Міліція ловитиме луцьких графітчиків

Міліція ловитиме луцьких графітчиків
Перший заступник міського голови Святослав Кравчук попросив міліцію зловити художників, які обмальовують стіни. А також публічно примусити зафарбувати своє творіння.

Про це віце-мер заявив 24 січня під час оперативної наради.

Кравчука обурює кількість графічних написів, які з’являються в місті на фасадах будинків і приватних установ.

«Місто обмальовується. Його малюють підлітки, із балончиків бризкають. Управління внутрішніх справ! Знайдіть хоч одного чоловіка і разом з батьком хай прийде, в присутності засобів масової інформації зафарбує те, що він робить на фасадах, стінах та інших речах», - обурювався Святослав Кравчук.

Отож, він попросив міліцію знайти хоча би одного з «художників», а управління освіти - провести роз’яснювальну роботу у школах міста. Адже, зі слів Кравчука, «це люди не з космосу, це наші діти, які ходять в школу».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: графіті
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 54
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Але нехай ловлять тих, хто малює негарно :))) Я люблю граффіті :) Але, звичайно, коли це з’являється на головних вулицях, то треба щось із цим робити.
Відповісти
А ДЕ ГАРНО,А ДЕ НЕ ГАРНО????-ВГАДАЙ)))
Відповісти
Хай ловлять тих, хто пісяє на стіни, а не малює на них шось принаймні не уродське
Відповісти
ХАЙ УБІЙЦ ЛОВЛЯТЬ,А ТО КОЖНОМУ МУ....РУ ДАСИ 50 ГРН І ВІН ТЕБЕ ДОДОМУ ПІДВЕЗЕ))))
Відповісти
Малювання на стінах будинків,парканів,у громадських туалетах,на памятниках " переносить " нас у камяний вік. У ті далекі ,прадавні часи вважалося ,що малюнками на стінах печер чи скелях можна було отриати схильність богів під час полювання, здійснені обряду тошо.Тепер 21 століття, а свідомість, чи то пак ставлення до оточюючого світу у декого залишилося на рівні первісної людини !
Відповісти
СТЕРЕОТИПНО(((((І НЕ ПРАВИЛЬНО
Відповісти
У кам'яному віці, перерахованих Вами споруд не було! Були печери, а в них жили людиноподібні обізяни...і то не факт! А стосовно свідомості та ставлення до оточення, так це ше не ясно в кого ці принципово відносні поняття на рівні сучасної людини, а в кого на рівні зазомбованого примата!)
Шо стосується графіті, то це полюбому поза законом і не потрібно цьому дивуватись! Бомбиш? - бомби без паліва, а мусара були, є, і будуть!
Keep it real? ma niggaz!)
Відповісти
Я згоден з цими словами))
Оскількі , графіті це є Мистецтво , Мистецтво вулиць.
І той хто хоч раз спровував це той знає.
Як кажуть внароді "не спробувавши , не пізнаєш"
Відповісти
О,Я ХОЧУ ЗАМАЛЮВАТИ СВОЄ ГРАФФІТІ,РАЗОМ З БАТЬКАМИ))),ТАКІ МОМЕНТИ ОБЄДНУЮТЬ СІМЮ)))))))))))АНД:-))))
Відповісти
граффіті це гарно, не порівнюйте з наскальними малюнками, хай ловлять тих хто пише слова з 3 букв або шось на подобі того...
Відповісти
граффіті це гарно,да
Відповісти
хто весь луцьк обмалював оцим GAME???? це ж уродство! навіщо? хай би граще сердечками і сонечками обмалювали, якщо руки чешуться.
коли є що казати - кажіть.
а коли просто немає чого робити - замітайте вулиці, сніг розгрібайте.
Відповісти
Якщо весь луцьк був би в сердечках - це було б уродство.
І якщо ти вважаєш що весь світ був би кращій без зла. то ти помиляєшся, того шо зло буде завжди)))
як би ти не хотіла
Відповісти
> І якщо ти вважаєш що весь світ був би кращій без зла. то ти
> помиляєшся, того шо зло буде завжди)))
Фраза зовсім нелогічна і до чого вона до комментаря Грішиної? Якщо вулиці всеодно будуть брудні, парки засмічені, будинки обдерті, то давайте ще більше паплюжити наше гавне місто?
Відповісти
якшо не шариш так нічього не кажи,дурна людина!
Відповісти
чуєш ти ,на лобі собі сердечка намалюй!
Відповісти
Чому всі думають що це діти малюють? Уявляю якби я з батьком ходив все замальовував.
Відповісти
Був би вихований у Союзі,то дупу вам лизав би.
Кравчук Ви пізно за голову взялись))..Це ніяк не зупинити.Це те саме що почати статеве життя?Ви б відмовились назавжди від нього?))

Подивіться вже багато кому відому кіностічку "Вихід через сувенірну крамницю" ,можливо,думка у вас змінеться..


А той хто пише про наскельні малюнки і "уродство",вийдіть за рамки,або сховайтесь у свій маленький світ.
Відповісти
Не паліться тут коментами!!! Це полюбому мусарська пастанова!!! По "айпіхах" будуть вичислять і вас і ваших батьків і всьо, віли!!! Блєать, якшо тому Кравчуку не нравицця, то нехай напрягає працівників ЖЕКів і вони нехай публічно це все змивають!!! Принаймні так вся Еуропа робе!!! А ми ж Еуро 2012, йоптить!!! Шо ж ми гірші?! Наведіть суки порядок в себе в бюджеті для початку!!! Виховувати нікого не потрібно!!! Катлєтили і будуть катлєтити!!! І дякуйте, шо там пише слова по-непонятних язиках, а не слогани із закликами, до народного повстання та до публічних страт зажраних бюрократів!!! Е-яу!!!
Відповісти
Котика залиште :)
Відповісти
...і я за котиків!!!)
Не руйнуйте те, що приносить гарний настрій людям)))
Відповісти
мда...як це все убого...ловити "художників, які обмальовують стіни"...як Вася Фокін писав,краще злочинців би ловили.Ця вся загальна полеміка,звісно,нічого не вирішить...Прийміть той факт,що граффіті,стріт-арт був і буде...і як б там міри не приймали,привселюдне зафарбовування фасадів,штрафи,громадські роботи або інші санкції, навряд щось виправлять.
Скоріш за все ця стаття створена для юних "художників" які ще не досягнули успіхів у мистецтві, з ціллю їх залякування...імхо
Відповісти
ну взагалы це гарна думка збоку влади та я взагалы рахую що це непогана ыдея та про те я ынколи також можу виити пива ы подивитись коли хтось рысуэ та взагалы так я згыдний з тим що котика треба залишити а калькова здерти . пацани не пыдскажите а за якою цыною можна придбати NIKE AIR fORCE . Я ДУМАЮ ЩО МОЮ ДУМКУ ОЦІНЯТЬ ЗАЛІЗНИЧНИКИ.ПАЦИКИ А ХТОТО GAME CREW. А хто не згыдний той получить тягла ат фашистов.на разы це моя думка закынчена все крапка?....я повернусь за 3 хвилини
Відповісти
взагалы це гарна идея !
Відповісти
Не звертайте увагу......... Невже ви не розумієте? Це все сіра масса..... Нехай роблять що хочуть. А тим хто паскудить стіни котлетами - раджу брати хром і замалбовувати їх самим. і навчіться тежити...... не портіть стіни своїми дикими ніками. Якщо хочеться малювати придумайте щось цікаве, а ось тоді вже малюйте. Хоч гроші на банках зекономите.
Відповісти
Ви справді вважаєте, що двадцятирічна облуплена стіна (хоча б така як на фото) краще виглядає незафарбованою?
П.С. Звісно, якщо там не мати написані.
Відповісти
Давайте, тоді усі будемо боротися за сірість і убогість нашого міста!Міліція з нами!Ми переможемо !Адже усякі "котики" та "калькови" - єдине, що робить наш мегаполіс "печерою".
Хай ніщо не відволікає нас, не заважає пити горілку та ходити на роботу!
Відповісти
Хай краще подумають про рівень життя людей, про ті підвищені ціни, малі зарплати (безробітність), СНІД врешті решт, та й взагалі про реальні проблеми, а то за малюночки на стінах переживають. Дійсно, мов з печер вилізли.
Відповісти
Є дуже дієвий метод боротьби із оцим нікудишнім паскудством стін.Він ефективно себе показав навіть у нашому місті.Знаєте чому у районах 33,40 (вул.Федорова,Гордіюк, Кравчука і т.д) так мало цих печерних малюночків? Вся справа в тому, що там вже три роки майже не освітлюються вулиці!І маленькі паскудники не бачать, що саме їм там нацарапати на стіні.А ще в темних дворах мешкають та пересуваються невеликі зграї високоморальних молодих мешканців міста, які пильно дбають про чистоту стін та всього іншого.Все геніальне - просто!Тому потрібно лише довикручувати лампочки по центральних вулицях, а міліціонерам на конях, з собаками та автоматами засісти в кущах поруч.
Відповісти
Це все фігня мусарська , залякування нас не зупинити!!!
Відповісти
з балончиків бризкають

а мене це просто вбило
Відповісти
та шо ж це за гон хай краще бадюг ловлять а не людей мистецтва)))))
Відповісти
ай сучасна міліція убога нінашо неспроможна
Відповісти
Нехай мусаров ловлять а не пацанов!!!
Відповісти
Та вони цим нічого не доб*ються!
але ось цими GAMEми спаплюжили центр міста!
Відповісти
з цим згідний
я за граффіті але коли не перегибають палку
Відповісти
круто а нашо
Відповісти
За часто графіті на будівлях мають куди кращий вигляд, ніж ремонт на ній! Державні установи, звичайно, краще обходити стороною... А тим людям, які малювали - ДПС-ники, на мою думку, не перешкода!)
Відповісти
ми будем малювати, нас не зупинити!!!
графіті це мистецтво!!!
Відповісти
Відданість тому, що до вподоби - поважаю!)))
Відповісти
Мені всерівно я дальше буду малювати!!!
Відповісти
дінер ти краще мовчи,ти свій тег поперше сплагіатив з "DIN"
а подруге про яке мистецтво їдеться мова,якшо ти невмієш малювати.ти звичайна убога школота,яка ходить "ІЗ БАЛОНЧИКІВ БРИЗГАЄ"(як сказа дядя міліціонер)нічоо більшого!
Відповісти
Нахера так жостко з малим , Хай розвиваеться .
Всі ж почінають із самих низів))))))))
Відповісти
пацани кому футболка нада ?
Відповісти
я давно мріяв зафарбувати свої тегі але фарби нема ,скінтесь на фарбу люди добрі
Відповісти
краще малювати. розвивати себе творчо і прикрашати сіре місто а не бухзати по закаулках і ширку в підвалах варити
Відповісти
поламайте пальці GAME'у, хай лічиться в лікарні півроку. в людини хворе уявлення про мистецтво і криві руки.
Відповісти
Нехай виловлять всых і повісять на фонарях!!!
А то зроблять ремонт фасаду, а якесь чмо спортить його написом "підписом" на якійсь тарабарській мові.

Я був би при владі відрізав би яйця за таке, і не видно "свіду" зато в "назіданіє" остальним таким тупоголовкам!
Відповісти
йо,давай до дій)))))
Відповісти
ООО братику...... Ти мабуть тупоголовий...... В школі на уроки малювання ходив? Балон з фарбою хоч раз у руки брав? Ти хоч з жінкою коханням займаєшся? Мабуть тільки пальцем, бо кохання це таке саме мистецтво як граффіті.... Якщо тобі не подобається, залиш свою думку при собі, а не обливай багном людей які творять чудеса...... Ти шматок сірої масси.....
Відповісти
дати номер якогось луцького графычика? міліція звертайтесь!!100 гривень за один номер райтера.купляйте шапку кархарт.на мою думку потрібно закрити контакт це найбільше джерело розповсюдження графіті.закрийте всі магазини змайонезом який має властивості щоб розповсюджувати малюнки ХТО ТО ЮРЕК ГЕЙМ КРУЕ ВЫН ДВЫЖУЭ НАРМАЛЬНО Я МАЮ ЙОГО НОМЕР.Він має відкривати графіті школу в ми+ до нього усі питання.а комуне подобається то всі питання до рейна 066778234 або інфе 093217743 міф оіва епл315 пейнт похожий на гомера прівєт
Відповісти
Сергій, якщо є щось толкове сказати то скажи, а не дурниці виливаєш........... якийсь гейм, забудь.... а то по пальцям хлопці надають.... що друкуєш не те що треба.....
Відповісти
Доброго дня.
Відгукнувся на вашу пропозицію.Як з вами зв"язатись.Ми гарнтуємо вам винагороду за співпрацю з внутрішніми органами.
Відповісти