У Луцьку дороги поки не ремонтують, а тільки засипають ями щебенем. ФОТО

У Луцьку дороги поки не ремонтують, а тільки засипають ями щебенем. ФОТО
Оскільки погода поки що не дозволяє латати поруйновані дороги, луцькі комунальники засипають ями щебенем.

Як розповів 2 квітня начальник департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради Іван Кубіцький, ремонтувати дороги поки неможливо. Латати автошляхи почнуть щойно потепліє.

Так, до прикладу, 1 квітня комунальники засипали щебенем ями на проспекті Перемоги.

«Вулиця була залита водою. У зв’язку з такою аномальною водою покриття було зруйноване. Є дуже багато ям. Оскільки роботи гарячим асфальтом проводити неможливо, ведеться робота по забезпеченню нормального проїзду транспорту», – пояснив Кубіцький.

«Даний вид робіт передбачений тендером. В даний момент нічого іншого практично робити не можна, коли вода постійно набігає, коли за п’ять хвилин яма наповнюється знову. Це мусово робити, щоб транспорт міг рухатися, а не битися. А тільки з’явиться сонечко, приступимо до нормально ремонту», – запевнив чиновник і наголосив, що проспект Перемоги входить до переліку доріг, які планують цьогоріч капітально відремонтувати.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: дороги
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Правильно а то в інших областях асфальт у воду покидали і доріг вже знову немає
Відповісти
саме так
http://youtu.be/xjpcYn1i30E
Відповісти
шо да то да все по технологіі.Ніде більше в світі.хіба що в росіі там тоже дебіли при владі. нема такого бардака
Відповісти
У Романюка вистачило розуму . Дай Бог ще потім капітального відремонтувати.
Відповісти
Ага у Романюка!:) Клімчук заборонив!!! А то б вже ремонтували... калюжі!:)
Відповісти
дивлячись на цю вулицю можна сказати шо це не проспект Перемоги, а, вибачте, проспект війни. Десь так мабуть виглядали дороги міст під час Великої Вітчизняної, тільки тоді їх бомбили з літаків, а зараз "бомблять" бюджет через що ні один ремонт не може "перезимувати"
Відповісти
і де вони іх по засипали.ДЕ? Хай ті ідіоти не трандять а кладуть добрий асвальт і тоді ям не буде після зим.А то гроші вкрали асвальт пропили а грязним шебінем засипають
Відповісти
вкрали, пропили - таке враженя що що ви працюєте дорожніком все так добре знаєте)))))
якщо подумати коли останій раз і де робився капітальний ремон???? на вулиці станіславсьокого як зробили то він і стоїть а на цих вулицях де ями в коліно остані раз щось нормально і капітально робилося років 10 назад... то скільки воно може стояти вот його і час настав в цьому році зроблять і буде стояти...
а нарахунок того чи гроші виділи і скільки....то ви поцікавтесь скільки коштує капітальний ремонт хочаби ста метрів і дізнайтесь скільки виділяють тоді будете говорити про якість!!!!!
Відповісти
Дмитро причом тут дорожніки там роботяги ім сказали вони роблять щось ненравиться взавтра нахуй будуть інші.Працюю я почті там я вже надивився того бляцтва. СТРАНА ПЯНИЦ И ВОРОВ НИКОГДА НЕ СОЗДАСТ СТРУКТУРУ В ГОСУДАРСТВЕ.Нашій владі на народ насрати главне аби вних кармани повні були
Відповісти
7777, может вам хватит бухать?:)
Відповісти
непю і не тяне
Відповісти
Поки будуть в Україні "відкати" толку не буде!Хай навчаться правильно "економити" і дбати потрібно за людей також!
Відповісти