Волинські легкоатлети тріумфували на чемпіонаті України зі спортивної ходьби

У Івано-Франківську стартував чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

Результатами спортсменів Любешівської ДЮСШ після першого дня змагань поділилася тренер Олена Борисюк, - пише газета Нове життя.

Так, Дарина Касян стала чемпіонкою на дистанції 10 км, Тарас Корецький на цій же дистанції виборов «бронзу». Валерія Шоломіцька на дистанції 5 км посіла друге місце, а Івана Меліщук та Катерина Причиніч (дистанція 2 км) – друге і третє.

Дарина Касян і Тарас Корецький відібралися на Кубок Європи зі спортивної ходьби, який відбудеться 19 травня у м. Алітус (Литва), а Валерія Шоломіцька і Дмитро Медведюк – на Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби, який відбудеться 20 квітня у Греції.