У центрі Луцька встановили диво-птаху. ФОТО

У центрі Луцька встановили диво-птаху. ФОТО
У центрі Луцька, на Театральному майдані, змонтували величезну скульптуру, розмальовану художниками.

Фігуру поставили 30 квітня.

Скульптура виготовлена за макетом стародавньої української іграшки-свистунця. Вона заввишки 3,5 метра і загальною площею 20 метрів квадратних.

Прикрасили волинську птаху старовинним орнаментом художники на чолі з Сергієм Корсаєм.

Зацікавлені перехожі вже ставали біля скульптури і фотографувалися, хоча офіційна презентація відбудеться на великодні свята 6 травня.

Нагадаємо, минулого року до Великодня розписували диво-писанки.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 34
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ху.ня від ровера, а не птаха
Відповісти
Сам такий, телепень
Відповісти
Щеб ту хохло-му-у-у-у-у-у1 у касаваротку адєлі.
Відповісти
А народу лиш би покритикувати! Мені подобається. Освіжає центр міста.
Відповісти
Мабуть по п'яні малювали. Це повна деградація художників міста. По скульптурі можна ставити діагноз. Бережімо психіку наших дітей.
Відповісти
Новини для того щоб читати, а не картинки розглядати. Прочитай уважно "Скульптура виготовлена за макетом стародавньої української іграшки-свистунця"
Відповісти
повністю згідна, наші люди тільки обісрати можуть. все на що здатні. скульптура - класна
Відповісти
Різні люди є -- одні освідчені, а одним, що не зроби - все не так!! Самі б щосб зробили для городян, мабуть ніщо б інше не критикували!!
А птаха і дійсно старослов'янська, не кожен це розуміє і сприймає.
Гарна прикраса на свято!! МОЛОДЦІ!!
Відповісти
Ой, яка ж ти "освідчена", хахахаха.....
Відповісти
гарна!
Відповісти
Я сьогодні зранку була біля Палацу учнівської молоді,здалеку побачила людей біля слоника.П"ятеро різних пар там фотографувались.Здалеку він такий яскравий,класний.І диво птах цей теж дуже позитивний.Коли його встановлювали там купа начальства було ,а на фото щось не засвітились
Відповісти
Я сьогодні зранку була біля Палацу учнівської молоді,здалеку побачила людей біля слоника.П"ятеро різних пар там фотографувались.Здалеку він такий яскравий,класний.І диво птах цей теж дуже позитивний.Коли його встановлювали там купа начальства було ,а на фото щось не засвітились
Відповісти
суть реалізації події в тому, що відбулася подія, а не в тому, щоб начальство фоткати. так-то ;)
Відповісти
Дуже сподобався вираз:
"суть реалізації події в тому, що відбулася подія"))))
У вас гарне почуття гумору)))
Але срережіться))
Вас ще не переслідує за подібні вирази на цьому сайті, безкоштовний коректор Нінуля?)))Якщо ще ні,то чекайте незабаром від неї порцію повчань і поправок)))
Відповісти
Супер! дуже гарно! мені подобається))))
Відповісти
позитивно, давно пора. і побільше таких різних приколів у Луцьку!
Відповісти
можна було б і краще розфарбувати!!! не в образу...
Відповісти
І чому наші люди вміють лише критикувати?? Самі нічого зробити не хочуть, а на клавіатуру тиснути, щоб "наїхати" на того, хто щось робить, то всі гаразд! Слоник не такий, птах не такий... А зробіть спершу самі щось краще, а тоді вже критикуйте!!!!
Відповісти
і не говоріть Яна)прямо якась біда з тими критиками)))
і коментар ваш мені дуже сподобався)))
така собі Критика Критиком Критиків)))
Відповісти
Дитяча іграшка.Не в образу,але це явно не народна творчість.
Відповісти
Поставили то й поставили, тільки нащо мульку травити про старовинний орнамент. Це піраньї внизу курочки - старовинний орнамент? Це буйна фантазія художників з бодуна. Але це теж мистецтво. Тільки традиційного, народного в цьому нуль.
Відповісти
ппц топ новина.....
Відповісти
тупо... але яскраво і весело :)
то чому б і ні
Відповісти
цікаво, а якщо символ фалосу 5 м висотою поставити, що коментатори будуть оцінювати?
Відповісти
фалос 5 м висотою :)))))
Відповісти
я навіть можу підказати місце, де той гігантський символ фалосу просто необхідно встановити)))
Він буде «красівим» доповнення до архітектурного ансамблю «центру адміністративно-медвежих послуг міськради»))) а щоб зробити його яскраво веселішим, щоб аж з космосу було видно,нав’язати на нього кольорового презерватива з клаптиків( я навіть кошти на нитки виділю) та назвати того символічного до даної установи шедевра «Фалос в штопаному презервативі»,тоді до нас туристи не тільки зі всього світу косяками попруть,а і диви ще зі всієї галактики)))))
Відповісти
Вже стоїть один біля міськради
Відповісти
в міськраді всі вони якісь символічні :-)
Відповісти
П"яні пацанчіки і дядьки будут мірятись. Старі баби плюватись, молоді жінки тихо зітхати, а дівчата хіхікати.
Відповісти
ТАКИЙ БУВ ГАРНИЙ ТАМ ГАЗОН, ТО ТЕПЕР ГЕТЬ ВИТОВЧУТЬ
Відповісти
а підскажіть будь-ласка то та курка, що знесла яйце те що того року стоялов центрі на Великдень?)))
Відповісти
+100 Та сама
Відповісти
класно,побільше б такого у луцьку.на фоні сірих скульптур це виглядає гарно:)
Відповісти
Шана та Повага Сергію Корсаю за чудовий подарунок до свята! Все гармонійно та самобутньо і ...сучасно! Жвавий "Свистунець" колоритно вписується в майдан і піднімає настрій! Як добре що новинка миттєво прижилася та сподобалась.
Відповісти