вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

«Євробляхарі» вимагатимуть скликати сесію Волиньради

«Євробляхарі» вимагатимуть скликати сесію Волиньради
Власники євроавто розпочнуть протест на Київському майдані та вирушать через село Княгининок на трасу М19.

Про це повідомили у Луцькій РДА.

Так, 20 листопада з 9:00 відбудеться безстрокова акція протесту, яка розпочнеться з Київського майдану і проходитиме по трасі Луцьк-Ковель М19 через село Княгининок.

"Акцію проводить ГО «ВО «АВТО ЄВРО СИЛА», з метою скликати позачергову сесію обласної ради, на якій прийняти звернення до народних депутатів про схвалення проекту постанови №8487-П від 08.11.2018 та проекту постанови №8488-П від 09.11.2018 та відміну законопроектів №8488 та 8487", - йдеться у повідомленні.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Протест «бляхарів»: громада під Луцьком попередила про незручності

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter, Google+ та Instagram.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Завантаження...
Коментарі 8
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну давайте укрбляходрочери, рзстрілюйте всіх...
Відповісти
І пішоходи недолугі...
Відповісти
ГО «ВО «АВТО ЄВРО СИЛА а можна юридичні реквізити для складання на Вас судового позову від громадян за причинені вами незручності
і список активістів опублікуйте що приймуть участь в шантажі громадян і органів виконавчої влади.Ми повинні знати кому за збитки дякувати
У вас ГО «ВО «АВТО ЄВРО СИЛА є куча правників юристів вперед через суди доказуйте
Відповісти
не тильки судовид позвои до Эвро бляхарив а и Позово на Майдан Рижкова Данильчука Хай Гроши повертають Майдан тупе люди вмирають вид Голода)Вертайте гроши Пани Хароши.Майданутих до Суду рижкова в тюрму.данильчука и гуся на нари Вертаемо ГРоши...подаем на Майданутих ДО СУДУ,
Відповісти
Протест проти чого?Прийняті два Закони України,де ваші представники мали право внесення поправок.Ще вони не вступили в силу ,а ви вже протестуєте.Ви,порушники законодавства України і повинні бути притягнуті до відповідальності.В суспільстві ви підтримки не маєте,а отже вами "керують"все ті ж олігархічні утворення,які вас просто "використовують",перед виборами.ДУМАЙ ГОЛОВОЮ-ЄВРОБЛЯХЕР,бо програєш все.
Відповісти
"456", незручності в чому? твоя маршрутка через бляхи повільніше їхати стала? "Правда", а ти попробуй внести правку спочатку)))))) Мрійник))) На хренові закони і потрібно зарання звертати увагу. Коли хліб за якимсь законом має подорожати на 300 відсотків, ти будеш чекати виходу закону? На рахунок суспільства, то підтримки немає тільки в дебілів бхяхофобів вроді тебе. В країні 5 000 000 авто, це 5 000 000 сімей і хай 10 000 000 людей так чи інакше катають бляхи. І це з 41 000 000 людей в країні вцілому. Скільки на твою хвору думку має бути людей, щоб в тебе в мозгах перемкнуло "о, вже є підтримка суспільства"?
Відповісти
Для бляхарів-статистів - в Україні всього зареєстровано 9 млн автомобілів, з трамваями і тролейбусами включно, тому блях "АЖ 5 млн" ну ні як не може бути, бо це мала б бути кожна друга автівка на бляхах, того немає, а за статистикою митниці блях заїхало 300 тис. не виїхало 250, тому не треба каламутити воду.
п.с. вас на ваші сходки ледь 50 чоловік на майдані збирається, п*ять мільйонів їх...
Відповісти