Скільки заробляють водії луцьких маршруток

Скільки заробляють водії луцьких маршруток
Повідомили, скільки офіційно заробляють водії маршруток у Луцьку.

Про це йшлося у середу, 4 вересня, під час засідання виконкому Луцькради.

Член виконкому Михайло Щур зауважив, що перевізники постійно нарікають на нестачу водіїв міських автобусів. Він запитав, яку заробітну плату вони отримують.

Директор департаменту економічної політики Борис Смаль повідомив, що офіційна зарплата водіїв маршруток складає від 4300 до 8000 гривень.

«Стосовно нестачі водіїв, можу висловити лише версію про те, що безробітних Луцька не влаштовує така зарплата водія», - відзначив він.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Крім цієї суми ще стільки ж у кишеню від забитих, як дрова пасажирами маршруток.
Відповісти
а скільки ще неофіційно вони заробляють!!
по 500 грн собі на руки в день мають!!! і це мінімум, як мені розказували!
Відповісти
Що це за гон? Перевізники бідні нещасні. Водії мають 20 мінімум. По іншому вже б Польщі їздили.
Відповісти
Брехня! Податкова, ФАС! Кожден невиданий квиток - то несплачені податки і зарплата в конвертах!
Відповісти
Щур такого не запитував!!! Щур попросив пояснити, чому кількість безробітних на біржі зростає, а роботодавці, зокрема перевізники скаржаться на відсутність працівників!!!
Відповісти
1000 вдень
Відповісти
Не вішайте лапшу людям на вуха ,водіі цього металобрухту на колесах ,крім зарплати, ще мають кожен день не менше500 гривень ,сам бухий водій зізнався .
Відповісти
А ще, водії маршруток організували підпільний клуб мільйонерів і таємно керують містом. Те, що вам всякі алкоголіки вішають лапшу на вуха, це ваші проблеми. Не вішайте лапшу людям на вуха і ви. Всі, повторюю, всі водії маршруток, що заробляють за день, те і мають. Немає у них ніяких офіційних зарплат. Іноді виходить 500 гривень в день, іноді більше, іноді взагалі нічого. А тепер, порахуйте, що працювати їм треба по 16-17 годин на добу. У такому темпі, працюють або 2/2, або 3/3, тобто - 4 дні на тиждень. Хай за вашими підрахунками, це 2000 в тиждень, 8 в місяць. А тепер, сядьте у 30 градусну спеку біля водія, і просто покатайтесь цілий день. Як пасажир, на передньому сидінні. І тоді розказувати будете, що водії дуже багато заробляють. Це каторжна робота. Подякувати за це все ми повинні Шибі, який почав давити у 2008 році дрібних підприємців, які не змогли конкурувати з Голєвими і іншими крупними перевізниками і були змушені піти з ринку.Ті ж, хто зміг втриматися, змушені здавати транспорт в оренду в парки до великих підприємців, і, за великим рахунком, нічого не вирішують, а просто підстраюються під хазяїв. У результаті, ми маємо монополію кількох обраних, які близькі до міськради і не мають ніякої конкуренції крім вічнозбиткового депо, а тому, можуть крутити цінами як їм забажається. Ось і вся правда.
Відповісти
500 гривень в день при роботі день/день - це 7500 в місяць.
Не смішіть мої...
Відповісти
13-16 тисяч в середньому, залежить від маршруту. Взимку цифри ростуть і становлять 16-20 тисяч в грудні- січня. Хоча, робота в них нелегка (
Відповісти
Я хотів взяти на роботу водія з маршрутки, оскільки той скаржився на низьку з.п. Я йому запропонував 14к. Той відмовився. Сказав що має більше. Так що не пиз*іть!
Відповісти
Щось тут не те... Білетів не дають, контролерів на лінії нема.. Обліку ніякого... і увесь час крутяться біля грошей.. Невже нічого в кишеню не заскакує? Чи я чогось не розумію, чи не знаю?
Відповісти
Щось тут не те... Білетів не дають, контролерів на лінії нема.. Обліку ніякого... і увесь час крутяться біля грошей.. Невже нічого в кишеню не заскакує? Чи я чогось не розумію, чи не знаю?
Відповісти
Щось тут не те... Білетів не дають, контролерів на лінії нема.. Обліку ніякого... і увесь час крутяться біля грошей.. Невже нічого в кишеню не заскакує? Чи я чогось не розумію, чи не знаю?
Відповісти