Водій луцької маршрутки вилаяв дівчину за те, що запитала, куди він їде

Водій луцької маршрутки вилаяв дівчину за те, що запитала, куди він їде
Водій маршрутного таксі нагримав на дівчину, коли та запитала, чи їде маршрутка на проспект Відродження.

Інцидент трапився у п'ятницю, 16 листопада, близько 20:30.

Про це Сергій Гвоздецький написав у Facebook.

"Став свідком хамства водія маршрутки №24 АС 2394 АМ. Приблизно о 20:30 по вулиці Ковельській дівчина-підліток зупинила маршрутку (видно студентка) і запитала, чи може доїхати до вулиці Відродження. На що водій в грубій формі відповів: "ти мене зупинила, щоб запитати куди я їду? Ти, що в кукурудзі стоїш?" - пише користувач.

Також чоловік додає, що у темну пору доби надписи на маршрутках розібрати неможливо:

"У мене питання пане водій, якщо ти заходиш наприклад в магазин і спитаєш чи є в них якийсь продукт, тобі так само відповідати?
P.S. Якщо в темний час доби їде маршрутка, сліпить очі фарами, ти можеш прочитати її маршрут? Та навіть в день поки маршрутка не зупиниться, не прочитати ті каракулі, які написані!"

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Таке враження, що водіями маршруток ідуть психічно неврівноважені особи.
Відповісти
Саме головне що рекламу секонду видно
Відповісти
Надеюсь задал вопрос прямо в лоб? По старинке ,или здесь в коментах? Если в коментах, молодец не зассал ни разу даже фамилию свое указал.
Відповісти
Міськрада для такої поведінки - ігнорування людей на зупинках, затискання дверима, постійних перегонів з літаючими по салону пасажирами, недотримання графіку та сходи ввечері з маршрутів, вимкнення GPS, невидача квитків, постійне хамство, "русскій шансон" на всю катушку - зробила ВСЕ! Договір з перевізником написаний не для міста, не для пасажирів, а виключно для бариги! Жодного штрафу, жодного покарання за порушення. Поки так є - так і їздити будемо!
Відповісти
За кермом маршруток леше одна бидлота.Нехай це Вас не дивує
Відповісти
За кермом маршруток лише однабидлота. Це вже не дивує.
Відповісти
маршрутки потрібно взагалі ліквідувати, як анахронізм, і пустити на маршрути рейсові автобуси
Відповісти
Це вже не дивує. За кермом маршруток їздить тільки бидло та наволоч.
Відповісти
Невже не можна роздрукувати номери маршруток на більшому папері? Кожна цифра на А-4-ому форматі. Ніхто не думає, що людина, яка недобачає, не може розрізнити номер, а вони ще й без підсвітки в вечірню пору. Дуже просимо міську владу дослухатися до нас і заставити перевізників збільшити розмір трафаретів номерів на лобовому склі і обов'язково підсвітка увечері.
Відповісти
Просити "владу" Луцька сьогодні, це те саме, що зупиняти зайця семафором - політрук пустоцвіт, в якого брат бувший мер Острога - хабарник, якраз та людина, яка все кине і побіжить дослухатись до лучан. Сарказм.
Ні пустоцвіт, ні поліщук нічого не вдіють, бо Луцьком керує коломойша через свого васала палицю, який захопив владу, обдурив лучан і поставив у керма своїх "шісток". Результат ви відчуваєте на собі що дня, тому на виборах не продавайтесь за 500 грн чи тенісний стіл, а свідомо обирайте ДОСТОЙНУ НЕЗАПЛЯМОВАНУ ЛЮДИНУ!
Відповісти