Краще б відразу СМІТНИК ДЛЯ ЗАЯВ поставили, бо толк один.
КРІМ ВІДПИСОК більше нічого не роблять.(А, забув, ще добудовують другий корпус, бо в тому вже тісно). Чим не ЖИТТЯ. При комуністах Їм такого і не снилось.
Відповісти
смоктати вам та смоктати цій владі - бидломаса
Відповісти
Одному важко міняти усталений роками устрій..... Тим більше на чужині...., тим більше молодому-зеленому....
Відповісти
Шкода,що таких як ти більшість, якби так не думали,то вже давно б цівілізовано жили, а так як криси позариваєтеся до себе в крисятників панельні, полішуцькі і сидите, сходите в Севен чи в Золото, нафоткаєтесь,купите в Юванті шмотку та пивця з рибкою посмакуєте і живете за 1500грн., від кредиту до наст. оплати його, бо бидло маса, якби такими не були то такого б не було, а ви далі ще захищайте дияволів, синочки,Які викладають в так званому нац. ун-тет на юрид. фа-теті..., тебе перевірити так треба з мамашою твоєю і всіх тих хто да таких дій причетних НАЖИВО ТА ПРЕВСЕЛЮДНО ПОСМЕТНО СКАРАТИ, Я ЩЕ Б ТОБІ В МОРДУ ПЛЮНУЛА, щоб тобі ще гірше стало, нелюди!!! А матері бажаю душевного спокою, Ваш син в раю, шкода його та Вас, тримайтесь!
Відповісти