Жорстокість без меж: батько зіштовхнув маленьку доньку з бетонних сходинок. ВІДЕО

Жорстокість без меж: батько зіштовхнув маленьку доньку з бетонних сходинок. ВІДЕО
На Рівненщині камера спостереження зафіксувала жорстоке поводження із дитиною.

Зафіксували жахливий інцидент у місті Вараш. Там чоловік, який за неофіційною інформацією і є батьком неповнолітньої дівчинки, спочатку вивів її за руку із місцевого магазину, а потім штовхнув доньку із бетонних сходинок. Опісля, розвернувся та назад зайшов у магазин, - пише агенція новин «Рівне Інформаційне».

Слід зауважити, що перехожі ніяк не зреагували на цю ситуацію та не допомогли дитині. Нині ж поки невідомо, що стало причиною такого зухвалого вчинку чоловіка.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Сволота
Відповісти
і це батько ? нещасне дитя
Відповісти
Дайте мені того "батька". Я його на шмаття розірву. Руки повідрубувати і заодно орган!!!!!!!
Відповісти
це жах!! як такіх тільки світ носить!! а наші люди мене не дивують зовсім,щоб отак пройти повз такої ситуації! щоб на дитинка не зробила, він не має право отак поводитись!!та треба було догнати того батька і його отак зіштовхнути зі сход!!!!
Відповісти
А ним спеціальні люди не мають бажання зайнятись. ? Є відеофіксація . Це ж знущання над дитиною. Можливо там тиранія в сім'ї. І судячи з реакції дитинки вона навіть не здивована і спокійна. Скоріше це норма для неї.
Відповісти
А ним спеціальні люди не мають бажання зайнятись. ? Є відеофіксація . Це ж знущання над дитиною. Можливо там тиранія в сім'ї. І судячи з реакції дитинки вона навіть не здивована і спокійна. Скоріше це норма для неї.
Відповісти
А ним спеціальні люди не мають бажання зайнятись. ? Є відеофіксація . Це ж знущання над дитиною. Можливо там тиранія в сім'ї. І судячи з реакції дитинки вона навіть не здивована і спокійна. Скоріше це норма для неї.
Відповісти
ВолыньПост установите личность, мы ждем публикации.
Відповісти
Який жорстокий світ
Відповісти
Яка сволота!!!
А в людей яке безрозлічя .
Відповісти
Це просто жах! Ви тільки представте як він може поводитись дома з дівчинкою, коли Його ніхто не бачить. Якщо він так поводиться на людях.
Відповісти
Видно, що дівчинка добре вдарилась, вона ледве йшла і сумніваюся, що потім її не було погано...Діти можуть вередувати, розумію, але батько не має права так робити. Якщо здають нерви, то хай п'є заспокійливі.А до діток потрібно відноситись з ласкою, думаю до кожної дитини можна знайти підхід.
Відповісти
Урод!!! И свидки теж уроди! Тому ми так живемо. Ничого не бачив, ничого не знаю, мене це не обходить.
Відповісти
Руки бидлові поламати. А мамі раджу позбавити його батьківських прав. І згідно відео щоб опікунська рада та поліція прийняли до нього міри. Та на всю Україну обговорили дану ситуацію, щоб іншим був " батькам урок.
Відповісти
Руки бидлові поламати. А мамі раджу позбавити його батьківських прав. І згідно відео щоб опікунська рада та поліція прийняли до нього міри. Та на всю Україну обговорили дану ситуацію, щоб іншим був " батькам урок.
Відповісти