Відсьогодні лучани платитимуть 6 гривень за проїзд у маршрутках

Відсьогодні лучани платитимуть 6 гривень за проїзд у маршрутках
З 30 травня у маршрутних таксі Луцька зросла вартість проїзду.

Нагадаємо, рішення про підвищення вартості проїзду до 6 гривень прийняли ще 23 травня.

Зазначимо, що для дітей до 14 років проїзд коштуватиме 3 гривні. Член виконкому Олександр Серватович запропонував знизити передбачену вартість проїзду для дітей до 2 гривень, але перевізники були проти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підвищення вартості проїзду у луцьких маршрутках: хто голосував «за»




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Пустоцвіт - НЕ мер, рішення - нелегітимне, як і сама міськрада! Не виконувати масово, дали 5 грн., і хай піниться, буде багато стрибати - викликати поліцію з написанням заяви, що водій змушує виконувати незаконне розпорядження. Окреме питання - де АМКУ, НАБУ, НАЗК???
Відповісти
Ех продажні 7 депутатів які за підняти проголосували...
Відповісти
Вартість проїзду має підвищуватись через 10 днів після опублікування рішення міської ради. Пройшло тільки 8 днів- і вже 6 грн. Це як?
Відповісти
Недовлада торжествує,надіємось недовго.Лучани мають винести вирок цим пройдисвітам.
Відповісти
Якщо нашому населенню пофіг що місто без мера декілька років, фактично влада узурпована, а голова облради Палиця інколи прилітає на гелікоптері з Швейцарії порулити... то це населення заслуговує такого ставлення...
Відповісти
Ви не геї ви під...си.
Відповісти
Дуже дякуємо укроповським мудакам і їх шісткам.
Відповісти
байкот маршруткам нехай їздять пустими
Відповісти
нехай маршрутки їздять пустими.
Відповісти
"Дорогі депутати дякуємо за допомогу"
Відповісти
"Дорогі депутати дякуємо за допомогу"
Відповісти
Будемо як голобородько-на "веліках".Чи все таки на мерседесах...
Відповісти
Потрібно щось робити, це взагалі неправильно. Всі люди проти, всі про це говорять, але нічого не роблять. Про дитячий проїзд я взагалі мовчу, які 3грн., схаменіться, вони ж не заробляють тих грошей! Хто приймає ці рішення їздить в маршрутках, бачить умови?
Відповісти
https://www.facebook.com/groups/157378414373973/permalink/2051521381626324?sfns=mo
Відповісти
Громада Луцька просить вас підвищити тариф до 7 гривень! Дякую депутатам!
Відповісти
Вот ті депутати що за хай тепер платять за всіх. А то належних умов в маршрутках немає а вартість проїзду підіймають.
Відповісти
Вот ті депутати що за хай тепер платять за всіх. А то належних умов в маршрутках немає а вартість проїзду підіймають.
Відповісти
дякуємо команді зе за все
Відповісти
ВЧОРА БУЛА В РІВНОМУ,ЇХНІ ВОДІЇ ЖАЛКУЮТЬ. 30% ПІШЛО НА ТРОЛЕЙБУСИ. СКАЗАЛИ,ЩО БАГАТО ВТРАЧАЮТЬ. ПО 5 ГРН.БУЛО ДОБРЕ...
Відповісти
Буду йти пішки, раніше вийти і все гуд. Але терпіти таке НІ. Сьогодні дала 5 грн , крикнув , що 6 треба , забрати і тих 5 і вийшла. Нехай їде собі .
Відповісти
рам на 100 . Дьомін ти на 200 % впав в очах Лучан тебе як лоха тримають.. Я платив тепер платить не будую. Буду користуватись пільгою. Особисто тобі твої водії крадуни. хами їдуть курить від нього с....ть бо гній викидав. МОЛОДЦІ. За то що обідять чи дитину чи людину похілого водій буде побритий на кінцевій зупинці.
Відповісти
Нарешті! Чому так мало підняли? Дуже дешево коштує зручний і комфортний транспорт луцькі маршрутки.
Мусово їх дофінансовувати з міського бюджету також.
Відповісти