Мітинг у Вінниці: на вулиці вийшло понад 2 тисячі людей. ФОТО

Мітинг у Вінниці: на вулиці вийшло понад  2 тисячі людей. ФОТО
У Вінниці за участю лідерів опозиції Олега Тягнибока та Арсенія Яценюка стартувала Всеукраїнська акція Обʼєднаної опозиції «Вставай, Україно!».

На акцію прибуло близько 2,5 тис. людей, які зараз проводять марш, ‒ пише ТСН.

Учасники акції ‒ прихильники партій «Свобода», УДАР, «Батьківщина», Європейської партії та партії «Фронт Змін» ‒ розгорнули на початку колони прапори України розміром близько 8 на 10 метрів.

Проходячи центральною вулицею міста, рух транспорту на якій зараз перекритий, учасники акції сканують «Банду геть!» Вони також несуть плакати з написами «Народ прокинься!», «За Україну, за її долю, за честь і волю, за народ!» та інші.

Перед початком акції лідер «Свободи» Олег Тягнибок сказав, що загальна мета Обʼєднаної опозиції ‒ це зміна чинної влади в Україні. За словами голови фракції «Батьківщина» Арсенія Яценюка, акція опозиції «Вставай, Україно!» триватиме два місяці.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: політика
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ну норм, тільки батькивщина там зайва- поплічники партії ригіонів, та й в ударі половина масонів
Відповісти
а де мордобой? без мордобоя нічого небуде
Відповісти
там було від 10000 до 12000 тисяч.
навіть з таких фото видно.
не зважаючи на мокрий сніг з дощем та перепони адміністрації для доїзду людей з районів та проведення самого мітингу.
Відповісти
А ТЯГНИБОК КАЖЕ ЩО 10 ТИСЯЧ! КОМУ ВІРИТИ??
Відповісти
Брехня які 10 000 тисяч максимум 500 людей вийшло..
Відповісти
Когда все русскоговорящие уедут с Украины, тогда украинцы заживут на славу. Исчезнут взяточники: полицаи, судьи, врачи. ЗП у всех будет огромная, цены на всё упадут. Дороги сами будут в хорошем состоянии, все будут жить в новостройках с площадью квартир не меньше 300кв.м. Налоги снизятся, пенсионеры получат по личному авто. Будет сказка а не государство. Главно выгнать русскоговорящих. --- Это политика партии СВобода=)) А ищут они глупышек которые верят в эти сказки, для своей массовки. Специально ссорят народ, делят на вда лагеря, что-бы мы не обьеденились. Моё мнение, пора забыть о языковых конфликтах, и обьеденятся для лучшей жизни. Ударьте пальцем себе в щоку, правда одним пальцем не больно? а обьедените все пять пальцев и сожмите в кулак, а затем ударьте снова. Ощущается правда?
Відповісти
Правду говориш, я б тебе точно вдарив!!!
Відповісти
Интернет боец=) ТЫ видимо один из стада...
Відповісти
До чого тут Свобода?
До Свободи ще Україну 25 раз ділили..., до чого тут цей сарказм?
А Вас, не всіх, є нормальні люди, але їх мало чомусь, є ті,які визнають, що якщо ти тут живеш, то дотримуєшся тих порядків,які тут є, а не які вони собі самі придумали!!!
Дороги тут зараз ні до чого,хоча "до чого", адже, при владі, що українці нині? Один Азіров чого вартий...,він українець?
ОТОЖ КРАЩЕ ХАЙ ПОБІЛЬШЕ БУДЕ ТАКОЇ "СВОБОДИ" В УСІХ ЄДИНІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ПРАВОСЛАВНІЙ (КП) Україні!!!
Відповісти
ви тут всі коментувати можете а якби прийшлося вийти сиділи би за компютерами і коментували
Відповісти
Дійство реально було вражаючим...я сама приймала участь у цьому мітингу і це було класно...а людей і справді було тисяч 10..а не 2тис, як пише ТСН!!!
Відповісти